دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش چهارم: پیش به سوی هزاره


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش چهارم: پیش به سوی هزاره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش چهارم: پیش به سوی هزاره

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش چهارم: پیش به سوی هزاره اثر شون لنگ، شما را به سفری جذاب و شنیدنی به یکی از پرحادثه‌ترین دوره‌های تاریخ جهان می‌برد و با انسان‌ها، مکان‌ها، دولتمردان و حوادثی آشنا می‌کند که جهان امروز را ساخته‌اند.

کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم (Twentieth century history for dummies) از مجموعه کتاب‌های For Dummies، اطلاعات مفیدی درباره‌ی جنگ‌های جهانی، نظم نوین جهان، راه یافتن بشر به فضا و پیشرفت‌های بزرگ علمی و فناوری به مخاطبانی که علاقمند به تاریخ جهان و علوم سیاسی هستند، ارائه می‌کند.

شون لنگ (sean Lang) در این کتاب صوتی به شما می‌گوید که چه افرادی، چه زمانی و در چه مکانی تاریخ جهان را در قرن گذشته رقم زده‌اند، و اطلاعات مهمی درباره‌ی این قرن به شما می‌دهد. اینکه جنگ‌ها در قرن 20 چرا شروع شدند، چگونه تمام شدند و بر جهان کنونی چه تاثیراتی گذاشتند، تأثیرگذارترین جریان‌های فکری و جنبش‌های قرن پیشین کدام بوده‌اند و سرنوشت‌شان چه شده است و چه پیشرفت‌هایی در دانش و فناوری بشر قرن 20 وجود داشت که توانسته این قرن را با قرون پیش از خود متفاوت‌تر کند.

این اثر یکی از درخشان‌ترین کتبی است که درباره‌ی تاریخ عمومی جهان در قرن 20 به نگارش درآمده. موضوعات بسیار مهمی از قبیل: امپریالیسم و استعمارزدایی، فرهنگ همگانی، قوم‌گرایی و نژادپرستی ابتدایی و حرکت جامعه جهانی به سوی مبارزه با آپارتاید و عزم بین‌المللی برای برابری نژادی در جهان نو، گسترش عظیم کمونیسم و زوال این تفکر، فمنیسم و موضوع زنان و حقوق زنان، جنبش‌های زنان و حرکت تاریخ به سوی برابری جنسیتی، پررنگ شدن نقش ورزش در تعاملات بین‌ نژادی و نزدیکی انسان‌ها به یکدیگر، ارتباطات بین‌الملل، اکتشافات مهیج و تغییرات سریع جمعیتی، صنعت و تجارت و گردش سریع پول، فناوری نوین و پیشرفت‌های شگفت‌انگیز تکنولوژی، مکانیزه شدن کشاورزیِ سنتی، در این کتاب بیان شده است.

 ۳ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۲۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۵ دقیقه
بخش چهارم: پیش به سوی هزاره - فصل هفدهم: آشفتگی در خاورمیانه - قسمت اول
۴۰ دقیقه
فصل هفدهم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل هجدهم: اروپا دوباره می‌تازد - قسمت اول
۳۳ دقیقه
فصل هجدهم - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
فصل نوزدهم: نظم نوین: جمع‌بندی قرن بیستم - قسمت اول
۴۴ دقیقه
فصل نوزدهم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل بیستم: و زندگی زیباست

راهنمای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش چهارم: پیش به سوی هزاره

برای دانلود کتاب صوتی تاریخ قرن بیستم - بخش چهارم: پیش به سوی هزاره و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تاریخ قرن بیستم - بخش چهارم: پیش به سوی هزاره
امیرحسین حلاجپور
۱۳۹۸/۵/۳۰
این کتاب ازاطلاعات مهمی از این قرن به علاقه مندان میده پیشرفت‌های علم. جنگ‌های جهانی و....
آریا جمشیدی
۱۳۹۸/۴/۳۰
جامع و جالبه. فقط در مورد تاریخ غرب نیست گرچه بیشترش هست. از بین جنگ‌ها و ظهور آسیا و افریقا پیش میره گرچه مختصر.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)