دانلود کتاب صوتی تام سایر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تام سایر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تام سایر

کتاب صوتی تام سایر اثر مارک تواین روایتی طنزآمیز و بدیع از دنیای واقعی نوجوانان است. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

مارک تواین در این رمان کلاسیک و ماندگارش به شرح زندگی نوجوانی به نام تام می‌پردازد که در کناره رود می‌سی‌سی‌پی به‌ دنیا آمده و بزرگ شده‌ است و همراه با عمه‌اش زندگی می‌کند. تام پسرک یتیمی است که از مدرسه و کار نفرت دارد و در حسرت زندگی پسر ولگرد و هم سن و سالش هاکلبری فین است.

او و دوست جدیدش هاک، تصمیم دارند دزد دریایی شوند، آن‌ها تصادفی به رازهای وحشتناکی پی می‌برند و درگیر اتفاقات تازه‌ای می‌شوند. تام به همراهی دوستش هاکلبری فین به دنبال خیال‌ها و نقشه‌های ماجراجویانه‌اش می‌رود و در این راه با خطراتی نیز مواجه می‌شود.

مارک تواین (Mark Twain) در کتاب صوتی تام سایر (The adventures of Tom Sawyer) ویژگی‌های سه بچه‌ای که با آن‌ها آشنایی داشت را در وجود یک شخصیت خلاصه می‌کند. اجرای خاص و سرزنده‌ی امیرمحمد صمصامی از این رمان جذاب، آن را حتی برای بزرگسالان نیز شنیدنی کرده‌ است.

 ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۱۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش اول
۲۱ دقیقه
بخش دوم
۱۷ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۲۲ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تام سایر

برای دانلود کتاب صوتی تام سایر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تام سایر

نظرات کتاب صوتی تام سایر

کاربر Sa
۱۳۹۷/۶/۲۸
سلام. من یکی از نویسندگان داستانهای کوتاه و از همکاران نشر عطران، دانی، گاج و کلاغ سپید هستم.
خودم و پسرم بینهایت به کتاب خواندن علاقمندیم. آرزوی من برای شما انسان‌های فرهنگ دوست، سلامت و خوشبختیه چون خواستار پرورش فرهنگ اجتماعید.
شما عالی هستید.
Shezen R3
۱۳۹۸/۳/۸
با سلام
کتاب در زمینه ژانر وحشت برای کودک و نوجوان بسیار نادر است... تام سایر یکی از این نمونه کتاب‌ها بود که بسیار عالی ارائه شد.. تقاضا دارم در ژانرترس و وحشت برای کودک و نوجوان کتاب‌های صوتی دیگر هم ارائه دهید.. با تشکر
کارن نودهی
Sadra Abdollahi
۱۳۹۷/۱۰/۱۳
کلا سبک کلاسیک قدیمی با روندی بسیار سریع و قابل پیش بینی باعث آرامش خاطر شنونده (خواننده) می‌شود و نپرداختن زیاد به جزئیات دلیل کمتر شدن استرس مخاطب مخصوصا در این سری داستان‌های جنایی می‌شود
مشاهد همه نظرات (۲۴)