دانلود کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

  • از: رابرت گرین
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت (میکروکتاب) به قلم رابرت گرین، استعدادهای پنهان درونتان را کشف می‌کند و در پرورش آن‌ها به شما یاری می‌رساند تا جایی که این توانایی را به مرحله‌ی استادی برسانید و به موفقیتی که تمایل دارید دست پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی تسلط:

گونه‌ی ویژه‌ای از توانایی و ذکاوت وجود دارد که بیانگر بالاترین میزان قدرت انسان‌ها به شمار می‌آید و این توانایی از گذشته تا به امروز منشأ همه‌ی موفقیت‌ها و ابداعات مهم جامعه‌ی بشریت بوده است. البته ناگفته نماند که نحوه‌ی استفاده و دستیابی به این گونه از توانایی‌ها در محیط‌های آموزشی‌ای مثل مدارس و دانشگاه‌ها به هیچ‌وجه تدریس نمی‌شود یا حتی مدرسان درباره‌اش صحبت نمی‌کنند. این هوش و توانایی در حقیقتاً همان چیزی است که بزرگ‌ترین و تأثیرگذارترین افراد تاریخ از آن استفاده کرده‌اند. کتاب تسلط (Mastery) درباره‌ی راهی با شما سخن می‌گوید که برای دستیابی به مهارتی که خواهانش هستید باید طی کنید.

از طرف دیگر، هر انسانی با نیروی ویژه‌ی خود متولد می‌شود و ماموریتی دارد که باید آن را به سرانجام برساند. تا زمانی که کودک هستید، آن قدرت را دارید، اما هر چه که بزرگتر می‌شوید، به خاطر اطرافیان، پدر، مادر، نظام آموزشی و ... از قدرت نیروی درونی‌تان کاسته می‌شود و دیگر نمی‌توانید با خود حقیقی‌تان ارتباط برقرار کنید. زمانی می‌توانید دوباره این نیرو را کشف کنید که بفهمید واقعاً چه کسی هستید و چه نقشی در این دنیا دارید، آن وقت است که خوشبختی و موفقیت به سمت شما سرازیر می‌شود.

رابرت گرین (Robert Greene) نیز همواره در آثار خود تلاش می‌کند تا به شما در این مسیر یاری برساند. این نویسنده همه‌ی زندگی خود را برای یافتن قوانین قدرت و تسلط وقف کرده است تا روش صحیح رسیدن به آن را برای‌تان شرح دهد. شنیدن این کتاب به شما کمک می‌کند تا راه منحصربه‌فرد زندگی‌تان را بسازید. اگر شما هم به فکر این هستید تا در استعدادهای خود به مرحله‌ی استادی و تسلط برسید و یا حتی تمایل دارید قدرت ذهنی خود را بیشتر کنید، این کتاب برای شما بسیار مفید خواهد بود.

کتاب صوتی تسلط، تصورتان را در خصوص موضوعاتی مانند هدف‌گذاری، موفقیت فردی و … متحول می‌سازد و شما را به این درک می‌رساند که موفقیت افراد تأثیرگذار با تلاش پیوسته و تحمل سختی‌های بسیار میسر شده است.

این کتاب صوتی پر از نکته‌های بسیار مهم است که گوش کردن چندباره به آن می‌تواند به شما کمک بسیاری کند؛ باید به قدری بر نکات این کتاب تسلط بیابید که در زندگی روزمره از آن استفاده کنید. از کنار داستان‌های کتاب تسلط به سادگی عبور نکنید؛ زیرا این قصه‌ها برای این روایت می‌شوند تا شما به درک عمیق‌تری نسبت به مسائل مطرح شده در آن برسید.

رابرت گرین را بیشتر بشناسیم:

رابرت گرین، نویسنده و سخنران پرطرفداری است و در سطح جهان چهره‌ی مهمی به شمار می‌آید. او کتاب‌های بسیاری را در خصوص استراتژی‌های جنگی و قدرت دارد و معروف‌ترین کتابش «33 استراتژی جنگ» محسوب می‌شود که وقایع تاریخی را با زندگی روزمره تلفیق کرده است و به شما می‌آموزد که چگونه در رقابت‌ها پیروز شوید.

جملات برگزیده کتاب تسلط:

- پول مهم است، اما باید مهارتی داشته باشید که به خاطرش پولی که سزاوار آن هستید را دریافت کنید.
- یادتان باشد که اگر از مسیر یادگیری و انجام کارهای سخت دوری می‌کنید، به دلیل سِرِشت انسانی‌تان است.
- افراد حسود سعی می‌کنند به فرد موفق نزدیک شوند، دائما از او تعریف و تمجید کنند و با ایجاد موقعیت مناسب به فرد موفق آسیب برسانند.
- همه ما دوست داریم به همه ثابت کنیم که تصمیمات‌مان براساس تحقیقات و منطق قبلی صورت گرفته، اما دائما تحت تاثیر هیجانات و احساسات تصمیم خود را عوض می‌کنیم.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی تسلط می‌شنویم:

هموار سعی کنید که مهارت‌های زیادی را یاد بگیرید. اگر به دنبال کسب مهارت باشید، ذهن شما انگیزه لازم برای یادگیری را به دست خواهد آورد. به این ترتیب می‌توانید از دانش خود در راه‌هایی استفاده کنید که با گرایش‌های درونی شما هماهنگ است. البته اگر به خودتان استرس دهید و درگیر انرژی منفی اطرافیان شوید، ممکن است جلوی شکوفا شدن استعداد و توانایی‌های واقعی خود را بگیرید. به همین ترتیب به دنبال راه‌های میانبر می‌روید و به راحتی همرنگ جماعت می‌شوید و نمی‌توانید از خودتان خلاقیتی نشان دهید.

برای اینکه با این وضعیت مقابله کنید، باید بعد از تمام شدن دوران شاگردی خود، عملگرایی را آغاز کنید. هرگز در یک مسیر باقی نمانید و به جای تکیه بر آموزه‌های قبلی، هر روز چیزهای جدیدی یاد بگیرید. این نوآفرینی شما را به اوج قدرت و چیرگی درونی خواهد رساند.

ولفگانگ آمادِئوس موتسارت، علاقه شدیدی به موسیقی و پیانو زدن داشت. پدرش هم این موضوع را در او کشف کرده بود. خواهر او هم سال‌ها قبل‌تر پیانو را نزد پدر یاد گرفته بود، به همین دلیل ولفگانگ هر بار که آهنگ‌های خواهرش را می‌شنید، آن‌ها را در ذهنش ثبت می‌کرد. سال‌ها گذشت و پدرش همچنان شیفته سبک پیانو زدن پسرش شده بود. او به قدری در ساخت موسیقی‌ مهارت پیدا کرده بود که قطعات دشوار را در مدت بسیار کوتاهی می‌ساخت و حفظ می‌کرد.

 ۱ ساعت و ۵۷ دقیقه، ۱۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۹ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
فصل اول: ماموریت زندگی شما این است که ندای درونی‌تان را کشف کنید
۱۵ دقیقه
فصل دوم: به واقعیت تن دهید: شاگردی ایده‌آل
۱۵ دقیقه
فصل سوم: قدرت اساتید را از آن خود کنید: نیروی راهبردی
۲۰ دقیقه
فصل چهارم: انسان‌ها را همانطور که هستند ببینید: هوش اجتماعی
۱۹ دقیقه
فصل پنجم: ذهن نوآفرین را فعال کنید: عملگرایی خلاق
۱۸ دقیقه
فصل ششم: شهود را با تعقل ترکیب کنید: چیرگی
۲ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

برای دانلود کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

نظرات کتاب صوتی تسلط: راهنمایی برای رسیدن به عالی‌ترین شکل قدرت

مهدی صالحی
۱۳۹۹/۱۱/۱۷
کتاب‌های رابرت گرین تماما چاشنی قدرت و هیجان دارن، دوبلور باید در جریان این مورد قرار می‌گرفت تا با قدرت بیشتری کتاب رو می‌خوند. من شخصا از خوانش کتاب خوشم نیومد، خسته کنندست برای من🌺🌺🌺
هما راستین
۱۳۹۹/۸/۴
کتاب عالی راوی عالی من خیلی لذت بردم مفید و کاربردی ست خصوصا در حین رانندگی و ترافیک باعث میشه از وقت بهترین استفاده را بکنیم ممنونم
یعقوب دهقانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
کتاب مفیدی است و حتما مطالعه کنید
مشاهد همه نظرات (۷)