دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تمرین نیروی حال و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تمرین نیروی حال

کتاب صوتی تمرین نیروی حال اثر اکهارت تله، با ارائه راهکارها و مراقبه‌هایی به خلاصی از دردها، رنج‌ها و تمامی الگوهای رفتاری کهن و منفی می‌پردازد.

کتاب صوتی تمرین نیروی حال (Practicing the power of now) شنونده را به زندگی در لحظه و درک و تجربه قلمروی وجود فرا می‌خواند. قلمرویی که جایگاهش آرامشی ژرف و بی‌انتهاست و نشاطی عظیم در بر دارد و درون آن نشاط عشق نهفته است.

این کتاب که حاوی تمریناتی برای تقویت نیروی حال و زندگی در لحظه است تاکنون به 15 زبان زندهٔ دنیا ترجمه شده و زندگی بسیاری را متحول کرده است. رمز موفقیت این کتاب را باید از دل برآمدن و لاجرم بر دل نشستن آن دانست.

با گوش دادن به صدای درون سر خود شروع کنید؛ هر چقدر که می‌توانید به آن صدا گوش کنید. به همه‌ی الگوهای فکری تکراری توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ به صدای آن نوارهای صوتی قدیمی‌ای که شاید سال‌ها است در سر شما پخش می‌شوند. منظور از «تماشای فکر کننده» همین است. به عبارت دیگر: به صدای درون سر خود گوش کنید و به عنوان شاهدِ حاضر، آن جا باشید.

هنگامی که به آن صدا گوش می‌کنید، بی‌طرف باشید. به عبارتی داوری نکنید. آن‌چه را که می‌شنوید نه داوری کنید، نه محکوم. چرا که این کار بدان معنا است که همان صدا دوباره از در پشتی وارد شده است. طولی نمی‌کشد که متوجه می‌شوید: صدایی وجود دارد و من این‌جا به آن گوش می‌کنم. من آن را تماشا می‌کنم. این درکِ من هستم، همین حس حضور خود شما، یک فکر نیست. چیزی است که از جایی ورای ذهن برمی‌خیزد.

کتاب صوتی تمرین نیروی حال راهکارها و روش‌هایی برای زندگی روزمره ارائه می‌دهد که با به‌ کارگیری آن آرامش در زندگی فرد برقرار می‌گردد. استفاده از مفاهیم اصلی نیروی حال به انسان در درک شعور فراگیری که در جهان برقرار است یاری می‌رساند. آرامش حقیقی در درک آزادگی نهفته است و آزادی با پذیرش این نکته که فکر هر فرد در شعور عظیم جهان نقطه کوچکی است آغاز می‌گردد. ماورای ذهن انسان، در شعور جهانی که همه مفاهیم نیک مانند زیبایی و عشق در آن قرارگرفته است مرحله‌ای وجود دارد که انسان می‌تواند آرامش درونی را در آن دریابد.

درک زمان حال چیست؟ زندگی در لحظه یا بی‌زمانی منشا نوعی آگاهی است که روح موجود در انسان و اشیا را از بین نمی‌برد. آگاهی نهفته در بی‌زمانی روح مقدس زندگی را در بر دارد، همچنین دربرگیرنده عشق و احترام نیز هست. زندگی در لحظه و درک بی‌زمانی انسان را به راز زندگی نزدیک‌تر می‌کند.

اکهارت در کتاب تمرین نیروی حال روش بیدار شدن از زندگی پررنج و تاریکی‌ها را آموزش می‌دهد. بسیاری از ما به زندگی در افکار تاریک و رنج بردن از آن عادت کرده‌ایم. آموزه‌های این کتاب راه رهایی از این درد را نشان داده و مسیر بیرون آمدن از زندان ذهن را روشن می‌کند. این کتاب بعد جدیدی از آگاهی را نمایش می‌دهد که فراتر از افکار وجود داشته و شعور مطلق نام‌ گرفته است. در برخی آموزه‌های معنوی این شعور فراتر از ذهن، مسیح درون یا ذات بودائی نامیده شده‌اند. اکهارت در کتاب تمرین نیروی حال راه، رسیدن به این بعد از آگاهی که رهایی‌بخش است و انسان را از رنج به‌ سوی آرامش سوق می‌دهد را می‌آموزد.

اگرچه آثار جنون ذهن خود محور، هم‌چنان در همه‌جا دیده می‌شود؛ اما پدیدهٔ تازه‌ای در شرف شکل‌گیری است. هرگز پیش از این، تا این حد مردم آمادگی این را نداشتند تا الگوهای ذهنی جمعی را درهم بشکنند، که نوع بشر را از دیرباز دربند درد و رنج نگه داشته است. حالت جدیدی از آگاهی در حال شکل‌گیری است. به اندازهٔ کافی درد کشیده‌ایم! این آگاهی حتی همین حالا درون شما در حال تولد است؛ در همین لحظه که این کتاب را می‌شنوید از امکان تجربه یک زندگی رها و آزاد خبر می‌دهد؛ زندگی‌ای که دیگر در آن رنجی را به خود یا دیگران تحمیل نمی‌کنید.

هم‌چنین، در کتاب صوتی تمرین نیروی حال علاوه بر تمرین‌ها، بخش‌های کوتاه‌تری از کتاب اصلی هم ارائه شده است که ضمن یادآوری بعضی ایده‌ها و مفاهیم،‌ می‌تواند به عنوان مبنایی برای گنجاندن آن مفاهیم در برنامهٔ روزانه به‌ کار رود.

اکهارت تله (Eckhart Tolle) در این کتاب به شرح داستان و افسانه سرایی نپرداخته بلکه تجربهٔ عینی خود در کشف گوهر زندگی را در قالب پرسش و پاسخ‌های معنوی به رشتهٔ تحریر درآورده است.

 ۵ ساعت و ۴۱ دقیقه، ۳۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
پیش‌گفتار
۳۳ دقیقه
بخش نخست - دست‌یابی به نیروی حال - فصل اول - بودش و روشن‌بینی
۱۵ دقیقه
فصل دوم - منشاء ترس
۳۸ دقیقه
فصل سوم - ورود به حال
۲۶ دقیقه
فصل چهارم - پایان دادن به ناخودآگاهی
۳۹ دقیقه
فصل پنجم - زیبایی در سکون حضور پدیدار می‌شود
۳۵ دقیقه
بخش دوم - رابطه به عنوان یک تمرین معنوی - فصل ششم - پایان بخشیدن به کالبد درد
۳۷ دقیقه
فصل هفتم - از رابطه‌های اعتیادآور تا روشن‌بینانه
۷۱ دقیقه
بخش سوم - پذیرش و تسلیم - فصل هشتم - پذیرش حال
۴۰ دقیقه
فصل نهم - دگرگون کردن بیماری و رنج

راهنمای دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال

برای دانلود کتاب صوتی تمرین نیروی حال و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تمرین نیروی حال
آوا غلامی
۱۳۹۸/۳/۴
این کتاب رو من بار اول که گوش کردم واقعا لذت بردم تصمیم گرفتم دوباره گوش کنم بعد از بار دوم دیدم واقعا تا چند روز که مطالب کتاب یادمه حالم خوبه بعد از اون تصمیم گرفتم بارها گوش کنم الان من حالم عالیه بیشتر...
بهزاد سماک محمدی
۱۳۹۷/۷/۳۰
من کتاب تمرین نیروی حال رو چندین بار خوندم به نظرم دوستانی که میخان ارامش واقعی رو تجربه کنن حتما این کتاب و یا فایل صوتی شو تهیه کنن فوق العاده ست
حمیدرضا عسگرخان مسکن
۱۳۹۷/۸/۲۸
من فکر میکنم هرگز, نبوده دست بدینسان بزرگ وشاد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵۸)