دانلود کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی نوشته جین سینسرو، راهنمایی کاربردی جهت خودشناسی و قدم نهادن در راه بهبود شخصیت و رهنمودی برای یافتن کودک درون و توجه به آن است که در نهایت انسان با عملی کردن این راهنمایی‌ها می‌تواند به رسالت واقعی خود در این جهان هستی برسد.

جین سینسرو (Jen Sincero) در کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی (you are bad ass) با شیوه‌ای طنز به شما کمک می‌کند تا قدرت درونی خود را کشف کنید و با کله خر بودن به اهداف وجود خود برسید. با شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید گام‌های رسیدن به زندگی ایده‌‌آل خود را بردارید. ممکن است از بعضی لحظات زندگی خود رضایت نداشته باشید و برای رهایی از این وضعیت باید سعی کنید از "خواستن" به سمت "اراده و عزم راسخ" بروید. جین سینسرو در این کتاب مسیری که باید پیمود تا به این هدف رسید را پیش روی شما قرار می‌دهد.

راهکارهای موجود در این کتاب به صورت داستان و با توصیه و تمریناتی مفید مخاطب را راهنمایی می‌کند تا باورهای مخرب، افکار منفی، واکنش‌های نامناسب و عیب و ایرادهای وجودی خودش را پیدا کند و زندگی سرشار از عشق و امید برای خود و خانواده‌شان به وجود بیاورند. با تشخیص چالش‌های زندگی و با توکل به خدا و حمایت‌ او می‌توانید به خواسته‌هایتان برسید.

جملات برگزیده کتاب تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی:

- حیف تو که بخواهی جای فردی دیگر باشی.
- بیشتر جواب‌ها هنگام اقدام خودشان را نشان می‌دهند، نه هنگام فکر کردن.
- امکان ندارد بتوان مانع پیشرفت افرادی شد که در راه موفیتشان گام برمی‌دارند.
- هر نظری که مردم راجع به تو دارند هیچ ربطی به خودت و کاری که می‌کنی، ندارد.
- تو هرگز تنها و بی‌کس نیستی. نیرویی که ستارگان را هدایت می‌کند، تو را هم هدایت می‌کند.
- اگر می‌خواهی زندگی رویایی‌ات را داشته باشی، باید کارهایی را انجام دهی که هرگز نکرده‌ای.
- یکی از بهترین کارهایی که می‌توانی برای اصلاح دنیا بکنی این است که اول خودت را اصلاح کنی.
- مشاهده کسی که پیگیر اهدافش باشد، مایه حسرت فردی است که خودش نمی‌تواند این کار را بکند.
- همه ما به قدرتی بیکران متصل هستیم ولی بیشتر ما، فقط از مقدار کمی از این قدرت استفاده می‌کنیم.
- هر ارتعاشی از خودت ساطع کنی، مشابه همان را از کائنات جذب می‌کنی. تو نمی‌توانی سر کائنات کلاه بگذاری.
- اگر افسرده هستی، در گذشته زندگی می‌کنی. اگر مضطرب هستی، در آینده زندگی می‌کنی. اگر آرام هستی، در زمان حال زندگی می‌کنی.

در قسمتی از کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی می‌شنویم:

زمانی که در شهر آلباکرکی در نیومکزیکو زندگی می‌کردم، مدام با دوستانم به باشگاه میدنایت رودیو می‌رفتم. از آنجاهایی بود که در دستشویی زنانه‌اش دستگاه موفرکن برقی و اسپری مو وجود داشت. غذاهایش بسیار ارزان بود و سالن ورزش آن به اندازه مزرعه ذرت بود.

همه ما که از ایالت‌های شرقی به آنجا آمده بودیم، زیاد با موسیقی محلی حال نمی‌کردیم. بیشتر هم برای خوشگذرانی و مسخره‌بازی و دست انداختن مشتریان باشگاه که از کابوی‌های سبیل کلفت بودند به آنجا می‌رفتیم. ما مجذوب حرکات محلی مردها می‌شدیم که عمداً انگشتان شست خود را در جیب جلوی شلوار جین‌شان می‌کردند و به‌صورت حرفه‌ای با آهنگ ضربی و شاد خوشحالی می‌کردند. جالب اینجاست ما که با فیس و افاده به آن باشگاه می‌رفتیم و مشتریان را مسخره می‌کردیم و به ریش آن‌ها می‌خندیدیم، بالأخره برای آواز خواندن و ورزش گروهی به دارودسته آن‌ها ملحق می‌شدیم.

این‌هایی را که گفتم به خاطر داشته باش تا در مورد ارتباطم با خدا و مسئله‌ای که برایم پیش آمد، برایت تعریف کنم.

زمانی آن‌قدر به فلاکت و بدبختی افتاده بودم که برای رفع آن‌ها هر پیشنهادی را با آغوش باز می‌پذیرفتم. به همین دلیل کتاب خواندن را شروع کردم تا رسالتم را در زندگی پیدا کنم و ثروتمند شوم و از مشکلات نجات پیدا کنم. بیشتر کتاب‌ها جنبه معنوی داشتند و بر مشیت الهی تکیه می‌کردند. من وضعیت روحی مناسبی نداشتم و وجود خدا را کشک و افسانه می‌پنداشتم. اما خواندن کتاب‌ها باعث شد به خودم بیایم، به خدا نزدیک شوم و مطالبی را که یاد گرفته بودم در زندگی پیاده کنم. با این کار احساس کردم روحیه‌ام خیلی بهتر شد. کم‌کم اعتقادم به خدا قوی‌تر شد. پس از آن متوجه تغییراتی شگرف در زندگی‌ام شدم و در این زمینه وسواس زیادی به خرج دادم. بعد هم تدریس را شروع کردم و مواردی را که یاد گرفته بودم، به دیگران آموزش دادم. حالا مشت خودم را در هوا تکان می‌دهم و به خدایی که به من قوت قلب داد، می‌گویم: «خدایا، دمت گرم که به داد من رسیدی!»

حرف مرا بشنو. زمانی که می‌خواهی زندگی‌ات را متحول کنی، اگر در این دگرگونی و شفافیت ذهنی با خدا هم‌ مسیر باشی، روند کار تو به‌ مراتب آسان‌تر خواهد بود.

 ۸ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۴۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
مقدمه
۱۹ دقیقه
بخش اول - فصل اول: مقصر اصلی ضمیر ناخودآگاه خودم است
۱۲ دقیقه
فصل دوم: کلمه خدا
۱۲ دقیقه
فصل سوم: حضور در لحظه
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: چرت اساسی
۷ دقیقه
فصل پنجم: درک از خود، دنیایی بلبشو است
۲۳ دقیقه
بخش دوم - فصل ششم: به همین کسی که هستی عشق بورز
۱۶ دقیقه
فصل هفتم: من می‌دانم تو کی هستی، اما من کی هستم؟
۲۰ دقیقه
فصل هشتم: تو اینجا چه می‌کنی؟
۷ دقیقه
فصل نهم: مرد لنگ پوش
۱۲ دقیقه
بخش سوم - فصل دهم: مراقبه مقدماتی
۱۹ دقیقه
فصل یازدهم: ذهن تو ارباب سرنوشتت است
۱۷ دقیقه
فصل دوازدهم: دل به دریا بزن
۹ دقیقه
فصل سیزدهم: بخشش و دست‌ودلبازی
۱۸ دقیقه
فصل چهاردهم: شکرگزاری: مسیر دستیابی به شکوه و عظمت انسانی
۱۹ دقیقه
فصل پانزدهم: ببخش یا دل‌چرکین باش
۱۱ دقیقه
فصل شانزدهم: عصا قورت‌داده نباش
۳۳ دقیقه
بخش چهارم - فصل هفدهم: به محض این‌که بفهمی سخت نیست، خیلی آسان می‌شود
۱۴ دقیقه
فصل هجدهم: طفره رفتن و کمال مطلوب
۲۲ دقیقه
فصل نوزدهم: الم‌شنگه به پا کردن بابت عقب افتادن کارها
۲۱ دقیقه
فصل بیستم: ترس مخصوص احمق‌هاست
۲۷ دقیقه
فصل بیست و یکم: میلیون‌ها آیینه
۵ دقیقه
فصل بیست و دوم: زندگی دوست داشتنی
۲۰ دقیقه
بخش پنجم - فصل بیست و سوم: تصمیم مقتدرانه
۲۷ دقیقه
فصل بیست و چهارم: پول، صمیمی‌ترین دوست جدید تو - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل بیست و چهارم - قسمت دوم
۱۲ دقیقه
فصل بیست و پنجم: یادت باشد به خدا توکل کنی
۲۶ دقیقه
فصل بیست و ششم: عمل کردن در مقابل حرف زدن
۶ دقیقه
فصل بیست و هفتم: اجتماع، مرا شاد و شنگول کن

راهنمای دانلود کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

برای دانلود کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

نظرات کتاب صوتی تو کله‌خر هستی! برو پیش، موفق می‌شوی

mojtaba hacker
۱۳۹۸/۴/۱۷
سلام دقیقا الان کتاب تموم شدش و خیلی خوشحالم که از اینکه این کتاب را خریدم، در مورد خود کتاب رک بهتون بگم که خوندنش و مهم تر از آن عمل کردن بهش جرات میخواد چون به این درک رسیدم که کجاها رو اشتباه رفتم و باید چه کنم. توی این کتاب اصلا نمیاد الکی بهتون روحیه بده و شادتون کنه، کمکتون میکنه که انرژی هر شما کمی بالاتر بره توی گام و هر فصل و هر بحث بهتر بهتون بگم با خوندن این کتاب از نظر روحیه برای موفقیت و در تمام عرصه‌های زندگیت عالی هستش دیگه اون همکار، دوست، یا حتی رهگذری که توی مترو یا اتوبوس روی مختون بودن دیگه براتون تبدیل به فرصتی برای یادگیری میشن و... نکته قابل لمس این کتاب مثال زدن هاش از زندگی‌واقعی ما هستش؛ چیزی که خیییلی زیاد تجربه‌اش کردیم به همین خاطر خیلی کاربردیه هستش در‌مورد گوینده عالی هستش لحن عالی، صدایی رسا و قابل تحسین توی یه جمله میگم این کتاب ارزششو داره و کتاب بدرد بخوری هستش
مهرداد ملکی
۱۳۹۸/۲/۲۳
واقعا معرکه است. من خیلی مطلب میخونم و بسیار زیاد دنبال توسعه فردی خودم هستم یجوریا گیج شدم از بس با دیدگاه‌های متفاوت برخورد داشته.
اما این کتاب بسیار ریزبینانه و دقیق از همه چیز برای موفقیتت در زندگی دیدگاه بهت میده و حتی نگرشت رو تغییر میده.‌ای کاش زودتر با این نویسنده بزرگ اشنا میشدم
علی صادقی
۱۳۹۸/۱/۲۹
من تا حالا گوینده‌ای بهتر از خانم پرسون نشنیدم، بسیار دلنشین و خاص هست صداشون، کتابم که خوبه، ترجمه خانم معتکفم که عالی هست، خلاصه حرف نداره
مشاهد همه نظرات (۴۸)