دانلود کتاب صوتی تیک تاک 2


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تیک تاک 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تیک تاک 2

کتاب صوتی تیک تاک 2 نوشته موسی زمان‌زاده دربان، اشعار و زندگی‌نامه سه شاعر نامدار و برجسته‌ی خطه خراسان به نام‌های خیام، عطار نیشابوری و فردوسی را مورد بررسی قرار می‌دهد و مفهوم زمان در اشعار این سه شخصیت درخشان را ارزیابی می‌کند.

تمام انسان‌ها در طول تاریخ و در زندگی خود اهمیت موضوع زمان و ارزش آن را حس کرده‌اند و حتی در اشعار حکیمانه شاعران فارسی‌زبان نیز پیچیدگی‌ها و اهمیت این امر مورد توجه قرار گرفته است.

در این کتاب صوتی شعرهای شاعران تاثیرگذار و بزرگی همانند خیام، عطار و فردوسی آورده شده که با وجود گذر سالیان زیادی از تولد آن‌ها، نه فقط به زمان امروز، بلکه به آیندگان نیز تعلق دارند و بدون شک رمز ماندگاری این شاعران محبوب در نوع دیدشان به مفهوم زمان با زبانی ساده و همه فهم است. مجموعه تیک تاک به شما کمک می‌کند تا لحظاتی کوتاه به این مفاهیم متفکرانه و پندآموز توجه نمایید.

مجموعه تیک‌تاک ایده‌ای تازه است که از ترکیب چندین اندیشه‌ی مختلف ایجاد شده و کوششی است برای استنباط بهتر ارزش تمامی لحظات و دقایقی که به خاطرات یا به افسوس‌هایمان اضافه می‌شوند.

کتاب صوتی تیک تاک 2 به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این اثر برای افرادی که علاقه‌ی بسیار زیادی به کتاب‌های موفقیت دارند و هم‌چنین به شعر و شناخت مفهوم زمان اهمیت می‌دهند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی تیک تاک 2 می‌شنویم:

یک شبی خفاش گفت از هیچ باب
یک دمم چون نیست چشم آفتاب
چشم بسته میروم در سال و ماه
عاقبت آخر رسم آن جایگاه
طاعتی بر امر در یک ساعتت
بهتر از بیامر عمری طاعتت
وانکه بر فرمان کشد سختی دمی
از ثوابش پر برآید عالمی

 ۱۳ دقیقه، ۳۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۵۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
تیک تاک 2

راهنمای دانلود کتاب صوتی تیک تاک 2

برای دانلود کتاب صوتی تیک تاک 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تیک تاک 2