دانلود کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها

کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها نوشته‌ی کارل چاپک، داستانی تخیلی است که اوضاع و احوالات جامعه‌ی امروزی را برای شما به تصویر می‌کشد و خطر نابودی فرهنگ بشر را به همگان گوشزد می‌کند.

کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها (War with the Newts) روایت‌گر نابودی نسل انسان‌ها به دلیل خودخواهی، غرور و تکبر است و سعی دارد بازتابی از زندگی واقعی را به شما نشان بدهد. این کتاب درباره‌ی ناخدایی به نام «فان توخ» است که برای تجارت مروارید به مناطق اطراف جزیره‌ی سوماترا واقع در کشور اندونزی سفر می‌کند، در آنجا منطقه‌ای ممنوعه و خطرناک وجود دارد که مردم بومی معتقد هستند که این مکان محل اقامت شیاطین است، اما ناخدا فان توخ هیچ‌گونه اعتقادی به خرافات و باورهای غلط ندارد و آن‌ها را شایعه‌ای بیش نمی‌داند، به صحبت‌های آن‌ها اهمیتی نمی‌دهد و به سمت آن منطقه راهی می‌شود.

او پس از سفر به این منطقه با موجودات عجیب و غریب و کوچکی که چهار انگشت و دم درازی دارند، آشنا می‌شود، آن‌ها زیر دریا زندگی می‌کنند و بسیار باهوش هستند. ناخدا فان توخ در هنگام بازگشت به خانه این موجودات را نیز با خود می‌آورد، او آن‌ها را برای خدمت کردن به انسان‌ها اهلی می‌کند و این موجودات آن‌قدر باهوش هستند که خیلی زود و به راحتی می‌توانند از ابزارآلات انسان‌ها استفاده کنند و به زبان آن‌ها صحبت کنند.

اما داستان به این بردگی و استفاده ابزاری از این موجودات عجیب و غریب تمام نمی‌شود و ادامه داستان به طور دیگری رقم می‌خورد...

کارل چاپک درباره‌ی این رمان می‌گوید:

«رویارویی با تاریخ بشری یعنی در واقع با تاریخ زمان حال، انگیزه اصلی من در نوشتن این رمان بوده است. واژه مارمولک تداعی کننده چیزهای عمیق‌تری است و تنها یک تخیل صرف نیست. تصویری از اوضاع امروز زمانه است. بازتابی از آنچه وجود دارد و ما در آن زندگی می‌کنیم.»

کارل چاپک (Karel Capek)، یکی از درخشان‌ترین نویسندگان کشور جمهوری چک است که در سال 1890 به دنیا آمد. او نمایشنامه‌نویس و رمان‌نویس پرکاری است که بر روی تاریخ ادبیات جهان تاثیر به سزایی گذاشت. از دیگر آثار او عبارت‌اند از: باغ کراکونوش، اعماق تابناک، داستان‌های رنج‌آور، راهزن، بازی حشره و...

 ۹ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۵۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
بخش اول
۱۸ دقیقه
بخش دوم
۲۷ دقیقه
بخش سوم
۳۱ دقیقه
بخش چهارم
۳۰ دقیقه
بخش پنجم
۳۰ دقیقه
بخش ششم
۲۹ دقیقه
بخش هفتم
۳۰ دقیقه
بخش هشتم
۳۲ دقیقه
بخش نهم
۳۰ دقیقه
بخش دهم
۳۰ دقیقه
بخش یازدهم
۲۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۳۰ دقیقه
بخش سیزدهم
۳۰ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۸ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۹ دقیقه
بخش شانزدهم
۳۱ دقیقه
بخش هفدهم
۳۰ دقیقه
بخش هجدهم
۳۳ دقیقه
بخش نوزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها

برای دانلود کتاب صوتی جنگ با بزمجه‌ها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جنگ با بزمجه‌ها