دانلود کتاب صوتی خانه مغایرت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خانه مغایرت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خانه مغایرت

کتاب صوتی خانه مغایرت نوشته‌ی محمدعلی جعفری، داستان پسری جوان به نام سعید را روایت می‌کند که به تازگی داماد یک خانواده پرجمعیت و سنتی یزدی شده و حالا باید خودش را با شرایط جدید وفق دهد. این کتاب موفق به دریافت جایزه ملی جمعیت و برگزیده دومین دوره کتاب سال یزد شده است.

درباره کتاب صوتی خانه مغایرت:

سعید تنها فرزند خانواده‌ای ثروتمند در شهر یزد، عاشق دختری به نام سحر می‌شود و تصمیم می‌گیرد با او ازدواج کند؛ دختری که در خانواده‌ای سنتی و پرجمعیت به دنیا آمده و حال و هوای خانه‌شان کاملاً با فضای زندگی داماد جوان متفاوت است. به همین خاطر سعید در کتاب صوتی خانه مغایرت، درگیر چالش‌های طنزگونه و جالبی می‌شود تا بتواند خودش را با شرایط جدید زندگی‌اش تطبیق دهد.

در این بین پدر سحر که صاحب یک بستنی فروشی است، به خاطر تصادف با موتور آسیب می‌بیند و خانه‌نشین می‌شود. به همین خاطر سعید برای آنکه کمکی به پدرزنش کرده باشد، قبول می‌کند که مدتی مغازه را اداره کند.

محمدعلی جعفری نویسنده رمان خانه مغایرت، از گویش و لهجه یزدی برای نوشتن کتاب استفاده کرده و با ایجاد چالش‌های متفاوت در داستان، بر شیرینی و جذابیت هر چه بیشتر ماجراهای این تازه داماد می‌افزاید.

در کتاب صوتی خانه مغایرت شما به خوبی تقابل سنت و مدرنیته را حس خواهید کرد و با فرهنگ خانواده‌های یزدی نیز بیشتر آشنا خواهید شد.

محمدعلی جعفری را بیشتر بشناسیم:

یکی از نویسندگان جوان یزدی که در چند سال اخیر پرکار و موفق بوده، محمدعلی جعفری است. او کار خود را با نوشتن داستان‌هایی درباره زندگی شهدا و بزرگان آغاز کرد و تاکنون آثار پرمخاطبی همچون: «عمار حلب، سربلند، قصه دلبری و عروس لاکچری» را نوشته است.

کتاب صوتی خانه مغایرت به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به داستان و رمان‌های ایرانی علاقه دارید و می‌خواهید با حال و هوای مردم یزد بیشتر آشنا شوید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی خانه مغایرت می‌شنویم:

توی اتاق کنجی خانه مغایرت خوابیده بودم؛ این اتاق از همه‌ی امکانات گرمایشی و سرمایشی محروم بود. نمی‌دونم معمار این خونه با چه انگیزه و هدفی، نه کانال کولری براش کشیده بود و نه جای لوله بخاری؛ زمستون‌ها مثل سردخونه بود و تابستون‌ها مثل آجرپزی. همین که توی اتاق پریز برق یافت می‌شد، جای شکرش باقی بود. صدای فرفره دستی سکوت اتاق رو بر باد می‌داد. تنظیماتش بهم ریخته بود و فقط موضعی می‌چرخید؛ انگار گردنش رو ورزش می‌داد. کمی باد به سر و صورتت می‌زد و تا می‌رفت دور بزنه و برگرده، هفت جای بدنت خیس می‌خورد. رقص نورش هم توی چشمم بود؛ نور آبیش تاریکی غارگونه اتاق رو برهم می‌زد.

اون شب نه به خاطر نور پنکه و گرما و خروپف‌های پدرزن جان بلکه به خاطر مشغولیت فکرم، خواب دور چشمم پرسه نمی‌زد. مثل مرده عذاب کار از این گور به اون گور می‌افتادم. به همه‌ی این‌ها عادت کرده بودم و تا زمانی که پدرزن جان خواب نمی‌رفت، من هم نمی‌خوابیدم.

 ۴ ساعت و ۴۸ دقیقه، ۳۱۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۱ دقیقه
بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۵ دقیقه
بخش سوم
۲۶ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۳ دقیقه
بخش هفتم
۳۵ دقیقه
بخش هشتم
۱۱ دقیقه
بخش نهم
۹ دقیقه
بخش دهم
۱۱ دقیقه
بخش یازدهم
۴ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۱ دقیقه
بخش سیزدهم
۸ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۷ دقیقه
بخش پانزدهم
۳ دقیقه
بخش شانزدهم
۴ دقیقه
بخش هفدهم
۳ دقیقه
بخش هجدهم
۱۲ دقیقه
بخش نوزدهم
۱۹ دقیقه
بخش بیستم
۱۳ دقیقه
بخش بیست و یکم
۸ دقیقه
بخش بیست و دوم
۵ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۴ دقیقه
بخش بیست و چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی خانه مغایرت

برای دانلود کتاب صوتی خانه مغایرت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خانه مغایرت

نظرات کتاب صوتی خانه مغایرت

Farnoosh Mehrnia
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
سلام- خیلی لهجه‌ی شیرینی بود. طنز دلنشین و در عین حال ساده. صدای گوینده هم جذاب بود و تن صداش به دلم‌ نشست، موضوع داستان هم‌ در عین سادگی خنده دار بود و علاقمند شدم تا یک شبه تمامش را گوش دهم. با تشکر از شما
مینا قزوینی
۱۳۹۹/۹/۱۵
خیلی قشنگ بود مخصوصا که با لهجه شیرین یزدی بود
زهرا علی بابایی
۱۴۰۰/۱/۹
یه کتاب طنزه بد نبود
مشاهد همه نظرات (۴)