دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب زنان کوچک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خلاصه کتاب زنان کوچک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خلاصه کتاب زنان کوچک

کتاب صوتی خلاصه کتاب زنان کوچک نوشته لوئیزا می الکات، یکی از آثار پرفروش و برجسته جهان است که به روایت زندگی 4 خواهر از دوران کودکی تا بزرگسالی می‌پردازد و فراز و نشیب‌ها و سختی‌های زندگی هر یک از آن‌ها را به زیبایی شرح می‌دهد.

این کتاب صوتی خلاصه‌ای از رمان زنان کوچک (Little Women) است، این رمان درباره‌ی زندگی 4 خواهر زیبا و جوان با خصوصیات اخلاقی متفاوت است که در گذشته زندگی مفرح و خوبی داشته‌اند، اما اکنون پدرشان برای یاری به سربازان کشور و دفاع از وطنش به جنگ رفته و این دختران در وضعیت مالی و روحی خوبی نیستند. آن‌ها می‌خواهند به زنانی خودکفا و قدرتمند تبدیل شوند، به همین دلیل در تلاش هستند تا زندگی را مدیریت کنند و نیازمند کسی نشوند و هم‌چنین به مردم و اطرافیان‌شان کمک کنند.

این خواهران دوران سختی را می‌گذرانند و گهگاهی با هم بر سر موضوعاتی به مشکل می‌خورند، اما در کنار یکدیگر هستند و از هم حمایت می‌کنند و در انتظار بازگشت پدر عزیزشان هستند، داستان‌ها و ماجراهایی جذاب در این کتاب برای این 4 دختر پیش می‌آید که این اثر را شنیدنی و درخشان کرده است.

لوئیزا می الکات در این اثر درخشان و محبوب خانواده و روابط خانوادگی را به زیبایی به تصویر می‌کشد و به مخاطبان خود درس‌های بسیاری در حوزه‌های مختلفی از قبیل اخلاقی، فرهنگی، صداقت، عشق حقیقی، خانواده و سخت‌کوشی ارائه می‌دهد. زنان کوچک سال‌های زیادی است که در میان کتاب‌های کلاسیک ماندگار و موفق بوده است.

لوییزا می‌ الکات (Louisa May Alcott) نویسنده‌ای آمریکایی است که در قرن نوزدهم زندگی می‌کرد. او در سال 1868 در سن 35 سالگی کتاب رنان کوچک را به نگارش درآورد. پس از چاپ و انتشار، این اثر طرفداران بسیاری پیدا کرد و به اثری پرفروش و شگفت‌انگیز تبدیل شد و به 50 زبان مختلف ترجمه شد. کاراکتر جوزفین در کتاب زنان کوچک از زندگی و شخصیت خود نویسنده برگرفته شده است. او با این کتاب به ثروت زیادی رسید و شغل پرستاری را رها کرد و تمام وقت به نویسندگی پرداخت. پس از موفقیت خارق‌العاده در کتاب زنان کوچک، سه کتاب دیگر درباره‌ی شخصیت‌های همین رمان نوشت که عبارت‌اند از: مردان کوچک، همسران خوب و پسران جو.

در بخشی از کتاب صوتی خلاصه کتاب زنان کوچک می‌شنویم:

الیزابت یا آن‌طور که بقیه خطابش می‌کردند، بث، دختر سیزده ساله‌ی خجالتی، با گونه‌هایی گلگون‌، موهایی صاف و چشمانی روشن بود. سیمای چهره و آهنگ صدایش به قدری آرام بود که به‌ ندرت می‌شد خاطرش را آشفته ساخت. پدرش او را «دوشیزه کوچولوی آروم» صدا می‌زد و انصافاً هم که این اسم بسیار برازنده‌ی او بود، چرا که چنین به نظر می‌رسید او در دنیای شاد خودش زندگی می‌کند و فقط گاهی اوقات برای دیدن کسانی که به آن‌ها اعتماد داشت و از صمیم قلب به آن‌ها عشق می‌ورزید، از دنیای خود بیرون می‌آمد. امی، جوان‌ترین عضو خانواده، فرد بسیار مهمی بود، لااقل به نظر شخص خودش که چنین می‌نمود. یک فرشته‌ی برفی، با چشمانی آبی و طره‌ موهایی طلایی بود که تا روی شانه‌هایش فر می‌خورد، پوستی سفید و اندامی ظریف داشت و همیشه به گونه‌ای رفتار می‌کرد که گویی یک بانوی جوان متفکر است.

 ۴ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۲۴۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
بخش یک
۱۷ دقیقه
بخش دو
۲۳ دقیقه
بخش سه
۱۱ دقیقه
بخش چهار
۱۰ دقیقه
بخش پنج
۱۶ دقیقه
بخش شش
۱۷ دقیقه
بخش هفت
۱۸ دقیقه
بخش هشت
۱۷ دقیقه
بخش نه
۱۰ دقیقه
بخش ده
۱۱ دقیقه
بخش یازده
۱۲ دقیقه
بخش دوازده
۱۹ دقیقه
بخش سیزده
۱۵ دقیقه
بخش چهارده
۱۶ دقیقه
بخش پانزده
۱۴ دقیقه
بخش شانزده
۱۸ دقیقه
بخش هفده

راهنمای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب زنان کوچک

برای دانلود کتاب صوتی خلاصه کتاب زنان کوچک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خلاصه کتاب زنان کوچک
Atefeh Aghajani
۱۳۹۹/۱/۸
لطفا کامل این کتاب را به صورت صوتی قرار بدید ممنون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)