معرفی و دانلود کتاب صوتی خودت باش دختر

عکس جلد کتاب صوتی خودت باش دختر
قیمت:
۶۵,۰۰۰ تومان
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت باش دختر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خودت باش دختر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خودت باش دختر

کتاب صوتی خودت باش دختر اثر ریچل هالیس، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمازون و نیویورک تایمز در سال 2018، درباره‌ی خودباوری و مسئولیت‌پذیری مورد نیاز زنان و دختران جهت شادی و رضایت در زندگی‌ست. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه آوا تولید شده است.

کتاب صوتی خودت باش دختر (Girl wash your face) به ما می‌گوید که باید از باور کردن دروغ‌هایی که درباره‌مان گفته می‌شود دست برداریم تا تبدیل به همان کسی شویم که واقعاً هستیم. این کتاب درباره‌ی بسیاری از دروغ‌های دردناک و یک حقیقت مهم است. کدام حقیقت؟ تو و فقط خود تو مسئول آدمی هستی که می‌شوی و همچنین مسئول میزان شادی و رضایتی که از زندگی داری. این مفهوم اصلی کتاب ریچل هالیس (Rachel Hollis) است. اما اشتباه نکنید. ریچل قرار است برای شما صدها داستان عجیب، خجالت‌آور، خنده‌دار، غم‌انگیز یا مسخره روایت کند که تمامی آن‌ها به یک حقیقت ختم می‌شوند: زندگی تو به خودت بستگی دارد؛ اما تا وقتی دروغ‌هایی که بر سر راه رسیدن به این حقیقت وجود دارند را شناسایی نکنید، این حقیقت باورپذیر نیست.

باید این نکته که هر فردی خودش شادی‌اش را انتخاب می‌کند و کنترل زندگی‌اش را به‌ دست می‌گیرد را درک کنیم. این مسئله یکی از آن نکاتی است که باید با هر دو دست آن را بگیریم و روی تابلوی اعلانات بزنیم تا همیشه در خاطرمان بماند. اما این تنها نکته‌ای نیست که باید به آن ایمان داشته باشید. علاوه‌ بر این باید تمام دروغ‌هایی را که در طول زندگی به‌ خودتان گفته‌اید بشناسید و همه‌ی آن‌ها را نابود کنید. این شناسایی الزامی‌ست زیرا بدون آگاهی از اینکه الان کجا ایستاده‌اید نمی‌توانید به جای جدید بروید و تبدیل به آدمی جدید بشوید.

باید بدانید که شما قوی، مبارز و شجاع هستید. به این حقیقت بزرگ پی‌ببرید: شما خودتان کنترل زندگی‌تان را در دست دارید. شما تنها یک ‌بار و فقط یک بار شانس زندگی‌ کردن دارید و اگر استفاده نکنید این زندگی از دستتان می‌رود. خودتان را دستِ‌ کم نگیرید و این اجازه را به دیگران هم ندهید و به کمتر از حقتان قانع نشوید.

در پشت جلد این کتاب آمده است:

تا به‌ حال این فکر به‌ سرتان زده که آن‌‌قدرها هم که باید خوب نیستید؟ که به‌ اندازه‌ی کافی لاغر نیستید؟ که مادر بدی هستید؟ آیا این فکر به سرتان زده که لیاقت‌تان همین‌ است که با شما بدرفتاری شود؟ که هیچ ارزشی ندارید و هرگز به ‌جایی نخواهی رسید؟

تمامی این‌ها دروغ است.

دروغ‌هایی که توسط جامعه، رسانه‌ها، خانواده‌هایمان، یا صادقانه بگویم، توسط خود شیطان ساخته شده و تداوم یافته‌اند. این دروغ‌ها برای اعتماد به‌ نفس و توانایی‌های ما خطرناک و ویرانگر هستند. بزرگ‌ترین گناه این دروغ‌ها این است که اصلاً آن‌ها را نمی‌شنویم. ما به‌ ندرت دروغ‌هایی را که دربارۀ خودمان ساخته‌ایم می‌شنویم چون سال‌هاست که آن‌ها با صدای بلند در گوش‌هایمان نجوا می‌شوند و از این‌ رو شنیدنشان تبدیل به امری عادی شده است. حرف‌های نفرت‌انگیزی که هر روز بر سرمان آوار می‌شوند اما متوجه‌شان نمی‌شویم. در کتاب خودت باش دختر در می‌یابیم که تشخیص دروغ‌هایی که در مورد خودمان باور کرده‌ایم کلید تبدیل شدن به نسخۀ بهتری از خودمان است. اگر هم‌ زمان با علم به اینکه بر ناملایمات زندگی‌مان تسلط داریم بتوانیم مرکز اصلی آن‌ها را نیز پیدا کنیم آن‌ وقت است که می‌توانیم به‌درستی مسیرمان را تغییر دهیم.

جملات برگزیده کتاب خودت باش دختر:

- پایین کشیدن دیگران شما را بالا نمی‌برد.
- تنها فردی که باید از او بهتر باشی کسی است که دیروز بوده‌ای.
- اگر برای خودت ارزش قائل نباشی هیچ‌کس برای تو ارزش قائل نخواهد بود.
- زندگی نباید به معنای زنده ماندن باشد بلکه باید به معنای زندگی کردن باشد.
- تنها چیزی که از تسلیم شدن بدتر است این است که آرزو کنید کاش تسلیم نمی‌شدید.
- مقایسه کردن لذت را می‌کُشد. تنها فردی که باید از او بهتر باشی کسی است که دیروز بوده‌ای.
- از باور کردن دروغ‌هایی که درباره‌تان گفته می‌شود دست بردارید تا تبدیل به همان کسی شوید که واقعاً هستید.
- اصلاً زندگی شما نباید شبیه زندگی دیگران باشد بلکه باید ساخته‌‌ی دست خودتان و حاصل تلاش خودتان باشد.
- پنجره قفل بود از مسیر دودکش استفاده کنید. «نه» به معنای متوقف شدن نیست بلکه به معنای تغییر مسیر به سمت مقصد است.
- گاهی اوقات تصمیم به تمام کردن یک رابطه، حتی اگر به قیمت شکسته شدن قلبتان تمام شود، بزرگ‌ترین لطف در حق خودتان است.
- تو خودت کنترل زندگی‌ات را در دست داری. تو تنها یک بار و فقط یک بار شانس زندگی کردن داری و این زندگی دارد از دستت می‌رود.
- وقتی واقعاً چیزی را بخواهید راهی برای به دست‌ وردنش پیدا خواهید کرد اما وقتی از ته دل خواستار چیزی نباشید برایش بهانه جور می‌کنید.
- باید به‌خودتان ثابت کنید که می‌توانید. باید به خودتان ثابت کنید که قادر به انجام هر کاری که اراده‌اش را بکنید هستید و
قدرت این کار را دارید.
- با گذشت هر سال، یک فصل از کتابتان را به‌پایان می‌رسانید. لطفاً، لطفاً، لطفاً آن یک فصل را هفتادوپنج بار تکرار نکنید و اسمش را زندگی نگذارید.
- گاهی برای تحت تأثیر قرار دادن و جلبِ توجه کسانی که حتی دوستشان هم ندارید وسایلی را می‌خرید که از عهده‌ی هزینه‌شان برنمی‌آیید، این کار را کنار بگذارید.
- ایجاد یک صفحه روی شبکه‌های اجتماعی برای فحش دادن و بد و بیراه‌ گفتن به افرادی که حتی نمی‌شناسید فقط به‌ این‌ خاطر است که آن‌ها پا را از آنچه شما نمی‌پسندید فراتر گذاشته‌اند.

در قسمتی از کتاب صوتی خودت باش دختر می‌شنویم:

از وقتی نُه ساله بودم پدر و مادرم تصمیم به طلاق داشتند اما مدام منصرف می‌شدند و دوباره برای آن اقدام می‌کردند. تا اینکه وقتی شانزده ساله بودم درست وسط طلاقی وحشتناک، نفرت‌انگیز، زشت و نابودگر قرار گرفتند. در طول این مدت که رابطه‌ی آن‌ها رو به نابودی بود، توانستم گواهینامه‌ی رانندگی‌ام را بگیرم و صاحب یک ماشین دست دوم شوم. یک سوزوکی ساموراییِ 1989 بود که دنده‌ی دستی داشت و اصلاً نمی‌دانستم چطور باید با آن کار کنم. هفته‌ها در پارکینگ خاک خورده بود و وقتی می‌دیدم چطور بدون ‌استفاده‌ مانده و نمی‌توانستم با آن کار کنم برایم بسیار دردناک بود.

به این امید که کسی بتواند من را برای تعطیلات آخرهفته بیرون ببرد یا پیچیدگی‌های استفاده از کلاچ را برایم توضیح بدهد با خواهر بزرگم، دوستش و مادرم صحبت کردم. اگر می‌دانستم چطور آن ماشین را برانم می‌توانستم خودم به مدرسه بروم. اگر می‌دانستم چطور آن ماشین را برانم می‌توانستم یک کار پیدا کنم و درآمد و پس‌انداز داشته باشم. احتمالات بسیاری آن سوی یادگیری استفاده از آن دنده‌ی دستی وجود داشت.

یک روز، خیلی ناگهانی، پدرم گفت که می‌خواهد کارکردن با آن را به من یاد بدهد و باوجود هیجان بسیاری که برای یادگیری طرز راندن آن ماشین داشتم، می‌دانستم که این ایده‌ی بسیار وحشتناکی‌ست. پدرم اعصاب بسیار ضعیفی داشت که در تمام مراحل زندگی‌ام حسش کرده بودم اما در آن‌مدت خیلی بدتر از قبل شده بود. آن‌ موقع کمی بیشتر از یک سال از مرگ برادر بزرگم رایان می‌گذشت. الان که به گذشته نگاه می‌کنم متوجه می‌شوم که پدرم تلاش می‌کرده تا زندگی را به‌حالت عادی‌اش برگرداند. به‌همین‌دلیل می‌خواست برای تنها فرزندی که در خانه داشت پدری کند. علاوه‌ بر این او قرار بود روش کار با دنده‌ی دستی ماشین رایان را به من آموزش دهد. دست‌دوم واژه‌ی مناسبی برای این ماشین بود چون رایان دیگر قادر به استفاده از آن نبود. این کار برای پدرم یا بقیه‌ی اعضای خانواده که برای رانندگی و بیرون‌بردنم با ماشین رایان دو دل بودند چه حسی داشت؟ آیا پدر از همه‌شان بدشانس‌تر بود؟ آیا او تنها کسی بود که آن‌قدر اراده و قدرت داشت که دردهایش را کنار بگذارد و کاری را که لازم بود انجام دهد؟ احتمالاً افراد دیگر به طرق مختلف دیگری با احساساتشان مقابله می‌کنند. شاید مادرم گریه کند و خواهرم داد بزند اما پدرم... احساسات قوی‌اش تنها با یک روش بروز داده می‌شود: مستقیم به نقطه‌ی جوش می‌رسد.

آن زمان هیچ دردی احساس نمی‌کردم. شانزده‌ساله بودم و متوجه نمی‌شدم چرا پدرم تا آن حد عصبانی است. در حال رانندگی به خارج از شهر بودیم تا بتوانم در جایی خلوت و بدون ماشین تمرین کنم. هنوز هم به‌یاد دارم که چطور در آن جاده‌ی خارج از شهر سرم داد می‌زد: «کلاچ! دنده! گاز! چند بار قرار است خاموش کنی تا یاد بگیری؟» هر چه بیشتر داد می‌زد من بیشتر خاموش می‌کردم. هر چه من بیشتر خاموش می‌کردم بیشتر گریه می‌کردم. هر چه بیشتر گریه می‌کردم او عصبانی‌تر می‌شد. اصلاً نمی‌دانم آن لحظات ده دقیقه طول کشید یا یک ساعت. فقط می‌دانم آن‌قدر مرتکب اشتباه شدم که شروع کردم به لرزیدن و در نهایت پدرم پشت فرمان نشست. در سکوت مطلق به خانه برگشتیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
37 دقیقه
فصل اول: دروغ: چیز دیگری مرا خوشحال خواهد کرد‌
23 دقیقه
فصل دوم: دروغ: از فردا شروع می‌کنم
32 دقیقه
فصل سوم: دروغ: من به اندازۀ کافی خوب نیستم
23 دقیقه
فصل چهارم: دروغ: من از تو بهترم
25 دقیقه
فصل پنجم: دروغ: دوست داشتن او برای من بس است
25 دقیقه
فصل ششم: دروغ: «نه» جواب نهایی است
32 دقیقه
فصل هفتم: دروغ: من در روابط خصوصی با شریک زندگی‌ام خوب عمل نمی‌کنم
19 دقیقه
فصل هشتم: دروغ: مادر بودن را بلد نیستم
20 دقیقه
فصل نهم: دروغ: من مادر خوبی نیستم
30 دقیقه
فصل دهم: دروغ: الان باید خیلی جلوتر از این‌ها می‌بودم
27 دقیقه
فصل یازدهم: دروغ: بچه‌های مردم خیلی منظم‌تر و مؤدب‌تر هستند
22 دقیقه
فصل دوازدهم: دروغ: باید خودم را کمی کوچک کنم
22 دقیقه
فصل سیزدهم: دروغ: می‌خواهم با مت دیِمون ازدواج کنم
17 دقیقه
فصل چهاردهم: دروغ: من یک نویسندۀ مزخرفم
16 دقیقه
فصل پانزدهم: دروغ: هرگز نمی‌توانم از این مرحله گذر کنم
21 دقیقه
فصل شانزدهم: دروغ: نمی‌توانم حقیقت را بگویم
26 دقیقه
فصل هفدهم: دروغ: وزنم بیانگر شخصیتم است
21 دقیقه
فصل هجدهم: دروغ: نیاز دارم از هر راه ممکن به بی‌خیالی بزنم
40 دقیقه
فصل نوزدهم: دروغ: تنها یک راه درست برای زیستن وجود دارد - فصل بیستم: دروغ: من به یک قهرمان نیاز دارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی خودت باش دختر
نویسنده
مترجمهدیه جامعی
راویمعصومه عزیز محمدی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی خودت باش دختر

Sasha Honar
۱۳۹۹/۵/۲۸
واقعا زیبا بود، من یک پسر هستم که این متاب را خواندم ولی خواندن این کتاب هم باعث تغییر در سبک زندگی‌ام و نگرش و احساساتم نسبت به خودم شد، ولی از آن مهم تر باعث شد بیش تر زنان را بشناسم و با آن‌ها احساس نزیکی بیشتری کنم و بفهمم موضوعاتی که از دیدگاه بیشتر آقایان مسخره میاید، برای خانم‌ها و دختر‌ها و بسیار مهم است بی توجهی و تمسخر و کم ارزش پنداشتن این موضوعات مخصوصا از سمت کسی که دوستش دارند یا شریک زندگیشان است باعث چه غم و عذابی برای آن‌ها میشود، به نظرم هر مرد و شوهری باید دست کم یک بار از این گونه کتاب‌ها را بخواند تا متوجه شود قرار نیست ارزش‌های همسرش همانند ارزش‌های او باشد و از آن مهم تر متوجه نیاز‌ها و دغدغه‌هایی از همسرش بشود که او هیچگاه حاضر نیست به او بگوید، به خاطر همین میتواند رابطه خود با همسرش را خیلی خیلی زیاد بهبود ببخشد
فرانک نیکوکار
۱۳۹۸/۱/۲۰
از شنیدن این کتاب بسیار لدت بردم به نظرم از جمله کتابهائی است که تمام زنان سرزمینم میبایست از مطالب آن بهره مند شوند چرا که فکر میکنم همه ما به نوعی زندگی خود را با دروغهائی که توسط سائرین، جامعه وحتی خودمان به خود گفته ایم از مسیر واقعی زندگی خارج شده وبه گمگشتگانی بدل شده ایم که در کوره راههای آن بی‌هدف گذران عمر میکنیم
تا به حال کتابی از این نویسنده نخوانده بودم وخوشحالم که با او آشنا شدم
از شما هم ممنونم که امکان بهره مندی از فایل صوتی را فراهم نمودید ویک تشکر ویژه میکنم از عزیزی که بسیار عالی وبا احنی بسیار مؤثر این اثر را خوانده بودند
شمس تبریزی
۱۴۰۱/۵/۹
مخاطب عزیز، این کتاب، جز کتاب‌های زرد محسوب میشه⚠️
اما من فک میکنم هر کتاب بنا به تجربه و حال هر فرد میتونه تاثیرات متفاوتی بذاره... باید دید که شرایط هر فرد به چه صورته و خب با کمال احترام نظرات متفاوته.
اما یک سری مطالب کتاب غیر قابل انکاره.. اونم شجاعت نویسنده و صراحتش.. حس نزدیکی که به اینکه
خواننده میده... یادمون میده به خودمون ارزش بدیم و خودمونو بپذیریم اما این‌ها شبیه نکاتی هستند که مثلا یه دوست مهربون بهتون میگه نه یه مشاور، یعنی از تجربه‌ی شخصی فرد اومده و نه تجربه‌ی میدانی گروهی دانشمند یا یک روانشناس.
من از این کتاب یادگرفتم که وقتی دارم تلاشمو میکنم حداقل کمتر حس گناه داشته باشم و واقعا دیگه خسته‌ام از اهمیت توجه بقیه توی زندگیم! اینکه راحتر باشم و اینکه باید برای بهبود همه چیز دائم تلاش کنم و بعد از ناامیدی باز ادامه بدم مثلا بهبود افسردگی بهبود روابط و..
و سعی کنم کتاب‌های تخصصی درباره‌ی این نقص هام که تازه بهشون پیبردم بخونم یا با آگاهی بیشتر از مشکلاتم به روانشناس مراجعه کنم.
و بنظرم روند این کتاب در فصول اولیه بهتره. و قسمت خیال پردازی فصل۱۳ واقعا کسل کننده بود
گوینده صدای خوبی داره و تمام تلاشش رو میکنه که انرژی نویسنده رو منتقل کنه و به جز چندتا مورد محدود میتونیم بگیم کارش عالیه... ترجمه هم به نظرم خوبه.
در این کتاب نویسنده بیشتر از زندگی زناشویی و تجربیاتش بعد از مادر شدنش میگه اما منم مثه نویسنده فکر میکنم که این کتاب رو دختر خانم‌ها هم بخونن چون من به شخصه فکر میکنم قبل از ورود به هر شرایطی بهتره ازش اطلاع داشته باشیم پس برای دختر خانم هم به نظرم میتونه خوب باشه البته اگر با این سبک کتاب‌ها مشکل نداشته باشن:) اگه مفید بود❤️ کنید🙏
Maryam
۱۴۰۱/۵/۶
کتاب بدی نبود به نظرم برخلاف اسمش بیشتر بدرد خانم‌های متاهل میخورد نه دختر‌های جوان البته باعث میشد در مورد مشکلاتی ک در آینده ممکنه به سراغشون بیاد یه پیش زمینه داشته باشن. صدای گوینده عالی بود 🤞
و اینکه به نظرم زیاد در مورد (خودت باش) صحبت نکرد فکر میکردم میخاد جوری صحبت کنه ک بتونی شخصیت واقعی
خودت رو پیدا کنی و کمتر به قضاوت‌های مردم درموردت اهمیت بدی ولی خب در مورد این نبود یکم مشکلات زندگیش رو گفته بود و اینکه تونسته به تنهایی زندگیش رو بسازه به نظرم بخاطر فرهنگ و سبک زندگی متفاوت ما و اونا زندگیمون شبیه هم نیست و یه نویسنده ایرانی با مشکلات ایران برای‌ی دختر باید همچین کتابی رو بنویسه.
ولی در کل خوب بود میشد ازش ایده گرفت
مریم میراخورى
۱۳۹۷/۱۲/۲۸
کتابراه عزیز واقعن ممنون که کتاب هاى خوب و پرفروش رو صوتى دراختیارمون قرار میدین مخصوصن این کتاب فوق العاده رو مررررسى من فقط کتاب هاى صوتى رو تهیه میکنم
Melika M
۱۳۹۷/۱۲/۲۷
خیلی وقت بود میخواستم بخونمش اما نه کتابشو داشتم و نه اینکه فرصت میکردم، بابت تهیه‌ی نسخه‌ی صوتی این کتاب ممنونم.
neda t
۱۳۹۸/۱/۱۶
واقعا عالیه. کاش این سبک کتابها در مدارس تدریس میشد
سفارینا
۱۴۰۱/۴/۲۲
کتاب به شدت فوق العاده ایه!
در حال حاضر همه فصل هاش و مطالب ش شاید به دردم نخوره، ولی دونستن درباره ش خیلی خوبه و خیلی خوبه که کسی پیدا شده که بی پرده درباره خیلی از موضوعات و واقعیت‌ها حرف بزنه.
به طور کلی، ریچل معتقده سخت تلاش کن ولی سخت نگیر. که واقعا درسته ولی عمل کردن بهش خیلی سخته!
این
که سخت تلاش کنی به تنهایی سخته، اما اینکه در کنارش و با توجه به تمام زحماتی که کشیدی، سخت نگیری هم به جای خودش سخته!
و در نهایت، موضوع پذیرفتن خودته در جایگاهی که هستی، که جایگاه کمی هم نیست.
در کل، به نظرم کتاب خیلی خوبیه. از اون کتاباییه که باید همیشه تو کتابخونه ت باشه.
Mahdieh Namnik
۱۳۹۸/۱/۱۹
این کتاب همراهی خوب برای خانم‌های متاهل، شاغل و مادر و راهنمایی مفید برای خانم‌های مجرد است علی رغم اینکه مطالبش برای دوستان مجردم کسل کننده بنظر میاد اما شما رو با واقعیت روبرو میکنه پس میتونید با دید بازتری برای آینده تصمیم بگیرید. سطح کتاب بنظرم متوسط به بالا بود و نکات ارزش دادن به بدن خود، و ک مسخره نکردن زنان دیگر، کمک گرفتن از دیگران برای من مفید بود. اما نسخه‌ای من دانلود کردم دو فصل تکراری و‌ی فصل شماره بیست داشت ک در شمارش فصل‌ها جا مونده بود. موفق باشید دوستان خوبم
نگین چابک
۱۳۹۸/۸/۲
کتاب جالبی بود ولی گاها حوصله سر بر هم بود، ینی بعضی قسمتاش دوست داشتی دیگه نخونی و بری صفحات بعدی
نویسنده پرگویی و حاشیه گویی زیادی داشت و بیشتر زندگینامه خودش رو تشریح کرده بود و سععععی کرده بود نکات آموزشی رو درش بگنجونه
ولی بیشتر شرح حال خودش، زندگیش، روابطش و علایق و سلایقش بود و کمتر مطالب با
مرتبط اسم کتاب
اغلب پایان هر فصل چند خطو به موضوع کتاب اختصاص داده بود
کتاب بیشتر خطاب به خانمهای متاهل خانه‌دار بچه‌دار بود تا همه خاتمها
در هر صورت حقیقتا ارزش یکبار خواندن رو داره
فائزه سجادیان
۱۳۹۸/۸/۱۶
این کتاب عالیست مثل بسیاری از کتاب‌های دیگر که ما زنان و بهتراست بگویم ما انسان هارا به راه درست میکشاند.... اما مهم‌ترین بخش اراده ماست و این که گذشته را کنار بگذاریم. فراموش کنیم که چه شده و بخواهیم بلند شویم بخواهیم و تلاش کنیم و ناامید نشویم. من در برهه بدی از زندگی این کتاب را خواندم. البته که اراده کردم زندگیم را تغییر دهم و الان ادمی جدید شدم ادمی که شاید هنوز هم نقص‌هایی دارد اما امید دارد روزی بهتر و بهتر خواهد شد با ارزوی امید و انگیزه و زندگی بهتر برای همه زنان سرزمینم
آتنا معزی
۱۴۰۱/۱/۱۳
کتاب عالیست، و خواندنش برای تمام دخترها در سنین اول جوانی لازم و ضروری است مخصوصا در جامعه ما که...
دختر جان، خودت را دوست داشته باش، به خودت اعتماد کن، توانایی‌هایت را باور کن، تو فوق‌العاده و منحصر بفردی، از تو فقط یه دونه تو این دنیا هست، پس تسلیم باورها، اعقاید و فکرهای غلط و پوچ و بی‌پایه تو
نشو، زیباترین و قوی‌ترین دختر دنیا هستی فقط باید خودت و باور کنی و عاشق خودت باشی، و خداروشکر کنی برای این فرصت زیبای زندگی که به تو داده شده
اسما برقی
۱۳۹۹/۶/۲۸
از نظر صدای گوینده واقعا عالی بود، صدای گوش نواز و پرانرژی که هیجان کافی برای چنین کتابی رو داشت ولی محتوای خود کتاب گاها در بعضی فصل‌ها مختص خانم‌های متاهل یا مادران بود و افراد مجرد شاید نتونند خیلی با اون فصل‌ها همراه شن. برای کسی که زیاد کتاب انگیزشی و موفقیت نخونده شروع خوبی میتونه باشه ولی برای افرادی که کتابای اینچنیتی زیاد خونده باشند یکم کسل کننده و شاید سطحی خواهد بود.
مژگان رکنی
۱۳۹۹/۲/۲۳
خیلی کتاب عالی ایه‌. من دارم از همسرم جدا میشم و ۸ ماهه خونه پدرم هستم. همون ماه‌های اول، که اومده بودم خونه بابام، یه روز اتفاقی تو قطار این کتابو دست یه خانوم دیدم و بعد سریع تو کتابراه سرچش کردم. خداروشکر دیدم قیمتش مناسبه و چون حوصله خوندن ندارم، صوتیشو تهیه کردم. این خانم با کتابش و صحبتهاش تو خیلی خیلی روحیه م تاثیر گذاشت و باعث شد خودمو بیشتر دوست داشته باشم و حالم بهتر بشه. حداقل یه بار کل کتابو بخونین.
negin nani
۱۳۹۸/۹/۶
به نظرم واسه دخترا کتاب فوق العاده ایه البته هر کسی نسبت به گنجایش خودش از یک کتاب یاد میگیره. اونطور ک من تو نظرات خوندم یه سریا قبولش ندارن. مهم تاثیری هست که روی افراد می‌ذاره. به نظرم حتی اگه رو دو یا سه نفر هم تاثیر مثبتی داشته باشه ارزش خواندن داره. من واقعا هم کتاب و هم نویسندشو دوست دارم چون دقیقا شرایطش به شرایط خیلی از ما خانما شباهت داره و می‌تونه به درستی راهنماییتون کنه
مشاهده همه نظرات 543

راهنمای مطالعه کتاب صوتی خودت باش دختر

برای دریافت کتاب صوتی خودت باش دختر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.