دانلود کتاب صوتی در قند هندوانه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی در قند هندوانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی در قند هندوانه

کتاب صوتی در قند هندوانه یکی از آثار مشهور ریچارد براتیگان نویسنده‌ی مطرح دهه‌های شصت و هفتاد آمریکاست. براتیگان در این رمان جامعه‌ای را وصف می‌کند که در واقع یک دهکده جهانی است که در مرحله پیشاصنعتی قرار دارد.

 کتاب صوتی در قند هندوانه (In Watermelon Sugar)، کتابی عجیب با شخصیت‌های عجیب‌تر و حوادث و ماجراهایی از آن هم عجیب‌تر است! رمان در یک اتوپیای ناشناس و نادیده می‌گذرد به نام آی دث (iDeath). اسمی که معنا و مفهومی برای خواننده ندارد. در این مکان همه‌چیز از جنس قند هندوانه است و البته از چوبِ کاج و سنگ‌هایی که از دوردست‌ها آمده‌اند نیز در ساختن چیزها استفاده شده است. دنیایی یکنواخت، ساکت و بی غل‌و‌غش و عاری از هر نوع دانش و آگاهی و شناخت. همه‌ی آدم‌ها در یک سادگی روستایی و بی‌خبری و رضایت کامل از زندگی و جهان غوطه ورند و آن‌هایی هم که ناراضی‌اند و یا به آگاهی و شعوری فراتر از iDeath دست می‌یابند مرتد شناخته می‌شوند و هیچ‌کس دوستشان ندارد و در نهایت خودشان نیز دیگر تاب و تحمل آن جا را نخواهند داشت و دست به خودکشی می‌زنند. inBoil و دار و دسته‌اش iDeath را رها می‌کنند و می‌روند در کارگاه فراموش شده زندگی می‌کنند. همچنین مارگریت که علاقمند به کشف حقایق و ناشناخته‌ها و فراموش شده‌هاست به همین شکل مرتد اعلام می‌شوند و نهایتا به استقبال مرگ می‌روند.

همه مواردی که در رمان در قند هندوانه مطرح می‌شود نمایانگر آرمان‌ها و تصورات نسلی است که در واکنش به جنگ و قیام و سیاست‌های امپریالیستی آمریکا به طبیعت سادگی و عشق گرایش داشت. این نسل گمان می‌کردند با پشت پا زدن به دستاوردهای صنعتی، رفاه و طبقه متوسط شهری و روی آوردن به یک زندگی روستایی می‌توانند به راهی جز راه پدران خود بروند و خوشبختی را از این راه بدست آورند.

ریچارد براتیگان (Richard Brautigan) در آثارش از زبانی ساده و بی‌پیرایه سود جسته است و در مجموع حد فاصله‌ای میان زبان گفتار و نوشتار است. او همانند آثارش آدم عجیبی بود. مدتی طولانی در فقر شدید به سر می‌برد اما حاضر نبود کمک‌های دوستان و اطرافیانش را بپذیرد و آن‌ها هم با سوار کردن هزار نیرنگ طوری که اسباب ناراحتی‌اش فراهم نشود کمک‌ها را به او و خانواده‌اش می‌رساندند. کتاب‌هایش را گوشه‌ی خیابان بساط می‌کرد و به عابرین می‌فروخت و کتاب شعری داشت به نام "لطفا این کتاب را بکارید" که همراه آن یک بذر گیاه هم به دست خریدار می‌داد.

 ۴ ساعت و ۲ دقیقه، ۲۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
بخش اول: در قند هندوانه - قسمت اول
۲۵ دقیقه
بخش اول: در قند هندوانه - قسمت دوم
۲۶ دقیقه
بخش اول: در قند هندوانه - قسمت سوم
۳۱ دقیقه
بخش اول: در قند هندوانه - قسمت چهارم
۳۲ دقیقه
بخش دوم: inBOIL - قسمت اول
۲۳ دقیقه
بخش دوم: inBOIL - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
بخش دوم: inBOIL - قسمت سوم
۲۴ دقیقه
بخش سوم: مارگریت - قسمت اول
۲۷ دقیقه
بخش سوم: مارگریت - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی در قند هندوانه

برای دانلود کتاب صوتی در قند هندوانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  در قند هندوانه

نظرات کتاب صوتی در قند هندوانه

کاربر KIA
۱۳۹۷/۴/۲
اول چیزی متوجه نشدم و مجبور شدم دو مرتبه گوش بدهم تا با تکیه بر اطلاعات قبلی‌ام از این کتاب متوجه بشم چی میگه. البته این به خاطر خود کتابه که به نظرم جنبه فلسفی‌اش سنگینتره. ولی خوانش کتاب خیلی خوب بود و به این تلاش برای فهم کمک کرد.
از تهیه کنندگان کتاب صوتی متشکرم.
مشاهد همه نظرات (۱)