دانلود کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد

محمد آقاسی در کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد، شما را به سفری جذاب و معنوی می‌برد و قرار است با او قدم به قدم مسیر پیاده‌روی اربعین را طی کنید و از تجربیات و مشاهداتش آگاه شوید. او در این کتاب گزارشی از اربعین 1396 ارائه کرده و از ابتدا تا انتهای سفرش را با شما شریک خواهد شد.

معرفی کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد:

بارها توصیفات و خاطرات اطرافیان‌مان را درباره پیاده روی اربعین شنیده‌ایم، اما کمتر این سفر از نگاه مردم شناسانه بررسی شده است. کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد، گزارشی کوتاه از نگاه محمد آقاسی است که پنج روز سفر خود در سال 96 به انضمام پدیده شناسی پیاده روی اربعین را برای شما شرح می‌دهد. او از لحظات شروع سفر و شرایط مسیر آغاز می‌کند و به دیدار ایرانی‌ها و عراقی‌ها و توصیف فضای مذهبی شهر می‌رسد.

نویسنده این کتاب در انتها تحلیل خود را درباره این سفر جذاب بیان و آن را به چشم یک پدیده اجتماعی نگاه می‌کند. همچنین در لابه‌لای متن، با سفر درونی راوی و تجربه‌های فرامادی او نیز همراه خواهید بود.

کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر دوست دارید تجربه یک سفر مهیج با حال و هوای مذهبی را بدانید و از خاطره گویی و سفرنامه نویسی لذت می‌برید، این کتاب برای شما بسیار مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد می‌شنویم:

غروب را هم رد کردیم که رسیدیم نجف. شهر شلوغ است و فوج فوج پیاده که به این طرف و آن طرف می‌روند. از بین آن همه سیطره و جاده طولانی، طبیعی بود که این موقع برسیم و باز هم خوش موقع رسیدم. هرچند خبری از ساعت خیابان‌ها و مکان‌های عمومی عراق نیست و خیلی ساعت اهمیت ندارد و به ویژه در این ایام. بیشتر همان اوقات نماز است که مهم است و در مساجد دیدم که برای متولی که معمولا پیر هم هست، این خیلی اهمیت دارد. حوالی هشت شب مسجد کوچکی را پیدا کردم که پاتوق ایرانی‌ها بود و نماز خواندم و از گرسنگی دو ساندویچ فلافل خوردم با نان مخصوص عراقی‌ها.

 ۲ ساعت و ۴ دقیقه، ۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۹۵۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
پیشگفتار
۲۹ دقیقه
بخش اول - دوازدهم آبان
۲۴ دقیقه
بخش دوم - سیزدهم آبان
۱۸ دقیقه
بخش سوم - چهاردهم آبان
۱۶ دقیقه
بخش چهارم - پانزدهم آبان
۱۴ دقیقه
بخش پنجم - شانزدهم آبان
۱۸ دقیقه
بخش ششم - پدیده شناسی پیاده‌روی اربعین

راهنمای دانلود کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد

برای دانلود کتاب صوتی دل به عشقت مبتلا شد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دل به عشقت مبتلا شد

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.