دانلود کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم(میکروکتاب)، به قلم ماری کندو، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون است که به معرفی روش کُون‌ماری می‌پردازد و ویژگی‌های آن را بررسی می‌کند. این راهکار به شما نشان می‌دهد که مرتب‌سازی هرچند به معنای تمیز کردن خانه است، اما در حقیقت، راهی برای تصمیم‌گیری درست، زندگی مملو از آرامش و دستیابی به آرزوهاست.

از میکروکتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم (The Life-Changing Magic of Tidying Up) بیش از 60 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته شده و خلاصه‌ای از با ارزش‌ترین و مهم‌ترین مطالبی را دربرمی‌گیرد که فراتر از راهکارهای تمیزکاریِ معمول است. ماری کندو (Marie Kondo) متخصص ساماندهی ژاپنی و بنیان‌گذار استراتژی کُون‌ماری (KonMari) است. براساس راهکار کُون‌ماری، شما کلیه لوازم خود را جمع‌آوری کرده و تنها لوازمی را نگه می‌دارید که از وجودشان خوشحال می‌شوید.

این میکروکتاب صوتی راهکاری به شما معرفی می‌کند که در آن، برخلاف زندگی‌های امروزی که افراد خرید بسیاری می‌کنند، فرد باید تنها برای اشیاء و وسایل نیروبخش و حاوی خوشی حقیقی ارزش قائل شود و برایش هزینه پرداخت کند.

این کتاب صوتی مثال‌های ساده‌ و کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهد که نشان دهنده‌ی روش کُون‌ماری است و نوع نگرش شما را نسبت به وسایل دگرگون می‌کند. برای نمونه زمانی که لباس‌های جدید خریداری می‌کنید، سریعاً بسته‌بندی و برچسب‌های آن را دور بریزد و به آن‌ها خوش‌آمد بگویید. آن‌ها را قسمتی از زندگی‌تان به شمار بیاورید، نه صرفا یک کالا.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم می‌شنویم:

جعبه لوازم الکترونیک: جعبه وسایل الکترونیک جای بسیار زیادی در منزل می‌گیرد. مثل جعبه موبایل. اگر آن را نگه داشتید تا روزی موبایل خود را با قیمت خوبی بفروشید، در اشتباه هستید. سریع جعبه را نابود کنید.

لوازم برقی شکسته: در بیشتر خانه‌ها وسایل برقی شکسته مثل تلویزیون یا یخچال وجود دارد. این وسایل فقط جای انباری‌تان را تنگ کرده است و مطمئن باشید کسی این وسایل را از شما نمی‌خرد. پس سریع آن‌ها را دور بریزید.

تکمه‌های اضافی: تکمه‌های اضافی را نگه ندارید. هر گاه به آن‌ نیازی داشته باشید به راحتی می‌توانید تکمه‌های خود را از فروشگاه‌های بزرگ تهیه کنید.

وسایل رایگان: گاهی اوقات با خرید چیزی، یک وسیله رایگان هم به شما تعلق می‌گیرد. اگر هنوز آن را نگه داشتید و استفاده نکردید، مطمئن باشید به دردتان نمی‌خورد. پس خیلی سریع از شر آن خلاص شوید.

پول خرد: وقتی به منزل مراجعانم می‌روم پول‌ خردهای زیادی می‌بینم. آن‌ها را دور نریزید. سعی کنید همه را در کیف پول بیندازید. بعد از مدتی آنقدر زیاد می‌شود که می‌توانید آنها را به بانک برده و به حسابتان واریز کنید.

 ۱ ساعت و ۱۱ دقیقه، ۶۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۳ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
فصل اول: چرا نمی‌توانم خانه‌ام را مرتب کنم؟
۱۲ دقیقه
فصل دوم: اول دور بیندازید
۱۹ دقیقه
فصل سوم: پاکسازی با رعایت گروه و کارآیی وسیله، معجزه می‌کند
۸ دقیقه
فصل چهارم: وسایلتان را انبار کنید تا به زندگی خود درخششی بدهید
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: جادوی پاکسازی و نظم بخشیدن به خانه، زندگی شما را دگرگون می‌کند
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم

برای دانلود کتاب صوتی دگرگونی زندگی با جادوی نظم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دگرگونی زندگی با جادوی نظم
فاطمه روشندل
۱۳۹۹/۳/۹
کتاب خوب و کاربردی بود. با تشکر از عوامل کتابراه.
محمد حاج نجفی
۱۳۹۹/۱۲/۳
عالی و مفید بود
Hamideh Shahidi
۱۳۹۹/۱۱/۷
از وقتی وسایل بدرد نخور خونم رو دور ریختم احساس بهتری دارم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)