معرفی و دانلود کتاب صوتی دیوار نامرئی

عکس جلد کتاب صوتی دیوار نامرئی
قیمت:
36000 تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیوار نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیوار نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دیوار نامرئی

کتاب صوتی دیوار نامرئی نوشتهٔ امیلی رودا، داستان فانتزی پسری به اسم «پاتریک» را روایت می‌کند که عاشق بازی‌های کامپیوتری است. یک روز هنگام بازی کردن، سیستم ناگهان خاموش می‌شود و شخصی او را به یک مسابقه عجیب و معمایی دعوت می‌کند. این کتاب در سال 1991 برنده جایزه شورای کتاب کودکان استرالیا شد.

درباره کتاب صوتی دیوار نامرئی:

پاتریک فرزند وسط خانواده است و همیشه احساس تنهایی می‌کند و فکر می‌کند هیچ کدام از اعضای خانواده به او توجهی ندارند. یکی از روزها که او مشغول بازی کردن با کامپیوتر بود، کامپیوتر به شکلی ناگهانی قطع شد و تصویر مردی در صفحه آن پدید آمد. او اعلام کرد که مسابقه‌ی تلویزیونی وجود دارد که جایزه آن یک میلیون دلار است.

پاتریک تصمیم می‌گیرد در آن بازی شرکت کند. اما نمی‌داند که با قبول کردن آن وارد دنیای موازی می‌شود. قانون بازی این است که شرکت‌کننده باید سه چیز گمشده را پیدا کند. او برای برنده شدن در این مسابقه باید معماهای شعرگونه را حل کند و همزمان به دنبال اشیای گمشده برود. پاتریک بعد از چند دقیقه متوجه می‌شود دیواری نامرئی بین دنیایی که وارد آن شده و دنیای حقیقی وجود دارد که هیچ‌کس از وجود چنین دیواری اطلاع ندارد!

امیلی رودا در کتاب دیوار نامرئی (Finders Keepers) داستانی هیجان‌انگیز و معمایی خلق کرده که مخاطب با شنیدن آن با شخصیت اصلی به خوبی همراه می‌شود و به جهان موازی سفر می‌کند. او در خلال این داستان زیبا و جذاب بر مضامینی مثل اهمیت بنیاد خانواده و بحران دوران بلوغ تاکید می‌کند.

کتاب صوتی دیوار نامرئی مناسب چه کسانی است؟

کودکان و نوجوانانی که به شنیدن داستان‌های فانتزی و تخیلی علاقه دارند، از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

امیلی رودا را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده استرالیایی در سال 1973 و در سیدنی به دنیا آمد. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته ادبیات انگلیسی از دانشگاه سیدنی دریافت کرد. امیلی رودا (Emily Rodda) با نام اصلی جنیفر روو (Jennifer Rowe) شروع فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه نوشتن کتاب را ابتدا به عنوان ویراستار و در نهایت به عنوان ناشر در Angus & Robertson ادامه داد. وی اولین کتاب خود را در سال 1984 به انتشار رساند.

بسیاری از کتاب‌های او در حال حاضر جزو فهرست پرفروش‌ترین کتابهای کودکان استرالیا هستند. این نویسنده پرطرفدار در آثاری که برای مخاطب کودک می‌نویسد از نام مستعار امیلی رودا استفاده می‌کند. اما در باقی کتاب‌هایش نام واقعی خود را به کار می‌برد.

از آثار دیگر جنیفر روو می‌توان به «در جست و جوی دلتورا 5 کوهستان وحشت»، «مجموعه ستاره دلتورا»، «جزیره تشنه»، «برج‌های ایلیکا» و «ماه و ماه ورا» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی دیوار نامرئی می‌شنویم:

کسی انگشت پای پاتریک را محکم لگد کرد. پاتریک چشم‌هایش را باز کرد. او دوباره به فروشگاه برگشته بود. پسر نوجوانی وحشت‌زده به او خیره شده بود. پسرک من‌من کرد: «معذرت می‌خوام. ندیدمت.» پاتریک گفت: «اشکالی نداره.» پسرک با حیرت به او نگاه کرد و بعد شانه‌هایش را بالا انداخت و به راه افتاد و از کنار ردیف تلویزیون‌ها و ویدیوها گذشت. پاتریک انگشت ضرب‌دیده‌اش را آرام به پشت پایش مالید.

پس موفق شده بود و وقتی این فکر در ذهنش شکل گرفت، فهمید که هنوز هم می‌تواند صدای ضربهٔ آهنگر ساعت فروشگاه را که بر سندان می‌کوبد، بشنود. دست کم در این مورد «بوبی کوپید» درست گفته بود. زمان واقعا ایستاده بود. پاتریک که به سختی می‌توانست تعادلش را حفظ کند، به طرف در خروجی به راه افتاد.

زانوهایش می‌لرزیدند. دستش را توی جیبش کرد و معمای کلاید اوبران را بیرون آورد. همراه با کاغذ یک پر نیز بیرون افتاد. این پر فقط می‌توانست از لباس بوپی کنده شده باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
44 دقیقه
بخش یک تا چهار
42 دقیقه
بخش پنج تا هفت
54 دقیقه
بخش هشت تا یازده
51 دقیقه
بخش دوازده تا چهارده
47 دقیقه
بخش پانزده تا هجده
54 دقیقه
بخش نوزده تا بیست و دو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دیوار نامرئی
نویسنده
مترجممحبوبه نجف خانی
گویندهپدرام شهرآبادی
ناشر چاپیانتشارات مدرسه
ناشر صوتی گروه فرهنگی سماوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی نوجوان، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
36000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دیوار نامرئی

Miss Zingin
۱۴۰۰/۱۱/۲۹
آخه این چه موسیقی متن وحشتناکیه ک برای این کتاب صوتی انتخاب کردید؟؟ واقعا غیر قابل تحمله حیف از این کتاب و داستان جذاب ک با این موسیقی اعصاب خورد کن نابودش کردید...
خب تمام کتاب رو گوش دادم میتونم بگم صدای راوی و نحوه‌ی گویش ایشون هم اصلا خوب نبود.
این کتاب رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دیوار نامرئی

برای دریافت کتاب صوتی دیوار نامرئی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.