دانلود کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد

خلاصه کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد برگرفته از زندگی شخصی نویسنده معروف جهان، چارلز دیکنز است. این داستان هیجان‌انگیز با کودکی دیوید، آغاز شده و تا بزرگسالی او ادامه می‌یابد. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

دیوید شش ماه بعد از مرگ پدرش به دنیا می‌آید. به نوعی نحسی در زندگی این کودک پیش از تولدش شروع شده است. در ابتدای داستان دیوید با مادری مهربان و شیرین و نازنین همراه است تا اینکه مشکلات زندگی او را وادار می‌کند با مردی به نام موردستون ازدواج کند مردی با رفتاری خشونت آمیز که سرانجام دیوید را به مدرسه‌ای بیرون شهر می‌فرستد. مشکلات دیوید ادامه دارد، بعد از مدتی مادر او نیز می‌میرد و…

چالز دیکنز (Charles Dickens)، دیوید کاپرفیلد (David Copper field) را کودک مورد علاقه خود می‌نامد و منتقدان آن را زیباترین توصیف دیکنز از دوران کودکی می‌دانند. یکی از علل علاقه دیکنز به این رمان شاید این است که حوادث و وقایع این داستان متاثر از رخدادهای زندگی خود اوست.

چارلز دیکنز نویسنده بزرگ بریتانیایی است و از مفاخر ادبیات انگلیسی به حساب می‌آید. بسیاری از داستان‌های او در دوران کودکی قهرمان‌هایش می‌گذرد. از نوشته‌های دیگر او می‌توان به «اولیور تویست»، «آرزوهای بزرگ»، «سرود کریسمس» اشاره کرد که در تمام آن‌ها نقش نمادین کودک و دوران کودکی آشکار است.

در این کتاب تاثیرات کودک و حالات روحی او و عدم سازگاری‌اش با محیط‌های تازه و در خویش فرو رفتن‌های دیوید به طرز ماهرانه‌ای توسط چارلز دیکنز شرح داده شده و به تصویر کشیده می‌شود. در این رمان که برخی آن را به دوران پختگی و کمال هنری دیکنز متعلق می‌دانند؛ شاهد ماجراهای خانگی و روحانی هستیم و انتقادهای صریح اجتماعی کمرنگ‌تر شده است.

رمان زیبای دیوید کاپرفیلد یکی از رمان‌هایی است که هنوز هم در سراسر جهان طرفداران بسیاری دارد و بزرگان بسیاری آن را ستوده‌اند، این رمان به عقیده تولستوی و سامرست موام یکی از برترین آثار ادبیات داستانی جهان است. تاثیر آثار دیکنز در ادبیات داستانی انگلیس چنان است که بزرگان و منتقدان ادبیات داستانی؛ انگلستان را از نظر فرهنگی به دوران قبل از دیکنز و بعد از آن تقسیم نموده‌اند.

 ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۹۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
بخش اول
۱۹ دقیقه
بخش دوم
۲۱ دقیقه
بخش سوم
۲۱ دقیقه
بخش چهارم
۲۷ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد

برای دانلود کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  دیوید کاپرفیلد

نظرات کتاب صوتی دیوید کاپرفیلد

ali shahsavari
۱۳۹۹/۲/۱۱
کتابی درباره هول دادن کودکی صغیر و بی‌کس در دنیایی ظالمانه و به دوش کشیدن این ناملایمت‌ها از ترس و برای دریافت محبت و سرانجام پیدا شدن یک حامی و استفاده او از این فرصت و ورود به دوره جوانی با امید و عشق ذات مهربان و سخت شده از درد این جوان و همراه شدن دوباره درد با او و سرانجام خیر برای او و خوش و اطرافیان دوستدار نیکش هنر پستی و بلندی بخشیدن به جریان داستان توسط دیکنز اثری عمیقا تاثیر گذار را برای خوانندگان خلق میکند گرچه فکر کنم این نسخه یک مقدار خلاصه شدس ولی بازم شنیدن اون رو لذت بخش میدونم پیشنهاد میکنم کتاب داستان دو شهر رو هم بخونید
Mohammad Zangane
۱۳۹۷/۳/۲۳
سلام. واقعا نرم افزار کتابراه خیلی عالیه و ما به راحتی به انواع کتاب دسترسی داریم.
مهدی غلامی
۱۳۹۷/۳/۲۲
سلام و خسته نباشید به همه دست اندر کاران سایت کتابراه.
همیشه و همیشه تشکرات بنده را پذیرا باشید.
من از خوانندگان قدیمی شما هستم. در یک کلام مثل همیشه عالی.
مشاهد همه نظرات (۵۲)