دانلود کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند

عکس جلد کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند
قیمت:
۳۹۰۰۰ تومان - 11.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند

کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند نوشته‌ی باربارا دی آنجلیس، به مردان آموزش می‌دهد که چه کارهایی برای بهبود روابط خود انجام دهند تا زندگی عاشقانه و توام با آرامشی را تجربه کنند.

پس از شنیدن کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند (‎What Women Want Men to Know) و عملی کردن رهنمودها و راهکارهای موجود در آن می‌توانید در هر زمان و مکانی به آرامش و رضایت خاطر بیشتر در زندگی مشترک‌تان برسید. در بعضی مواقع زن‌ها نمی‌توانند به همسران‌شان بفهمانند که چه رفتارهایی را می‌پسندند و چه رفتارهایی از سمت همسرشان آن‌ها را آزار می‌دهد. اگر شما یک زن هستید این کتاب را بشنوید تا یاد بگیرید چرا به این صورت احساس یا گمان می‌کنید و سپس کتاب را در اختیار همسرتان قرار دهید تا او نیز آن را بشنود، از این راه می‌توانید ارتباطی را که همیشه به دنبالش بودید را به دست آورید. این کتاب صوتی به مردان‌تان کمک می‌کند تا بهتر بتوانند شما را درک کنند.

یکی از مهم‌ترین و بااهمیت‌ترین نیازهای زنان این است که مردان از شخصیت و روحیات آن‌ها به خوبی آگاه باشند و همان‌طور که هستند، آن‌ها را قبول کنند و برایشان ارزش و احترام بالایی قائل باشند. بیشتر زنان این امر را تجربه کرده‌اند که روحیات، رفتارها و احساسات‌شان برای فردی دیگر کاملا شناخته شده باشد. فکر کنید در هنگام خوردن ناهار رو به روی دوست خود قرار گرفته‌اید و از همان ابتدای گفتگو درباره‌ی مشکلی که با شوهرتان دارید و کارهایی که او انجام داده و شما را ناراحت کرده، صحبت می‌کنید. دوست‌ شما از همان لحظه‌ی اول سخنان شما را خیلی خوب درک می‌کند و با همدلی سر تکان می‌دهد. این همدلی ناشی از این موضوع است که مفهوم واقعی رفتار و سخنان شما بی‌درنگ و بدون هیچ تلاشی توسط او درک شده است.

پس از شنیدن این کتاب صوتی می‌توانید احساسات خود را به گونه‌ای شرح دهید که برای طرف مقابل‌تان قابل درک و فهم باشد و باعث آرامش، آسایش، راحتی، قدرت و انگیزه‌‌تان شود و شما را از تنهایی دربیاورد. این کتاب صوتی دربردارنده‌ی کلیه چیزهایى است که زن‌ها آرزو دارند که اى کاش مردها آن‌ها را مى‌دانستند.

اگر همسر خود را نتوانید درک کنید و یا شناخت کافی از رفتارها و احساسات او نداشته باشید، زیان‌های بسیاری به زندگی مشترک‌تان وارد می‌شود، تنش‌های بسیاری در رابطه‌هایتان به وجود می‌آید و آرامش درونی‌تان را از دست می‌دهید. باربارا دی آنجلیس (Barbara De Angelis) در این کتاب صوتی با بیانی روان و گویا به پرسش‌های مشترک بیشتر آقایان در هنگام مقابله با همسران‌شان جواب داده است. پرسش‌هایی مانند: چگونه کمتر دعوا و بحث کنیم و بیشتر به یکدیگر محبت کنیم؟، چگونه منظور حقیقی زنان را درک کنیم؟، چگونه معشوق بهتری برای همسران باشیم و... .

جملات برگزیده کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند:

- سه عنصر سازنده‌ی عشق: توجه، محبت، تشکر و قدردانی.
- بسیارى از رفتارهاى ناخوشایند زن‌ها ریشه در احساس ناامنى آن‌‏ها دارند.
- زن‏‌ها نیاز دارند احساس امنیت داشته باشند تا بتوانند در روابط صمیمى خود آرامش و اعتماد به نفس داشته باشند.
- جشن گرفتن چرخه‏‌هاى زمانى و مناسبت‏‌هاى ویژه یکى از راه‌‏هایى است که زن‏‌ها با آن خوشبختى و رشد نهال عشق و ازدواج‌شان را گرامى می‌دارند.
- تنها به این دلیل که زن‌ها به سهولت و سرعت مردها نمی‌توانند احساسات خود را خاموش کنند، لزوما به این معنا نیست که احساسات‌شان افراطی و زیادی است.
- ارتباط واقعی تنها با هم بودن و همراهی و همکاری یا برقراری پیوند نیست. بلکه معنایی به مراتب وسیع‌تر از تنها «بودن در کنار یک فرد» دارد. ارتباط مستلزم چیزی بیشتر از مجاورت است. ارتباط مستلزم صمیمیت است.

باربارا دی آنجلیس را بیشتر بشناسیم:

باربارا دی آنجلیس روان‌شناس برجسته، سخنران و نویسنده‌ی درخشان قرن بیستم است که در زمینه‌ی رشد شخصی و معنوی مشغول به کار است. او در طی سال‌های گذشته به میلیون‌ها نفر در سراسر جهان با پیام‌های الهام‌بخش خود در مورد نحوه‌ی ایجاد یک زندگی آزاد حقیقی، داشتن روابطی سالم و مملو از عشق و هم‌چنین رشد شخصی کمک کرده است. نخستین کتاب او با اسم، "چگونه می‌توان عشق ورزید؟" برنده جایزه Infomercial به عنوان بهترین کتاب سال 1994 شده بود. کتاب‌های باربارا از مشهورترین کتاب‌های روانشناسی است که بیش از 8 میلیون نسخه از آن به فروش رفته و در سراسر دنیا به بیشتر از 20 زبان به چاپ رسیده‌ است.

در بخشی از کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند می‌شنویم:

در کل، مردان واکنش مثبتى در برابر ناامنى زنان از خود نشان نمى‌دهند. گرچه در همین مواقع است که زن‌ها به حداکثر احساس امنیت از جانب مردها نیازمند هستند. اما در عمل واکنش بیشتر مردها پس نشستن و دریغ کردن همان توجه و اطمینان خاطر عادى و همیشگى است که قطعا منجر به وخیم شدن اوضاع نیز خواهد گشت، این حالت چرخه معیوب و ناسالمى را تولید خواهد کرد که همگى زوج‌ها با آن آشنا هستند: زن احساس ناامنى مى‌کند و اندکى پرتوقع مى‌شود، مرد ناراحت مى‌شود و با پس نشستن به او پاسخ مى‌دهد، هر چه او بیشتر خود را دور کند و فاصله بگیرد، ناامنى زن نیز افزایش خواهد یافت. هر چه زن بیشتر احساس ناامنى کند، پرتوقع‌تر مى‌شود. هرچه زن پرتوقع‌تر شود، همسرش بیشتر از او فاصله خواهد گرفت و همین‌طور الى‌ آخر... .

مطمئنا تمامى زن‌ها داستان‌هاى بى‌شمارى را به شما بازگو خواهند کرد که همین پدیده را در روابط مختلف آن‌ها نشان مى‌دهد. روابطى که در آن‌ها یکى از گفته‌ها یا کرده‌هاى نامزد یا همسرشان احساس ناامنى را در آن‌ها تولید کرده و سپس آن‌ها را به طرزى غریزى با توقعات بیشتر به او پاسخ داده و تنها موجب شده‌اند که رفتار نامزد یا همسرشان حتى منفى‌تر نیز بشود. داستانى از زندگى شخصى خود را به یاد دارم که به نحوى مطلوب این الگو را به تصویر مى‌کشد. سال‌ها پیش به ازدواج با مردى فکر مى‌کردم که بسیار او را دوست داشتم. یک روز به من گفت که همسر قبلى او به دیدنش مى‌آید و این که قرار است ناهار را با هم میل کنند. سریعا ناراحت و نگران شدم. دلم یک طورى شد، قلبم تندتر مى‌زد، خلاصه تمامى افکار ترسناک دنیا به ذهنم هجوم آوردند. البته این واقعه چندان نیز غیر مترقبه نبود. نامزدم قبلاً به من گفته بود که همسر قبلى او همچنان به او علاقه‌مند است. لذا کاملاً طبیعى بود که از شنیدن خبر قرار ملاقات مجدد آن‌ها، احساس ناامنى در من تولید شود.

در حالى که صدایم کمى گرفته بود پرسیدم: «آیا سیندى از رابطه ما چیزى مى‌داند؟»

در حالى که حالت تدافعى به خود گرفته بود گفت: «مطمئنم که همه چیز را خبر دارد. دوستانم قطعا باید تاحالا همه چیز را به او گفته باشند.»

در حالى که بیشتر ناراحت شده بودم پرسیدم: «منظورت آن است که وقتى به تو زنگ زد خودت چیزى به او نگفتى؟»
پاسخ داد: «ما فقط چند دقیقه با هم صحبت کردیم. حالا چرا این قدر قاطى کردى؟»

«خودت چى فکر مى‌کنى؟ مگر غیر از این است که او هنوز به تو علاقه‌مند است؟ دوست ندارم با او براى ناهار بیرون بروى. گویى که هنوز علاقه‌مند و دست‌یافتنى هستى»

با عصبانیت گفت: «مزخرف نگو باربارا! نمى‌تونم باور کنم تا این حد ناامنى داشته باشى. دوست ندارم مثل مادرم با من رفتار کنى. گویى یک پسربچه‌ى کوچک هستم که خودم نمى‌دانم چه کار دارم مى‌کنم. من مى‌تونم با هر کسى که دوست دارم ناهار بخورم.»

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
مقدمه - قسمت اول
۳۱ دقیقه
مقدمه - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
بخش اول: زن‌ها دوست دارند مردها از آن‌ها چه بدانند؟
۳۲ دقیقه
فصل اول: براى زن‏‌ها عشق بر هر چیز مقدم است - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل اول - قسمت سوم
۲۸ دقیقه
فصل دوم: زن‌ها توان آفرینش دارند - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل دوم - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
فصل سوم: ارتباط زن‏‌ها با زمان، ارتباطى مقدس است - قسمت اول
۲۵ دقیقه
فصل سوم - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم: زن‏‌ها نیاز دارند احساس امنیت کنند - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل چهارم - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: زن‌ها دوست دارند احساس ارتباط و متصل بودن کنند - قسمت اول
۳۴ دقیقه
فصل پنجم - قسمت دوم
۳۶ دقیقه
فصل ششم: زن‌‏ها نیاز دارند احساس ارزشمند بودن کنند - قسمت اول
۳۵ دقیقه
فصل ششم - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل هفتم: هفت باور نادرست مردها درباره‌ى زن‌ها - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل هفتم - قسمت دوم
۳۵ دقیقه
فصل هفتم - قسمت سوم
۲۱ دقیقه
فصل هفتم - قسمت چهارم
۳۷ دقیقه
بخش دوم: آنچه زن‌ها دوست دارند، مردها درباره‌ی عشق، صمیمیت و ارتباط بدانند - فصل هشتم - قسمت اول
۳۳ دقیقه
فصل هشتم - قسمت دوم
۳۰ دقیقه
فصل هشتم - قسمت سوم
۳۴ دقیقه
فصل نهم: چگونه در خارج از اتاق‏ خواب نیز معشوق مطلوبى باشیم؟ - قسمت اول
۲۲ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۳۰ دقیقه
فصل نهم - قسمت سوم
۳۳ دقیقه
فصل نهم - قسمت چهارم
۲۳ دقیقه
فصل دهم: رازهایى درباره‏‌ى روش‌‏ها و سبک‏‌هاى ارتباطى زن‌ها - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل دهم - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل دهم - قسمت سوم
۳۰ دقیقه
فصل یازدهم: ده عادت ارتباطى مردها که زن‌ها را عصبى مى‌کند - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت دوم
۲۷ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت سوم
۲۳ دقیقه
فصل یازدهم - قسمت چهارم
۳۹ دقیقه
فصل دوازدهم: آنچه زن‌ها از شنیدن آن‌ها بیزارند و آنچه دوست دارند بشنوند
۱۸ دقیقه
بخش سوم: آنچه زن‌ها دوست دارند مردها درباره‌ی روابط جنسی بدانند
۲۸ دقیقه
فصل سیزدهم: رازهایى درباره‌ى خواسته‌هاى جنسى زن‏‌ها - قسمت اول
۳۱ دقیقه
فصل سیزدهم - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
فصل چهاردهم: شانزده عامل سرد مزاجى جنسى زن‌ها - قسمت اول
۳۶ دقیقه
فصل چهاردهم - قسمت دوم
۳۸ دقیقه
فصل پانزدهم: بیست عامل تحریک ‏کننده‌‏ى جنسى زن‌ها
۹ دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند
نویسنده
مترجمهادی ابراهیمی
گویندهاکرم پریمون
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۹۰۰۰ تومان - 11.99€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های موفقیت، کتاب‌های خودسازی و شخصیت‌شناسی

نظرات کتاب صوتی راز‌‌‌‌‌‌‌هایی درباره‌ی زنان که هر مردی باید آن‌ها را بداند

حامد رمضانپور
۱۳۹۹/۲/۱
کتاب خوبیه ولی همه این آمریکایی‌های عالم بی‌عملن... همین خانوم مشاور ( (باربارا دی آنجلیس) ) با مشاور و نویسنده دیگه آمریکایی در زمینه بهبود روابط که کتاب معروفش مردان مریخی و زنان ونوسی هستش ازدواج کردن و بعد یه مدت طلاق گرفتن😀، خیلی خوبن ینی حالا اون مرده بنده خدا ( (جان گری) ) تو ازدواج بعدش به موفق نظر میرسه ولی این خانوم چندین بار ازدواج کرده و طلاق گرفته خخخ... خواستم بگم بعضیا ایشون و بت خودشون قرار نده
Parsa PKZ
۱۳۹۹/۱۰/۹
همه مینویسن عالی بود خیلی کتاب کاربردیی بود و یه ساعت تعریف میکنن بعد من دانلود میکنم و اینجوری میخوره تو ذوقم! سرعت بیان گوینده پایین و احساس ایشون نسبت به ادای کلمات بسیار ضعیف، قلم نویسنده بسیار خشک بود یه موضوعی که تو ۵ دقیقه راحت میشد بیان کرد و نیم ساعت کش داده! این کتاب بدون شک نکات بسیار مفیدی داره و من منتظر میکرو کتابش میمونم، چکیده کنید تا این دو تا انتقاد رفع بشه ♥️
منیره رضایی
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
کتاب خیلی خوبیه کاش همه اقایون وحتی خانمها این کتاب رو گوش کنند خانمها میتونند این کتاب رو به همسرانشون هدیه بدهند.
چیزایی در مورد خانمها گفته میشه که شاید خودشون هم بعضی یاشو ندونند و آگاهی خانمها رو از خودشون بالا میبره
کاشکی خانمی هم از کشور خودمون یه کتاب در همین باب بنویسه که با فرهنگ خودمون انطباق بیشتری داشته باشه
ممنونم از کتابراه 🙏
فاطمه فتح اله زاده
۱۳۹۸/۱۱/۷
من قبلا این کتاب را خوانده‌ام بعنوان یک زن اطلاعات زیادی در مورد خودم کسب کردم و همچنین خیلی از مشکلاتی که با همسرم داشتم حل شده، در مورد فایل صوتی‌اش میتونم بگم واقعا عالیه، از اینکه کسی برام کتاب بخونه لذت میبرم بنظرم حتما حتما قبل از ازدواج خونده بشه و بعده ازدواج دوباره مرور شود بیشتر نتیجه میگیرید
رضا براتی
۱۳۹۹/۴/۱۷
کتاب خوبی بود، امیدوارم جوان‌ها قبل از شروع یک رابطه حتما این کتاب را بخونن یا گوش کنن
مهمترین مسائلی که به زندگی مربوط میشه ولی هیچگاه در مدارس به اون پرداخته نمیشه
مسائلی که میتونه جلوی خیلی از جدایی‌ها و طلاق‌ها را بگیره
صدای راوی هم بسیار دلنشین بود برای این کتاب
پایدار باشید
مشاهده همه نظرات ۵۴
شخصیت شناسی، موفقیت در زندگی زناشویی، شناخت زنان، شخصیت شناسی زنان، کتاب شناخت زنان، کتاب آنچه مردان درباره زنان میدانند، آنچه باید درمورد زنان بدانیم، دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره مردان، دانلود کتاب صوتی رازهایی درباره زنان، دانلود کتاب رازهایی درباره مردان باربارا دی آنجلیس، رازهایی درباره زنان باربارا دی آنجلیس، رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، کتاب صوتی آنچه زنان می خواهند که مردان بدانند، دانلود کتاب صوتی آنچه زنان باید درباره مردان بدانند، کتاب شناخت مردان، قیمت کتاب رازهایی درباره زنان، کتاب در مورد زن ها چه می دانی، کتاب صوتی رازهایی درباره ی زنان، کتاب صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، کتاب رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، دانلود فایل صوتی رازهایی درباره زنان که هر مردی باید آنها را بداند، سردمزاجی زنان، مسائل جنسی، روابط زن و مرد، روابط زناشویی، آموزش روابط زناشویی، راهنمای زندگی زناشویی، مشکلات زنان، روانشناسی زنان، داشتن زندگی زناشویی موفق، رفع مشکلات زناشویی، Barbara De Angelis، What women want men to know، the ultimate book about love sex and relationships