دانلود کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان

کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان، نوشته‌ی دکتر جان گاتمن و همسرش دکتر جولی شوارتز گاتمن، به مردان راهکارهای مفید و کاربردی ارائه می‌کند تا با خواسته‌های حقیقی زنان آشنا شوند و رابطه‌ای بلند مدت و ماندگار داشته باشند.

کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان (The man's guide to women)، اثری است که به مردان و پسران جوان می‌گوید چگونه در بازی عشق و زندگی مشترک برنده شوند. این کتاب به آن‌ها کمک می‌کند تا عشق، محبت، صمیمیت و احترام متقابل را در زندگی مشترک خود به صورت دائمی جاری کنند و بتوانند شوهری همراه و دل‌سوز و پدری مهربان و مسئولیت‌پذیر باشند.

اگر دوست دارید بیاموزید که چگونه به بهترین شریک زندگی تبدیل شوید، کافیست این کتاب صوتی را بشنوید. ثمره‌ی تحقیقات، مطالعات و مشاهداتی که جان گاتمن (John Gottman) در طی 40 سال از لابراتوار عشق کسب کرده، پرده از واقعیتی انکار نکردنی برمی‌دارد. در طول تاریخ برای نخستین بار جوابی علمی به این پرسش داده شده که زنان از مردان چه می‌خواهند؟

دکتر گاتمن نویسنده پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز، همراه با همسر خود، روانشناس بالینی جولی شوارتز گاتمن (Julie Schwartz Gottman) و نویسندگان همکارش داگلاس آبرامز (Douglas Abrams) و راشل کارلتون آبرامز، این کتاب راهنما را به نگارش درآورده‌اند تا به کوچک‌ترین پرسش‌های مردان درباره‌ی زنان جواب دهند.

زن و مرد هر کدام از مرموزترین و پیچیده‌ترین مخلوقات خداوند هستند و این پدیده‌های هستی را به سختی می‌توان شناخت. رابطه‌ی بین زنان و مردان با یکدیگر نیز بسیار مرموز و پیچیده است و وقتی پای ارتباط و ازدواج بین این دو به میان می‌آید، سردرگمی بیشتر می‌شود.

امروزه آمار طلاق به شدت بالا رفته که علت بیشتر آن‌ها خیانت، بدسرپرستی، دروغ و از این قبیل علت‌هاست که نشان‌دهنده‌ی این است که مردان و زنان باید درباره‌ی رابطه‌ی خود با دید علمی و بازتری نگاه کنند. طلاق یکی از آسیب‌های اجتماعی است که افزایش آن ‌را نشانه‌ آشکار اختلال در اصول اخلاقی و پاشیده شدن آرامش خانواده و دگرگونی در هنجارهای اجتماعی به شمار می‌آورند. متاسفانه آمارهای طلاق واقعی نیستند زیرا بسیاری از خانواده‌ها به خاطر آرامش و آسایش فرزندان‌شان در گروه طلاق عاطفی قرار می‌گیرند و طلاق‌شان ثبت نمی‌شود.

این شیوه‌ زندگی تاثیرات مخربی بر رفتارهای شخصی و اجتماعی فرزندان و جامعه‌پذیری آن‌ها دارد و آیندشان را تهدید می‌کند. طلاق علت‌های بسیاری دارد که یکی از شایع‌ترین آن‌ها خیانت است که منشا آن نداشتن رابطه جنسی صمیمانه و دو طرفه است. این موضوع بیشتر به خاطر عدم شناسایی تفاوت‌های زن و مرد و نبود آگاهی از نیازهای دو طرف است.

اکنون زمان آن رسیده است که به شناسایی نیازهای خود و همسرتان بپردازید و بیاموزید که چگونه نیازهای زنان را برآورده کنید و یک رابطه سالم، عاشقانه و شاد برای تمام عمر یک زن خلق کنید. این کتاب صوتی رمز و رازهای جذابیت، جلب توجه زنان، عشق‌ورزی و زندگی با زنان را به شما ارائه می‌کند.

جملات برگزیده کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان:

- مادری: عشق به تمامی از همین جا شروع و در همین جا پایان می‌یابد.
- وقتی سفر عشق شما به پایان می‌رسد، بلند شدن آسان است؛ اما وقتی در دام عشق می‌افتید، دوباره ایستادن غیرممکن است.
- زنان! هرگز از بدن خود شرمنده نباشید، شما همان‌قدر که دروازه‌های جسم خود هستید، صاحب روحی باشکوهید.
- عاشق حقیقی مردی است که بتواند فقط با نوازش موهایت، نگاهی پر از تبسم یا حتی نگاه کردن به نقطه‌ای در دوردست تو را به اوج لذت برساند.
- عاشق شدن چیزی فراتر از دیدن یک زن زیبا و خوش‌چهره است؛ عشق هنگامی است که آن زن قلب و جانت را به تسخیر درآورد.

در بخشی از کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان می‌شنویم:

پس از چند هفته شناخت اولیه وقتی با هم راحت شدید، احتمالا همان ترن هوایی را سوار خواهید شد که ویژگی بارز تمام روابط است و فراز و نشیب‌هایی خواهید داشت که همان تضادهاست، همان‌طور که قبلا هم بیان کردم یکی از مهم‌ترین چیزهایی که مردان در زندگی می‌خواهند رابطه‌ی جنسی بیشتر و دعوای کمتر است. باور کنید این دو به شدت با هم در رابطه هستند. بگذارید خیال‌تان را راحت کنم، مشاجره کردن در زندگی زنان به معنای تمایل به رابطه‌ی جنسی است و این در مورد مردان هم صدق می‌کند. خبر خوب این است که می‌توانید بیاموزید که کمتر دعوا کنید و مشاجرات را نیز سریع‌تر حل کنید.

 ۶ ساعت و ۳۸ دقیقه، ۳۶۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
بخش اول: شناخت یک زن - فصل اول - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل اول - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل دوم
۲۴ دقیقه
بخش دوم: قرار گذاشتن با یک خانم - فصل سوم
۲۳ دقیقه
فصل چهارم
۱۸ دقیقه
فصل پنجم
۲۴ دقیقه
بخش سوم: صمیمیت با یک زن - فصل ششم
۲۱ دقیقه
بخش چهارم: عشق‌ورزی با یک زن - فصل هفتم
۱۸ دقیقه
فصل هشتم
۲۲ دقیقه
فصل نهم - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل نهم - قسمت دوم
۳۱ دقیقه
بخش پنجم: زندگی کردن با یک زن - فصل دهم
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم
۲۰ دقیقه
فصل دوازدهم
۳۲ دقیقه
بخش ششم: دوست داشتن یک زن برای همیشه - فصل سیزدهم
۲۶ دقیقه
فصل چهاردهم
۲۰ دقیقه
فصل پانزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان

برای دانلود کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  راهنمای مردان برای شناخت زنان

نظرات کتاب صوتی راهنمای مردان برای شناخت زنان

سام ضعیفی
۱۳۹۹/۱۱/۲۲
این کتاب رو چند وقت پیش تهیه کردم و توی این مدت صبر کردم که کتاب رو کامل بشنوم و بعد نظر بدم.
اول میخواستم کتاب شناخت زنان باربارا دی آنجلیس رو بگیرم اما الان از این اینکه این کتاب رو انتخاب کردم راضی ام‌. کتاب به جنبه‌های مختلفی از زن بودن و زندگی از نگاه زنان پرداخته و این به شناخت بهتر زنان و
(هم برای خودشون هم برای مردان) کمک قابل توجهی میکنه. در مواجهه با مسائل عادی یا مسائل چالش برانگیز عنوان میکنه که توی اکثر موارد (نه همه موارد) زنان چه فکری میکنن و چه عکس العملی نشون میدن و همینطور مردان چه عکس العملی نشون میدن و روش برقراری بهتر با زنان توی این شرایط چیه که به عنوان یک مرد دونستن این موارد و شناخت بهتر انسان‌هایی از جنس متفاوت با خودم رو ضروری میدونم. توی کتاب از مطالب علمی/تحقیقاتی استفاده شده که کیفیت کتاب رو بالاتر میبره. در آخر هم از نسل نو اندیش بابت ترجمه خوب، آوانامه بابت صداگذاری مناسب و کتابراه عزیز تشکر میکنم که محصولی خوبی رو تهیه کردن تا به رشد فکری جامعه مون کمک بیشتری کنه.
پری خطیب
۱۳۹۹/۴/۲۶
فعلا کتاب را مطالعه نکرده‌ام و نمی‌توانم در مورد آن نظر جدی بدهم. ولی چون خودم دانشجوی کارشناسی و احتمالا کارشناس ارشد روان شناسی هستم، پس برایم جذاب خواهد بود: چون این روزها همهء اشخاص از اختلالات روابط میان فردی رنج میبرند، بدون آنکه
اطلاعی در مورد آن داشته باشند: و... %
Mohammadreza Hosseini
۱۴۰۰/۱/۲۴
با سلام چند بخش این کتاب میتونه به مجردها خیلی کمک کنه برای برقراری ارتباط و بیشتر بخش‌های کتاب برای کسانی که ازدواج کردند میتونه بسیار مفید باشه.
مشاهد همه نظرات (۱۲)