دانلود کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

برایان تریسی در کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی، استراتژی‌ها، روش‌ها و تکنیک‌های عملی و اثبات شده‌ای به شما ارائه خواهد داد تا بتوانید کسب و کاری پر رونق را شروع کنید.

کلید افزایش درآمدتان چیست؟ تصمیم بگیرید! از همین امروز تصمیم بگیرید که دقیقا همان مقداری که می‌توانید درآمد داشته باشید را کسب کنید. تصمیم بگیرید که کنترل کامل روی کسب و کار و درآمدتان داشته باشید تا بتوانید در هر اقتصادی دوام بیاورید و پیشرفت کنید.

همین امروز تصمیم بگیرید که درآمدتان را دو برابر کنید و بعد دوباره آن را دو برابر کنید. تصمیم بگیرید که درآمد بیشتر و بیشتری کسب کنید تا پتانسیل واقعی خود را به عنوان دستگاه درآمدساز به واقعیت تبدیل کنید.

یادتان باشد مهم نیست که از کجا آمده‌اید تنها چیزی که مهم است این است که به کجا می‌روید و جایی که می‌روید تنها به‌وسیله‌ی خیالات شما محدود می‌شود. بالاترین درآمد، بهترین پیشرفت‌ها و با افتخارترین موفقیت‌های شما در آینده قرار دارند. شادترین لحظه‌های شما و بزرگترین کامیابی‌های شما در آینده به وقوع خواهند پیوست.

همه ثروتمند شدن را دوست دارند، اما چه چیزی باعث می‌شود برخی به آن برسند و افراد زیادی در آرزوی آن بمانند؟ افراد ثروتمند یکسری ویژگی‌های مشترک دارند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها طرز فکرشان است. طرز فکر شما می‌تواند سبک زندگی و آینده‌تان را بسازد.

افرادی که موفقیت‌های بزرگی در زندگی به دست آورده‌اند، دارای چندین ویژگی شخصیتی مشترک با هم هستند. با بررسی و شناخت این ویژگی‌ها شما می‌توانید بفهمید که موفقیت در گذشته چطور به وجود آمده و شما امروز برای رسیدن به اهداف‌تان باید چه کارهایی انجام دهید.

مهم‌تر از همه، افراد موفق در کسب‌وکارهای مختلف، مسیر رسیدن به موفقیت را ترسیم کرده‌اند تا افراد بتوانند با طی کردن آن از پتانسیل‌های خود استفاده نمایند. در نتیجه یک روش بسیار ساده برای رسیدن به موفقیت وجود دارد:‌ برای رسیدن به موفقیت، اصول مشابه از آنچه که دیگران انجام داده‌اند را در حرفه خود اعمال کنید.

برایان تریسی (Brian Tracy) در کانادا از نویسندگان کتاب‌های خودیاری است که بسیاری از کارهای خود را به صورت کتاب صوتی ارائه داده است. موضوع سمینارها و ارائه‌های او شامل رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار است.

برایان تریسی می‌گوید: من در آغاز زندگی به جز داشتن یک ذهن کنجکاو از مزایای چندانی بهره‌مند نبودم. در مدرسه درس نمی‌خواندم و شاگرد ضعیفی بودم و دست آخر هم ترک تحصیل کردم. سال‌ها به کارهای سختی مشغول بودم و آینده‌ی امید بخشی را در پیش روی خود نمی‌دیدم. در جوانی در یک کشتی باربری کار پیدا کردم و رفتم تا دنیا را ببینم. به مدت هشت سال سفر کردم، کار کردم، کار کردم و باز هم سفر کردم تا اینکه نهایتا بیش از هشتاد کشور را در پنج قاره جهان دیدم. وقتی دیگر نتوانستم کار پیدا کنم به سراغ فروشندگی رفتم. از این خانه به آن خانه می‌رفتم و با درصد معینی که از فروش کالاها نصیبم می‌شد گذران زندگی می‌کردم؛ تا اینکه یک روز از خود پرسیدم چطور است که دیگران از من موفق‌ترند؟؟ خیلی از مردم متوجه این واقعیت نیستند، اما ما در دوران طلایی تاریخ هستیم. ما در بزرگترین و بهترین دوران تاریخ بشریت متولد شده و زندگی می‌کنیم. هرگز در هیچ زمانی از تاریخ این امکان وجود نداشته است که درصد زیادی از جامعه، با تنوع سطوح درآمدی و تجربه و تحصیلات بتوانند به سطح مالی عالی دست یابند.

در گذشته همیشه ثروت در اختیار گروهی محدود و خاص قرار داشته و سایر افراد جامعه امکان دسترسی به آن را نداشتند. این را بدانید که هیچ دلیل و بهانه‌ای وجود ندارد که شما را در راه رسیدن به استقلال مالی باز دارد. چون شما اهل مطالعه هستید و این یعنی یک برتری و مزیت بزرگ نسبت به سایر افراد جامعه.

این مزیت فوق العاده باعث می‌شود جزو بهترین‌ها باشید و به خوبی می‌دانید که به ندرت می‌شود کسی را یافت که این واقعیت‌ها و این تکنیک‌های موثر را بداند. حال اینکه از این برتری و مزیت چطور استفاده کنید بستگی به خودتان دارد. برای خودتان هدف تعیین کنید. با عمل به این قوانین باهوش‌تر، حساب‌گرتر، منطقی‌تر و واقع‌بین‌تر خواهید شد و در کارهایتان و روش‌های رسیدن به استقلال مالی بسیار موفق خواهید داشت.

 ۵۱ دقیقه، ۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۲ دقیقه
رسیدن به استقلال مالی

راهنمای دانلود کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی

برای دانلود کتاب صوتی رسیدن به استقلال مالی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رسیدن به استقلال مالی
مهران خسرویان
۱۳۹۷/۸/۳۰
موثر و بی‌نظیر
حسین قنبری
۱۳۹۷/۸/۱۹
خیلی عالی بود هم صدا هم مطالب
محمدرضا ایزدی
۱۳۹۹/۱/۱۵
میتونم ازهمه مترجمین وگویندگان خواهش کنم مبالغی که به دلار در کتاب اشاره میشود را با تومان معادل سازی نکنند؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۶)