دانلود کتاب صوتی رهایی از افکار منفی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهایی از افکار منفی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رهایی از افکار منفی

کتاب صوتی رهایی از افکار منفی دربردانده‌ی مصاحبه‌ی دکتر دیوید دی برنز نویسنده‌ی کتاب درخشان از حال بد به حال خوب است که از تجربه‌های شخصی خود می‌گوید و تکنیک‌های درمانی افسردگی مانند شناخت درمانی را برای شما توضیح می‌دهد.

روابط بین اشخاص اگر تیره باشد، آزار دهنده می‌شوند. بیشتر ما حس مفید بودن را تا حدی براساس روابط خود با دیگران احساس می‌کنیم. مجادله یا جنگیدن با شخصی که برای شما اهمیت دارد، لذتی ندارد. حتی نفرت نسبت به شخصی که برای شما مهم نیست، نیز ممکن است موجب افسردگی شما شود و انرژی و شادی‌تان را نابود کند.

گاهی شخصی که با او اختلاف دارید همسر، خواهر یا برادر، پدر یا مادر، همسایه، دوست شما یا فردی کاملا غریبه است. نسبت او با شما چندان اهمیتی ندارد، هر شخصی که باشد، به شما نشان خواهیم داد که چگونه احساس ناامیدی و تنفر را به صمیمیت و اعتماد مبدل کنید و این می‌تواند بسیار سریع‌تر از تصورتان رخ دهد. در واقع، این کار، گاهی فقط ظرف چند دقیقه عملی می‌شود.

این تغییرات نیازمند تلاش بیشتری از جانب شماست. پس باید بعضی از ویژگی‌های خودتان را ببینید که پیش از این، علاقه‌ای به دیدن آن‌ها نداشتید. مسیر رسیدن به صمیمیت تقریبا همیشه با درد و رنج همراه است. اگر بتوانید شهامت و فروتنی پیشه کنید و علاقه و انرژی داشته باشید که آستین‌های خود را بالا بزنید و سعی کنید، پدیده‌ای حیرت‌آور به شما نشان خواهیم داد که زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد.

در زندگی همه‌ی ما، اشخاصی وجود دارند که با آن‌ها اختلاف نظر داریم: یکی از دوستان یا همکاران ما که همواره شکایت می‌کند، رئیس ما که همواره در حال انتقاد است، یک همسایه‌ی بداخلاق، یک نوجوان که عصبانی است و در را به هم می‌کوبد یا همسری که دوست داشتنی است اما بعضی رفتارهای او آزار دهنده می‌شود.

دکتر دیوید دی. برنز (David D. Burns)، نویسنده‌ای درخشان و استادیار بازنشسته‌ی روان‌شناسی بالینی است. او در دانشکده‌ی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی استانفورد مشغول به کار بود و پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی هاروارد نیز هست.

کتاب پرفروش و مشهور او با اسم از حال بد به حال خوب بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته و طرفداران زیادی پیدا کرده است. او در مصاحبه‌های بسیاری با مجریان رادیو و تلویزیون، از جمله اپرا وینفری، مایک والاس، چارلی روز، موری پویچ و فیل دوناهو شرکت کرده است. در سال‌های کنونی، بیش از 50000 متخصص بهداشت روانی در برنامه‌های آموزشی دکتر برنز در سرتاسر آمریکا و کانادا شرکت کرده‌اند. بیش از 100 مقاله درباره‌ی کارها و آثار او در مجلاتی مانند Reader’s Digest و Psychology Today چاپ شده است.

 ۴۳ دقیقه، ۶۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
بخش اول
۱۲ دقیقه
بخش دوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی رهایی از افکار منفی

برای دانلود کتاب صوتی رهایی از افکار منفی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رهایی از افکار منفی

نظرات کتاب صوتی رهایی از افکار منفی

زهرا کاظمی
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
عالی بود. من چند سال پیش کتاب از حال بد به حال خوب رو خوندم و خیلی تاثیر مثبتی در روح و روانم داشت و با گوش دادن به این پادکست، بعضی مطالب کتاب برایم تداعی شد، میرم که دوباره یه نگاهی بهش بندازم و تمریناتش رو انجام بدم.
Yegii ..
۱۴۰۰/۱/۱۵
پادکست فوق العاده‌ای بود، چون به طور خلاصه راهکارهای کلیدی مثل نوشتن افکار منفی برای رهایی، کنار گذاشتن اضطراب و ایجاد انگیزه عنصر شادی و برنامه در مسیر شادی رو به خوبی توضیح داده بود. حتما برای یکبار هم که شده گوش کنید مخصوصا اگر در این زمینه‌ها مطالعه داشتید. باعث مرور و تازه شدن افکار مثبت میشه.
مبینا رزمی
۱۳۹۹/۴/۱۳
با سلام
کتاب صوتی فوق العاده‌ای بود و کمک زیادی به جلوگیری از انحرافات فکری میکنه و چندین روش برای مقابله با اونو در اختیار میزاره ولی همانطور که در کتاب صوتی هم گفته شد برای دریافت اطلاعات کامل در زمینه شناخت درمانی باید کتاب از حال بد به حال خوب آقای دیوید برنز رو مطالعه کرد.
مشاهد همه نظرات (۱۳۴)