دانلود کتاب صوتی رهبری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رهبری

کتاب صوتی رهبری نوشته‌ی الکس فرگوسن و مایکل موریتز، درباره زندگی و راهبردهای مدیریتی بزرگ‌ترین مربی فوتبال در تمامی دوران‌هاست؛ اینکه ساختار کلی تیم منچستریونایتد چگونه شکل گرفت، قوام یافت و در نهایت به موفقیت رسید. این کتاب مرجعی مناسب برای مدیرانی‌ست که در دنیای تجارت، ورزش و زندگی شخصی‌شان به دنبال پیشرفت هستند.

درباره کتاب صوتی رهبری:

سر الکس فرگوسن، بزرگ‌ترین مربی فوتبال در تمامی دوران‌ها، پس از یک زندگی شگفت‌انگیز و 27 سال سرمربی‌گری برای باشگاه فوتبال منچستریونایتد در کتاب رهبری (Leading: learning from life and my years at Manchester United) تجربیات و تصمیمات مهم و حیاتی 38 سال مدیریت خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و در این راه از دوست و همکارش سر مایکل موریتز نیز کمک می‌گیرد. آن‌ها در این کتاب بی‌نظیر تلاش کرده‌اند دروس مدیریتی و موفقیت را به مخاطبان خود آموزش دهند تا هرکسی بتواند آن را برای زندگی شخصی و شغلی خود به کار گیرد.

کتاب صوتی رهبری درباره جذب و اخراج بازیکنان و کارکنان تیم منچستر یونایتد، تصمیمات هیئت مدیره، مدیریت شکست‌ها و سختی‌های تیم و ... است و می‌تواند برای هر کسی الهام‌بخش و مفید باشد.

کتاب حاضر شرح حال مردی‌ست که فراز و نشیب‌های بسیاری را در زندگی‌اش پشت سر گذاشته و دشواری‌های راهش را به افتخار و موفقیت تبدیل کرده است. البته باید گفت که توانمندی‌های فرگوسن به دنیای فوتبال محدود نمی‌شود و کتاب رهبری نیز همانطور که از نامش پیداست، تنها به خاطرات فوتبالی بسنده نمی‌کند بلکه درباره مدیریت، کار، موفقیت و زندگی نیز حرف‌های بسیاری دارد.

سخنان ارزشمند فرگوسن همان‌قدر که می‌تواند برای اهالی فوتبال، هواداران منچستریونایتد و دوست‌داران خود او مفید و لذت‌بخش باشد، می‌تواند الگویی مناسب برای همه‌ی کسانی باشد که رویایی در سر دارند و برای دست‌یابی به آن می‌کوشند.

الکس فرگوسن کیست؟

سر الکس فرگوسن (Alex Ferguson) مربی و بازیکن سابق فوتبال اسکاتلند است که از سال 1986 تا 2013 مدیریت باشگاه منچستر یونایتد را بر عهده داشت. دوران حضور او در این باشگاه باعث شد که فرگوسن به عنوان یکی از موفق‌ترین، تحسین شده‌ترین و مورد احترام‌ترین سرمربیان تاریخ فوتبال شناخته شود. همچنین او موفق شد جوایز و رکوردهای بسیاری را به نام خود ثبت کند؛ از جمله در سال 2008 توانست سومین مدیر بریتانیایی باشد که بیش از یک بار قهرمان جام اروپا شده و 38 جام قهرمانی نیز برای باشگاه خود به ارمغان آورده است.

الکس فرگوسن به خاطر خدمات شایان خود در سال 1999 لقب سِر یا شوالیه را کسب نمود و پس از 27 سال سرمربی‌گری در سال 2013 بازنشستگی خود را اعلام کرد و از مدیریت منچستریونایتد استعفا داد.

کتاب صوتی رهبری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر عاشق مستطیل سبز و ورزش فوتبال باشید، حتما از شنیدن زندگینامه یکی از بهترین مربیان تاریخ لذت خواهید برد.

مایکل موریتز را بیشتر بشناسیم:

او یک سرمایه‌دار اهل کشور ولز و رئیس موسسه Sequoia Capital است که در هیئت مدیره شرکت‌های بزرگی نظیر Google ،LinkedIn ،PayPal و Yahoo نیز حضور داشته است. سر مایکل موریتز (Michael Moritz) پیش از این به عنوان روزنامه‌نگار در مجله تایم فعالیت کرده و نویسنده اولین تاریخچه شرکت اپل است.

در بخشی از کتاب صوتی رهبری می‌شنویم:

نمیتوان با کتک زدن افراد انتظار بهترین عملکرد را از آن‌ها داشت بلکه باید با احترام گذاشتن و عادت دادن‌شان به پیروزی و متقاعد کردن آن‌ها به اینکه توانایی بهبود عملکرد خود را دارند، به این هدف رسید.

نمی‌توانم به مدیری فکر کنم که برای مدت زیادی با حکومت وحشت به موفقیت برسد. این ثبات می‌کند که عبارتی قدرتمند وجود دارد؛ عبارت آفرین! بخش مهمی از رهبری درباره بهره برداری از پنج درصد عملکردی‌ست که خود از داشتن آن بی‌اطلاع هستند. این همیشه حائز اهمیت بود که بازیکنان خاطرات فصل قبل را خواه برنده خواه بازنده فراموش کنند. اگر در فصل قبل به خوبی عمل کرده بودیم، هیچ تضمینی وجود نداشت که آن را به طور اتوماتیک دوباره آن را تکرار کنیم و اگر بازنده بودیم علاقه‌ای نداشتم که با افسردگی و خود کم‌بینی ادامه دهیم.

 ۱۲ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۷۰۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۲۴۰۰۰ ت - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۴ دقیقه
مقدمه
۳۰ دقیقه
فصل اول: به خود واقعی‌تان تبدیل شوید
۲۲ دقیقه
فصل دوم: پی بردن به اشتیاق - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل دوم: پی بردن به اشتیاق - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل دوم: پی بردن به اشتیاق - قسمت سوم
۳۱ دقیقه
فصل سوم: کنار هم چیدن قطعات - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل سوم: کنار هم چیدن قطعات - قسمت دوم
۳۵ دقیقه
فصل چهارم: کار با دیگران - قسمت اول
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: کار با دیگران - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: تدوین استانداردها - قسمت اول
۳۳ دقیقه
فصل پنجم: تدوین استانداردها - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل پنجم: تدوین استانداردها - قسمت سوم
۲۸ دقیقه
فصل ششم: سنجش افراد - قسمت اول
۱۰ دقیقه
فصل ششم: سنجش افراد - قسمت دو
۳۳ دقیقه
فصل هفتم: تمرکز - قسمت اول
۴۲ دقیقه
فصل هفتم: تمرکز - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: انتقال پیام - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: انتقال پیام - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل نهم: رهبری! بله، مدیریت! نه - قسمت اول
۲۶ دقیقه
فصل نهم: رهبری! بله، مدیریت! نه - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل دهم: خط پایان - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل دهم: خط پایان - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل دهم: خط پایان - قسمت سوم
۳۷ دقیقه
فصل یازدهم: توسعه کسب و کار
۳۲ دقیقه
فصل دوازدهم: ارتباط با دیگران
۱۳ دقیقه
فصل سیزدهم: انتقال - قسمت اول
۳۴ دقیقه
فصل سیزدهم: انتقال - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
سخن پایانی: قسمت اول
۳۰ دقیقه
سخن پایانی: قسمت دوم
۳۹ دقیقه
سخن پایانی: قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی رهبری

برای دانلود کتاب صوتی رهبری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رهبری

نظرات کتاب صوتی رهبری

حامد م ز
۱۴۰۰/۱/۲۸
به نظرم یکی از جذاب‌ترین کتابهایی که درباره مدیریت میشه خوند، برای اینکه بتونیم از نقطه نظرات کسی مثل الکس فرگوسن به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده در دنیا استفاده کنیم کتاب خیلی خوبی هست که خودم به بقیه معرفی میکنم حتی برای غیر فوتبالی‌ها (که‌خودم هم فوتبالی نیستم)
فاطمه قلندری
۱۴۰۰/۲/۳
به نظر من کتاب فوق العاده‌ای هست که خواندنش رو به همه پیشنهاد می‌دهم. الکس فرگوسن تجربیات خود را در زمینه مدیریت و توسعه فردی به خوبی شرح می‌دهد. 📚💫
محمد نوروزی
۱۴۰۰/۱/۲۷
منحصر به فرد هست تجربه این شخص 👌👌👌👌
مشاهد همه نظرات (۳)