معرفی و دانلود کتاب صوتی رهبری

عکس جلد کتاب صوتی رهبری
قیمت:
۴۳۰۰۰ تومان - 7.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رهبری

کتاب صوتی رهبری نوشته‌ی الکس فرگوسن و مایکل موریتز، درباره زندگی و راهبردهای مدیریتی بزرگ‌ترین مربی فوتبال در تمامی دوران‌هاست؛ اینکه ساختار کلی تیم منچستریونایتد چگونه شکل گرفت، قوام یافت و در نهایت به موفقیت رسید. این کتاب مرجعی مناسب برای مدیرانی‌ست که در دنیای تجارت، ورزش و زندگی شخصی‌شان به دنبال پیشرفت هستند.

درباره کتاب صوتی رهبری:

سر الکس فرگوسن، بزرگ‌ترین مربی فوتبال در تمامی دوران‌ها، پس از یک زندگی شگفت‌انگیز و 27 سال سرمربی‌گری برای باشگاه فوتبال منچستریونایتد در کتاب رهبری (Leading: learning from life and my years at Manchester United) تجربیات و تصمیمات مهم و حیاتی 38 سال مدیریت خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد و در این راه از دوست و همکارش سر مایکل موریتز نیز کمک می‌گیرد. آن‌ها در این کتاب بی‌نظیر تلاش کرده‌اند دروس مدیریتی و موفقیت را به مخاطبان خود آموزش دهند تا هرکسی بتواند آن را برای زندگی شخصی و شغلی خود به کار گیرد.

کتاب صوتی رهبری درباره جذب و اخراج بازیکنان و کارکنان تیم منچستر یونایتد، تصمیمات هیئت مدیره، مدیریت شکست‌ها و سختی‌های تیم و ... است و می‌تواند برای هر کسی الهام‌بخش و مفید باشد.

کتاب حاضر شرح حال مردی‌ست که فراز و نشیب‌های بسیاری را در زندگی‌اش پشت سر گذاشته و دشواری‌های راهش را به افتخار و موفقیت تبدیل کرده است. البته باید گفت که توانمندی‌های فرگوسن به دنیای فوتبال محدود نمی‌شود و کتاب رهبری نیز همانطور که از نامش پیداست، تنها به خاطرات فوتبالی بسنده نمی‌کند بلکه درباره مدیریت، کار، موفقیت و زندگی نیز حرف‌های بسیاری دارد.

سخنان ارزشمند فرگوسن همان‌قدر که می‌تواند برای اهالی فوتبال، هواداران منچستریونایتد و دوست‌داران خود او مفید و لذت‌بخش باشد، می‌تواند الگویی مناسب برای همه‌ی کسانی باشد که رویایی در سر دارند و برای دست‌یابی به آن می‌کوشند.

الکس فرگوسن کیست؟

سر الکس فرگوسن (Alex Ferguson) مربی و بازیکن سابق فوتبال اسکاتلند است که از سال 1986 تا 2013 مدیریت باشگاه منچستر یونایتد را بر عهده داشت. دوران حضور او در این باشگاه باعث شد که فرگوسن به عنوان یکی از موفق‌ترین، تحسین شده‌ترین و مورد احترام‌ترین سرمربیان تاریخ فوتبال شناخته شود. همچنین او موفق شد جوایز و رکوردهای بسیاری را به نام خود ثبت کند؛ از جمله در سال 2008 توانست سومین مدیر بریتانیایی باشد که بیش از یک بار قهرمان جام اروپا شده و 38 جام قهرمانی نیز برای باشگاه خود به ارمغان آورده است.

الکس فرگوسن به خاطر خدمات شایان خود در سال 1999 لقب سِر یا شوالیه را کسب نمود و پس از 27 سال سرمربی‌گری در سال 2013 بازنشستگی خود را اعلام کرد و از مدیریت منچستریونایتد استعفا داد.

کتاب صوتی رهبری برای چه کسانی مناسب است؟

اگر عاشق مستطیل سبز و ورزش فوتبال باشید، حتما از شنیدن زندگینامه یکی از بهترین مربیان تاریخ لذت خواهید برد.

مایکل موریتز را بیشتر بشناسیم:

او یک سرمایه‌دار اهل کشور ولز و رئیس موسسه Sequoia Capital است که در هیئت مدیره شرکت‌های بزرگی نظیر Google ،LinkedIn ،PayPal و Yahoo نیز حضور داشته است. سر مایکل موریتز (Michael Moritz) پیش از این به عنوان روزنامه‌نگار در مجله تایم فعالیت کرده و نویسنده اولین تاریخچه شرکت اپل است.

در بخشی از کتاب صوتی رهبری می‌شنویم:

نمیتوان با کتک زدن افراد انتظار بهترین عملکرد را از آن‌ها داشت بلکه باید با احترام گذاشتن و عادت دادن‌شان به پیروزی و متقاعد کردن آن‌ها به اینکه توانایی بهبود عملکرد خود را دارند، به این هدف رسید.

نمی‌توانم به مدیری فکر کنم که برای مدت زیادی با حکومت وحشت به موفقیت برسد. این ثبات می‌کند که عبارتی قدرتمند وجود دارد؛ عبارت آفرین! بخش مهمی از رهبری درباره بهره برداری از پنج درصد عملکردی‌ست که خود از داشتن آن بی‌اطلاع هستند. این همیشه حائز اهمیت بود که بازیکنان خاطرات فصل قبل را خواه برنده خواه بازنده فراموش کنند. اگر در فصل قبل به خوبی عمل کرده بودیم، هیچ تضمینی وجود نداشت که آن را به طور اتوماتیک دوباره آن را تکرار کنیم و اگر بازنده بودیم علاقه‌ای نداشتم که با افسردگی و خود کم‌بینی ادامه دهیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه یک
نمونه دو
۱۴ دقیقه
مقدمه
۳۰ دقیقه
فصل اول: به خود واقعی‌تان تبدیل شوید
۲۲ دقیقه
فصل دوم: پی بردن به اشتیاق - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل دوم: پی بردن به اشتیاق - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل دوم: پی بردن به اشتیاق - قسمت سوم
۳۱ دقیقه
فصل سوم: کنار هم چیدن قطعات - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل سوم: کنار هم چیدن قطعات - قسمت دوم
۳۵ دقیقه
فصل چهارم: کار با دیگران - قسمت اول
۱۱ دقیقه
فصل چهارم: کار با دیگران - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: تدوین استانداردها - قسمت اول
۳۳ دقیقه
فصل پنجم: تدوین استانداردها - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
فصل پنجم: تدوین استانداردها - قسمت سوم
۲۸ دقیقه
فصل ششم: سنجش افراد - قسمت اول
۱۰ دقیقه
فصل ششم: سنجش افراد - قسمت دو
۳۳ دقیقه
فصل هفتم: تمرکز - قسمت اول
۴۲ دقیقه
فصل هفتم: تمرکز - قسمت دوم
۲۹ دقیقه
فصل هشتم: انتقال پیام - قسمت اول
۲۳ دقیقه
فصل هشتم: انتقال پیام - قسمت دوم
۲۵ دقیقه
فصل نهم: رهبری! بله، مدیریت! نه - قسمت اول
۲۶ دقیقه
فصل نهم: رهبری! بله، مدیریت! نه - قسمت دوم
۲۸ دقیقه
فصل دهم: خط پایان - قسمت اول
۱۸ دقیقه
فصل دهم: خط پایان - قسمت دوم
۲۰ دقیقه
فصل دهم: خط پایان - قسمت سوم
۳۷ دقیقه
فصل یازدهم: توسعه کسب و کار
۳۲ دقیقه
فصل دوازدهم: ارتباط با دیگران
۱۳ دقیقه
فصل سیزدهم: انتقال - قسمت اول
۳۴ دقیقه
فصل سیزدهم: انتقال - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
سخن پایانی: قسمت اول
۳۰ دقیقه
سخن پایانی: قسمت دوم
۳۹ دقیقه
سخن پایانی: قسمت سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی رهبری
نویسنده،
مترجمحسین گازر
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۴۳۰۰۰ ت - 7.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی رهبری

حسام‌الدین مرادی
۱۴۰۰/۱۲/۲۷
از صدای عالی گوینده که بگذریم...
زندگی الکس فرگوسن با بازگویی اشتباهات، خلاقیت‌ها، خاطرات و روبه رویی با مشکلات و افراد گوناگون! پر از پند و اندرز!
این کتاب را به طرفداران سر الکس، منچستر یونایتد و "صددرصد به فوتبالیست ها" پیشنهاد میکنم و همچنین به کسانی که خواهان یک زندگی‌نامه‌ی خوب و پند و اندرز درباره روبارویی با پیشامدهای کار، موفقیت و ارتباط با دیگران هستند.
حامد م ز
۱۴۰۰/۱/۲۸
به نظرم یکی از جذاب‌ترین کتابهایی که درباره مدیریت میشه خوند، برای اینکه بتونیم از نقطه نظرات کسی مثل الکس فرگوسن به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده در دنیا استفاده کنیم کتاب خیلی خوبی هست که خودم به بقیه معرفی میکنم حتی برای غیر فوتبالی‌ها (که‌خودم هم فوتبالی نیستم)
Nima Bero
۱۴۰۱/۲/۲۳
یکی از ضعف‌های که داشتم انتقاد در جمع بود که همیشه باعث تاثیرات منفی بیشتر می‌شد چه در محیط کاری و زندگی این کتاب باعث شد دوباره توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشم، توجه نشان دادن به افراد در جمع و انتقاد در تنهای این موضوع تو سبک خیلی از رهبرهای جهان بوده، صدای راوی عالی نکات فرگوسن ارزشمند برای رهبری افراد.
هدایت محمدی
۱۴۰۱/۹/۲
عاشق منچستر یونایتد و بیشتر از اون فرگوسن بزرگ هستم شاید برای همه به زبان بسیار ساده و صادقانه از ابتدا واز شروع زندگی و عشق به فوتبال تا رسیدن به پر افتخار‌ترین مربی تاریخ در کتابش و مهمتر اینکه صدای بسیار عالی در ترجمه همه دست به دست هم اینکه کتابی بسیار مفید
مهرداد
۱۴۰۱/۷/۳
نیازی نیست حتما فوتبالی باشید تا این کتاب رو گوش کنید. حتی اگر در اول راه مدیریت کسب و کار خودتون هستید هم بسیار عالی به شما کمک میکنه. اگر با دقت گوش کنید متوجه میشید که چقدر مفاهیم کلی هست و به درد بخور. گوینده بسیار عالی صدای خوب لحن خوب و من واقعا لذت بردم
مهرداد یاری
۱۴۰۰/۶/۱۲
به عنوان یه لیورپولی از گوش دادن این کتاب لذت بردم و نکته‌های زیادی یاد گرفتم. مهم‌ترین سوال اینه که چجوری میشه طی سال‌های طولانی هم موفق بود و هم با انگیزه؟ فرگوسن مفصل و به زیبایی به این سوال جواب میده.
hossein binkhani
۱۴۰۱/۲/۱۳
سلام. فعلا که فصل‌های ابتدایی کتاب رودارم گوش میکنم نظردرموردمحتوا کتاب هنوز زوده ولی کیفیت صداوصدای راوی واقعا یه نواخت وآزاردهنده اس متن کتاب روداره به صورت روزنامه وارمیخونه واحساس میکنم بااین صدا محتوای کتاب هم تحت تاثیرقرارمیگیره
فاطمه قلندری
۱۴۰۰/۲/۳
به نظر من کتاب فوق العاده‌ای هست که خواندنش رو به همه پیشنهاد می‌دهم. الکس فرگوسن تجربیات خود را در زمینه مدیریت و توسعه فردی به خوبی شرح می‌دهد. 📚💫
alireza azimi
۱۴۰۱/۸/۲۲
کتاب خوبیه اما مشکلی که داره خیلی اطلاعات اضافی و حاشیه‌ای زیادی رو با سرعت خیلی زیادی در اختیار شنونده قرار میده که موجب گم شدن اصل محتوا میشه، گویندگی عالیه و در کل کتاب متوسط رو به بالاییه
سید شهریار موسوی
۱۴۰۰/۴/۶
خیلی کتاب آموزنده‌ای هستش و همه می‌تونن استفاده کنن حتی غیر فوتبالی‌ها البته اگر فوتبالی باشید مثال هاش از قبل تصویری در ذهنتون دارید ازشون
Hadi Asadi
۱۴۰۰/۸/۱۵
برای کسانی که به فکر رشد و تعالی در رهبری سازمانشان را دارند شدیدا پیشنهاد میکنم، بسیار عالی بود.
مخصوصا با صدای آرمان سلطان زاده عزیز
sov karbasi
۱۴۰۱/۸/۱۱
درسته که کتاب فضای فوتبالی داره اما تجربیات هر فرد نکاتی داره که باید استفاده کرد مخصوصا اگر قراره عده‌ای رو مدیریت کنید
Sara Sharifi
۱۴۰۱/۷/۱۷
مدیریت درست هر مجموعه هنر میخواد
الکس فرگوسن مدیر شایسته‌ای بود که مدیریت درست ایشون باعث موفقیت‌های بی نظیر مجموعه شون شد
علیرضا حقانی
۱۴۰۰/۳/۴
اگر دنبال آموزش و یادگیری اصول رهبری در زندگی هستیم این کتاب نکات بسیار خوبی در این زمینه برای فراگرفتن داره
حیدربنی سعید
۱۴۰۱/۸/۲۲
من عاشق منچستریونایتدم وسرالکس فرگوسن خیلی کتاب آموزنده ایی هست بشدت توصیه میکنم یکبارم شده بخونیدیا گوش بدید
مشاهده همه نظرات ۵۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی رهبری

برای دریافت کتاب صوتی رهبری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.