دانلود کتاب صوتی رویاها


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رویاها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رویاها

کتاب صوتی رویاها نوشته کارل گوستاو یونگ، به شما کمک می‌کند که صدای حقیقی رویاهای خود را با دل و جان بشنوید، در آن تامل کنید و ریشه‌ی واقعی آن‌ها را در خود پیدا کنید.

کتاب صوتی رویاها (Dreams) به تحلیل و بررسی رویاهایی که در ناخودآگاه و پریشانی ذهن انسان‌ها ریشه دارد، می‌پردازد. انسان‌ها هر قدر بیشتر از کارکرد ذهن بدانند و هر چه بیشتر زوایای مختلف رویاهای خود را درک کنند و هر چه بیشتر از جزییات روحی خود مطلع باشند، بهتر می‌توانند خود را بشناسند و شناخت کامل‌تر و جامع‌تری از خود دارند. این شناخت کمک می‌کند رفتارهای ناهنجار خود را کنترل نمایند.

در جامعه‌ی امروزی علم روانشناسی علاقه‌مندان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از مردم که در گذشته از آن هیچ اطلاعاتی نداشتند امروزه کم و بیش در مورد این علم می‌دانند. به همین دلیل نویسندگان و ناشران بسیاری هستند که تلاش می‌کنند با منتشر کردن کتاب‌های روانشناسی نیاز مردم را برآورده کنند. یکی از پرطرفدارترین نویسندگان آثار روانشناسی کارل گوستاو یونگ است که کتاب رویاها یکی از محبوب‌ترین و برجسته‌ترین آثار او به حساب می‌آید.

این کتاب در سه بخش با عناوین «رویاها و روان‌کاوی»، «رویاها و نیروی روانی» و «کاربرد عملی تحلیلی رویا» گردآوری شده است. در بخش اول رابطه‌ی بین رویا با روانکاری شرح داده می‌شود. بخش دوم اثرات رویاها بر نیروی روانی انسان‌ها را بررسی می‌کند. بخش پایانی نیز اهمیت رویا ها را بیان می‌کند، اینکه آن‌ها را چگونه ارزیابی و تحلیل کنیم و این کار چه کمکی به اشخاص می‌کند.

کارل گوستاو یونگ (Carl Gustav Jung) در کشور سوییس، در سال 1875 به دنیا آمده است. او در جوانی علاقه‌ی زیادی به فلسفه داشت و مدرک دکترای خود را از دانشگاه بازل در رشته‌ی روان‌پزشکی دریافت کرد. یونگ در علم روان‌پزشکی به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کرد به طوری که او را پدر روانشناسی تحلیلی می‌نامند. او پس از مدتی با فروید آشنا شد و این دوستی مدت زیادی طول نکشید. می‌گویند، یونگ در سال‌های آخر عمرش وضعیت روحی خوبی نداشت و همه اطرافیان و دوستانش از او دور شدند. در این سال‌ها بود که یونگ شیوه خود را روانشناسی تحلیلی نامید. وی در سال 1961 درگذشت.

در قسمتی از کتاب صوتی رویاها می‌شنویم:

رویا، غیر از آن که آشفتگی تداعی‌های اتفاقی و بی‌معنی است که معمولا به آن اعتقاد دارند، یا سوای آن که فقط در نتیجه‌ی احساسات جسمانی در طول خواب است چنان که بسیاری از نویسندگان می‌پندارند، محصول خود به خودی و معنی‌دار کنش روانی از یک تحلیل نظام‌مند است و مانند دیگر کارکردهای روانی حساس است. احساسات سازوار که در طول خواب به انسان دست می‌دهد، علت اصلی رویا نیست؛ آن‌ها نقشی ثانوی دارند و تنها عناصر یا موادی را بر روی چیزی که روان کارکرد دارد، رقم می‌زنند. بنا به نظر فروید، رویا مانند هر فراورده‌ی پیچیده‌ی روانی، عبارت است از یک آفرینش یا عملی که انگیزه‌ها و ریشه‌ی تداعی‌های پیشین خویش دارد.

 ۵ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۳۰۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش اول: رویاها و روان‌کاوی - فصل اول
۲۴ دقیقه
بخش اول - فصل دوم
۳۲ دقیقه
بخش دوم: رویاها و نیروی روانی - فصل اول - قسمت اول
۱۸ دقیقه
بخش دوم - فصل اول - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
بخش دوم - فصل اول - قسمت سوم
۳۱ دقیقه
بخش دوم - فصل اول - قسمت چهارم
۱۸ دقیقه
بخش دوم - فصل اول - قسمت پنجم
۲۰ دقیقه
بخش دوم - فصل اول - قسمت ششم
۲۹ دقیقه
بخش دوم - فصل دوم - قسمت اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم - فصل دوم - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
بخش سوم: کاربرد عملی تحلیل رویاها - فصل اول
۳۰ دقیقه
بخش سوم - فصل دوم
۲۴ دقیقه
بخش سوم - فصل سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی رویاها

برای دانلود کتاب صوتی رویاها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رویاها
فرزانه قنبری
۱۳۹۸/۸/۲۷
این کتاب فوق العادس! خیلی وقت بود دنبال کتابهای یونگ به صورت صوتی بودم! با سپاس بیکران از کتابراه! مزید امتنان است کتابهای انسان و سمبولهایش، کتابهای تحلیل شخصیت زنان و مردان از شینودابولن هم صوتی شوند همچنین بقیه کتابهای یونگ!
Sara Sm
۱۳۹۸/۸/۲۳
یونگ اعتقاد دارد برای تفسیر خواب هایتان باید به زندگی در زمان بیداری‌تان رجوع کنید و این رویاها با ضمیر ناخودآگاهِ فرد ارتباط دارد و با مثال‌هایی از بیمارانش توضیح میدهد
اگر به این موضوع علاقمندید پیشنهاد میکنم مطالعه کنید، در غیر این صورت ممکن هست قسمت‌هایی از کتاب برایتان خسته کننده باشد..
Arash Moradi
۱۳۹۸/۸/۳۰
دو نکته بسیار جذاب، اول که کتاب صوتی از آقای یونگ ارائه شده و از اون جالب‌تر این کتاب صوتی با صدای آقای سلطان‌زاده است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)