دانلود کتاب صوتی رویای عمو جان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رویای عمو جان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی رویای عمو جان

کتاب صوتی رویای عمو جان اثر نویسنده برجسته روس فئودور داستایوفسکی، درباره‌ی زنی به نام «ماریا آلکساندراونا» است که می‌خواهد دختر زیبارویش با مرد ثروتمند ولی پیر و نامتعادلی به نام «عمو جان» ازدواج کند تا بتواند زمینه‌ی بلند پروازی‌های خود را فراهم کند.

فئودور داستایوفسکی (Fyodor Dostoyevsky)، نویسندهٔ مشهور و تاثیرگذار اهل روسیه بود. ویژگی منحصر‌به‌فرد آثار وی روانکاوی و بررسی زوایای روانی شخصیت‌های داستان است. سوررئالیست‌ها مانیفست خود را بر اساس نوشته‌های داستایوفسکی ارائه کردند. اکثر داستان‌های وی همچون شخصیت خودش سرگذشت مردمی است، عصیان زده، بیمار و روان‌پریش. ابتدا، برای امرار معاش، به کار ترجمه پرداخت، و آثاری چون اوژنی گرانده اثر بالزاک و دون کارلوس اثر شیلر را ترجمه کرد.

در بخشی از کتاب صوتی رویای عمو جان (My Uncle Dream) می‌شنویم:

از آن ایام خاطرات بسیار شیرینى به جا مانده است. ضمنا تعریف مى‌کردند که امیر نصف بیشتر روز را وقف آرایش خود مى‌کرد و به نظر مى‌رسید که سر تا پا از قطعات کوچک به هم پیوسته‌اى تشکیل شده است. هیچ‌کس نمى‌دانست که او در کجا و در چه زمانى توانسته بود چنین فرسوده گردد و از هم بپاشد. امیر کلاه‌گیس بر سر مى‌گذاشت، سبیل و پاریش و حتى ریش کوچک اسپانیولى هم داشت که تمام این ریش و سبیل و پاریش کاملاً مصنوعى بود، ولى رنگ باشکوه سیاهى داشت. امیر هر روز سرخاب و سفیداب به صورت خود مى‌زد. نقل مى‌کردند که وى به شیوه خاصى چین و چروک‌هاى صورت خود را به وسیله فنرهایى که به نحو به خصوصى در زیر موهاى مصنوعى‌اش مخفى بود صاف و هموار مى‌نمود. همچنین تایید مى‌کردند که وى سینه‌بند مى‌بندد، چون زمانى در یکى از ماجراهاى عاشقانه خود در ایتالیا وقتى که پخمه‌وار از پنجره به بیرون پریده بود، یک دنده خود را از دست داده بود. پاى چپ امیر مى‌لنگید و مى‌گفتند که پاى مذکور مصنوعى است و آن را در موقع ماجراى عاشقانه دیگرش که در پاریس صورت گرفته بوده، آن را شکسته بودند، ولى در عوض پاى تازه‌اى برایش درست کرده بودند که به طرز خاصى ساخته شده و جنسش از چوب‌پنبه بود.

فهرست مطالب

۳۳ دقیقه
بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم
۳۷ دقیقه
بخش سوم
۳۹ دقیقه
بخش چهارم
۳۰ دقیقه
بخش پنجم
۲۶ دقیقه
بخش ششم
۳۴ دقیقه
بخش هفتم
۳۹ دقیقه
بخش هشتم
۲۴ دقیقه
بخش نهم
۲۷ دقیقه
بخش دهم
۲۴ دقیقه
بخش یازدهم
۴۲ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۲ دقیقه
بخش سیزدهم
۵۰ دقیقه
بخش چهاردهم
 ۷ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۴۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی رویای عمو جان

برای دانلود کتاب صوتی رویای عمو جان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  رویای عمو جان
Pejman Pirmoradi
۱۳۹۷/۱۱/۸
داستیفسکى بطن و درون انسانها را بصورت بى نظیرى میشناسد، نه فقط جامعه روسیه زمان خود را بلکه انسان را در تمام دوران‌ها درک کرده، اما زمین بازى او روسیه دوران تزارى میباشد... و جالب اینکه این زمین بازى بیشتر...
مانی آرش راد
۱۳۹۸/۵/۱۸
بنظر من مثل تمام نوشته هاى داشتایوسکى شاهکار بود، ولى از همه مهمتر اجراى این شاهکار توسط آقاى رضا عمرانى عزیز و فضاسازى داستان بود که زیبایى اثر را دوچندان میکرد.
انتخاب موسیقى هم عالى بود.
ممنون از ماه آوا و کتابراه بابت زحمت فراوانى که میکشن
sana K
۱۳۹۸/۸/۲۹
دلنشین و جذاب بود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۲)