دانلود کتاب صوتی زبان درازی عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زبان درازی عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی زبان درازی عشق

کتاب صوتی زبان درازی عشق اثر محمد جولایی تهرانی و موسی زمان زاده دربان، علاوه بر شرح معنا و مفهوم عشق، به بررسی تأثیرات آن بر گفتار افراد در روابط عاطفی و عاشقانه می‌پردازد. هم‌چنین این کتاب نظرات و سخنان بزرگان و عارفان بزرگ جهان مانند مولانا را درباره‌ی عشق به شما ارائه می‌کند.

درباره‌ی کتاب صوتی زبان درازی عشق:

این کتاب صوتی مجموعه‌ای از اشعار و سخنان زیبای عاشقان است و به توصیف حس و حال عاشقان می‌پردازد و شاید هم به آن‌ها پر و بال می‌دهد تا بتوانند در آسمان به پرواز درآیند. این کتاب با استفاده از اشعار بزرگانی هم‌چون مولانا حقیقت عشق را به تصویر می‌کشد و می‌خواهد عاشقان را به شادی واقعی نزدیک کند.

شنیدن کتاب صوتی زبان درازی عشق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

انسان‌هایی که با موقعیت عشق مواجه شده‌اند و خود را در این جهان تنها می‌بینند، می‌توانند این کتاب را بشنوند، زیرا این کتاب به بررسی نظرات نویسندگان و اندیشمندان درباره‌ی عشق می‌پردازد و به مخاطب کمک می‌کند در بین هجوم بی‌وقفه‌ی احساسات درونی‌اش تنها نماند.

هم‌چنین افرادی که می‌خواهند از عشق بنویسند و به شناخت تجربیات مشترک انسان‌ها در هنگام مواجه شدن با عشق نیاز دارند، می‌توانند از این کتاب استفاده نمایند.

در قسمتی از کتاب صوتی زبان درازی عشق می‌شنویم:

عشق شما را ترغیب می‌کند که با دیدن پیشرفت و موفقیت دیگران به جای بیدار ماندن طی شب و حرص خوردن و حسادت کردن، تلاش بیشتری از خود بروز دهید تا به سطح بالاتری برسید نه اینکه از ارزش تلاش و موفقیت آن شخص در ذهن خود بکاهید. عشق از دیدن پیشرفت دیگران شاد می‌شود نه عصبانی.

 ۲۴ دقیقه، ۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
زبان درازی عشق

راهنمای دانلود کتاب صوتی زبان درازی عشق

برای دانلود کتاب صوتی زبان درازی عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  زبان درازی عشق