معرفی و دانلود کتاب صوتی زمینی نو

عکس جلد کتاب صوتی زمینی نو
قیمت:
68000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمینی نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زمینی نو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زمینی نو

کتاب صوتی زمینی نو اثر اکهارت تله، قصد دارد بر اطلاعات شما بیفزاید و باورهای تازه به ذهن شما تزریق کند. این اثر به بحث درباره‌ی معنویت و تاثیر دین بر انسان می‌پردازد.

زمینی نو (A New Earth) وضعیت آگاهی‌تان را عوض خواهد کرد. این کتاب، کسانی را بیدار می‌کند که مستعدِ بیداری‌اند. بسیاری از افراد در آستانه‌ی بیداری قرار گرفته‌اند. تا سال 2009 تنها در آمریکای شمالی، نزدیک به پنج میلیون نسخه از کتاب زمینی نو به فروش رفته است. اگر معنای بیداری را نمی‌دانید، به شنیدن این کتاب ادامه بدهید.

این کتاب در ده فصل با عناوین: «شکوفایی آگاهی انسان»، «اوضاع کنونی عالم»، «هسته نفس یا قانون ایگو»، «نقش بازی کردن»، «کالبد دردمند»، «رهایی»، «آگاهی از حقیقت خیس»، «کشف گستره لایتناهی»، «هدف درونی تو» و «زمینی نو» تدوین شده است.

در پشت جلد کتاب آمده است: «اکهارت تله (Eckhart Tolle) با کتاب پرفروش خود به نام قدرت زمان حال، میلیون‌ها خواننده را برانگیخت تا رهایی و لذت زیستن در زمان حال را کشف کنند. تله در کتاب زمینی نو، به بررسی بیشتر این عقاید می‌پردازد تا نشان دهد خودبینی اساس خوشبختی نیست، بلکه منشا تضادها و رنج‌ها در این جهان است. تله توضیح می‌دهد که چگونه خودپرستی ما ایجاد اختلال‌هایی می‌کند که به خشم، حسادت و بدبختی منجر می‌شود و به خوانندگان نشان می‌دهد چگونه بیدار و آگاه شوند و با انتخاب مسیر درست به حیاتی با معنا برسند. اکهارت تله، مربی معنوی معاصر که به کشورهای مختلف سفر می‌کند تا پیام صلح و بشر دوستی خود را به گوش جهانیان برساند».

این کتاب می‌خواهد موجبِ تحولی در آگاهیِ تو شود، می‌خواهد بیدارت کند. بنابراین، این کتاب، کتابی نیست که بتوانی آن را از سرِ تَفَنّن و وقت‌گذرانی گوش دهی. این کتاب، کتابی نیست که بتوانی فاصله‌ی خود را با آن حفظ کنی و ذهنِ خود را با یک سِری کلمات و مفاهیم سرگرم کنی. این کتاب، درباره‌ی توست. هر یک نفری که بیدار می‌شود، امکانِ بیداریِ آگاهیِ جمعی را قوّت می‌بخشد. هر یک نفری که بیدار می‌شود، امکانِ بیداریِ دیگران را آسان‌تر می‌کند. فقط با بیداری‌ست که معنای حقیقیِ بیداری را درک می‌کنی. تلنگری کافی‌ست تا روندِ بیداریِ تو آغاز شود. اگر روند بیداریِ تو آغاز شود، دیگر نمی‌توانی به عقب برگردی.

برای بعضی‌ها، کتاب زمینی نو صرفاً تلنگری‌ست. بعضی‌ها نیز روندِ بیداری‌شان آغاز شده، اما خود نمی‌دانند. این کتاب، به آن‌ها کمک می‌کند تا بیداریِ خود را دریابند. خاستگاهِ بیداریِ بعضی آدم‌ها رنج و مصیبت است؛ بعضی‌ها هم توفیقِ آن را می‌یابند که در زندگیِ خود با استادی حقیقی آشنا شوند. بعضی‌ها با شنیدنِ یک جمله بیدار می‌شوند و بعضی‌ها هم با خواندنِ یک کتابِ خوب مثلِ نیروی حال، اگر روندِ بیداریِ تو آغاز شده است، این کتاب به بیداریِ تو سرعت و ژرفا می‌بخشد.

بخش مهم بیداری تو، شناختن خود خفته‌ی خویش است. شناختنِ همان نَفسی که فکر می‌کند، حرف می‌زند، عمل می‌کند؛ شناختنِ افکار و باورهای شرطی‌ شده؛ شناختنِ همه‌ی آن چیزهایی که خوابِ تو را تداوم می‌بخشند. کتاب زمینی نو، مهم‌ترین ویژگی‌های نَفْس را می‌نمایاند و درباره‌ی بازی‌های آن در حیاتِ فردی و جمعی سخن می‌گوید.

«آسمانی نو»، آگاهی تزکیه‌ شده و استحاله‌ یافته‌ی بشری‌ست، و «زمینی نو» تجلی و انعکاسِ این آگاهی در دنیای مشهودِ بیرونی‌ست. به دلیلِ ارتباطی تنگاتنگ که میانِ زندگی بشری و آگاهی بشری از یک سو و زندگیِ سیاره‌ی زمین برقرار است، وقتی شیوه‌ی کهنه‌ی آگاهی زایل می‌شود، ظاهر سیاره‌ی ما نیز دستخوشِ دگرگونی‌هایی عظیم خواهد شد. وقتی باطنِ آدم‌ها دگرگون می‌شود، چهره‌ی زمین هم دگرگون می‌شود.

اکهارت تله نویسنده و معلم معنوی و شهروند کانادا است. او پس از انتشار دو کتاب پر فروش قدرت نیروی حال و زمین نو به شهرت رسید. تله در سال 2011 از سوی Watkins Review به عنوان تأثیر‌گذارترین شخصیت معنوی جهان معرفی شد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
43 دقیقه
شکوفایی آگاهی انسان
82 دقیقه
اوضاع کنونی عالم
60 دقیقه
هسته نفس یا قانون ایگو
127 دقیقه
نقش بازی کردن
76 دقیقه
کالبد دردمند
63 دقیقه
رهایی
102 دقیقه
آگاهی از حقیقت خویش
13 دقیقه
راز خوشبختی
78 دقیقه
کشف گستره لایتناهی باطن
63 دقیقه
هدف درونی تو
82 دقیقه
زمینی نو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زمینی نو
نویسنده
مترجممسیحا برزگر
گویندهمسحا برزگر
ناشر چاپیانتشارات خانه معنا
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
68000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زمینی نو

کاربر کتابراه
۱۴۰۱/۱/۲۷
نسخه‌ی دیگری از این کتاب با ترجمه‌ای غیر از ترجمه‌ی آقای برزگر، واقعا کتابی بی‌نظیر است. آثار آقای اکهارت تول حقیقتا عالی هستند. متاسفانه آقای برزگر در ترجمه رعایت امانت نکرده‌اند تا بدانجا که حتی شعر حافظ را هم در متن وارد کرده‌اند. من اشعار حافظ را بسیار دوست دارم، اما این کتاب آقای اکهارت تول و است من انتظار ندارم که مترجم شعر حافظ و اصطلاحات عرفان اسلامی را در میان این کتاب وارد کند. اگر قرار بود آقای برزگر تفسیری بر این کتاب بنویسند، وارد کردن شعر حافظ و اصطلاحات عرفان اسلامی خالی از ایراد بود، اما انجام دادن این کار در ترجمه مطلوب نیست. رعایت امانت در ترجمه اهمیت بالایی دارد. پیشنهادمی‌کنم ترجمه‌ی دیگری از این کتاب غیر از ترجمه‌ی آقای برزگر را بخوانید یا گوش کنید. پایین بودن امتیازی که من ثبت کرده‌ام به علت همین عدم رعایت امانت در ترجمه است، وگرنه امتیازی که من برای خود کتاب ثبت می‌کنم بالاترین امتیاز است، چون خود کتاب بدون شک کتابی ارزشمند و عالی است، اما با ترجمه‌ای با رعایت امانت.
shahrooz bagheri
۱۴۰۱/۲/۱۰
یک کتاب تمام عیاره. هر کس به دنبال تکامل یافتن روح خودشه به این کتاب خیلی خیلی احتیاج داره. تمام بخشها رو پس از یک دفعه گوش کردن مجدادا برگردید و دوباره گوش کنید و اونایی که میگن چیزی متوجه نشدن و تغییری ندیدن به این دلیله که زمانی برای تمرین کردن نمیزارن وقتی شروع میکنید و آگاهیتون رو توی بدنتون و به چرخش در میاورید تک تک سلولهاتون با نور توجه آگاهی شارژ میشه و علاوه برسرزندگی؛ نیروی حضور رو درک و تجربه میکنید و در لحظه حال قرار میگیرید و فقط اونجاست که به معنای واقعی کلمه پی میبرید که یک مشاهده کننده جدا از فکر هستید و با ادامه این تمرین به آگاهی و روشن بینی میرسید و بیدار میشوید باشد که تمام موجودات شاد باشند.
امین کرمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
سلام زمانی این کتاب رو خواندم که باید میخواندم من بیدار شده بودم ولی نه آگاهانه و عمیق شروع بیداری من با این کتاب عمیق تر شد و این عمق پایانی ندارد این کتاب رو زمانی به کسی پیشنهاد میدهم که درجست و جویش باشد و خود او به سراغش می‌آید ان زمان من به او پیشنهاد خواندنش را میدهم
لیلا مقسم
۱۴۰۰/۸/۱۷
سلام اقای اکهارت تله یکی از نویسندگان محبوب من هستن که با خوندن کتاباشون واقعا به ارامش میرسم از طرفی آقای مسیحا برزگر با ترجمه زیبا و همینطور صدای دلنشینشون جذابیت و حس خوب را به شنونده انتقال میدن من این کتاب رو با ترجمه دیگه خوندم و انقدر برام مفید و جذاب نبود پیشنهاد میکنم کتابهای ایشون رو با و ترجمه آقای برزگر مطالعه کنید مطمین باشید خیلی بیشتر و بهتر میتونید از مطالبش درک درست داشته باشید و استفاده کنید. خواندن این کتاب رو از دست ندین کتابی هست که به همه شما دوستان خوندنشو رو توصیه میکنم.
Zahra Keshavarz
۱۳۹۹/۳/۱۹
بسیار عالی.... بسیار تاثیر گزار و بسیار جذاب... مثل سایر فایلهای صوتیِ مسیحا برزگر و سایر کتابهای الهام بخشِ اکهارت تله.... فقط کاااااش در فایل زمینی نو، هماهنگونه ک در فصل اول پس زمینه‌ی صدای طبیعت و آب و پرندگان بسیار روح نوازو الهام بخس و دلنشین است در سایر فصلها هم از این نوای دلنشین استفاده شده بود. با این حال سپاس از همه‌ی دست اندر کاران. حالتون نیکو❤❤❤❤
مریم بیاچه
۱۴۰۱/۸/۲
بنطر من حرف اکثر عرفا شبیه هم هست چون از یک منبع ناشی میشه و این کتاب من و یاد اموزه‌های عرفان کیهانی انداخت با این تفاوت که در عرفان کیهانی گسترده تر است و ما ابزارهایی داریم که بتونیم خودمونو بشناسیم و با من وجودی خودمون نزدیک بشیم و ایگوی خود را ضعیف کنیم و دقیقا عرفان عملی است👌
صدای آقای فقط
برزگر عالیه یکمقدار مترجم جملات و شعر اضافه کردند که بهتر بود اشاره میشد که اضافه شده به ترجمه و در اصل کتاب نیست
Hossein haghighat
۱۳۹۷/۱۲/۲۴
بسیار عالی برای کسانی که در جستجوی بیداری روحانی و پیدا کردن حقیقت وجودی خویش هستند. با صدای دلنشین مسیحا برزگر که خود یک پیام آور این مسیر است. اکهارت تله را پیامبر قرن‌ هم مینامند.
وحیده فاضلی
۱۴۰۰/۲/۷
این کتاب عالیترین کتابیست که در طول عمرم گوش دادم و مسیر زندگی منو کاملا تغییر داد مخصوصا با صدای آقای برزگر که کاملا شمرده شمرده و با مکث میخوانند و باعث میشود مطالب در ذهن آدم ثبت بشن. این کتاب منو به آگاهی رسوند و تونستم از دام شیطنت‌های نفسم رها بشم و زندگی بسیار عالی برای خودم و فرزندم بسازم. فقط برای درک کامل مفاهیم نیاز به پیش زمینه قبلی میباشد.
محمد کریم زاده
۱۳۹۸/۲/۱۵
سلام خدا شاهده اگه لنگه این کتاب وجود داشته باشه. همه درد رنجی که ما میکشیم فقط به خاطر اینه که یادممون میره اینجا چکار داریم. خیلی خوبه که کسانی که به حقیقت میرسن کمک میکنن دیگران هم از این سر در گمیها نجات پیدا کنند. درود به شرفتون.
آفرین علی بخشی
۱۴۰۱/۳/۱۷
این کتاب به حدی برام با ارزشه که هم یک جلد از این کتاب رو دارم و هم نسخه‌ی صوتی کتاب رو خریداری کردم از ترجمه راضی نیستم اما پیشنهاد میکنم این کتابو حتما بخونین، چندین مرتبه خوندمش و هر زمان غرق ظاهر زندگی میشم و دنیارو خیلی جدی میگیرم و یادم میره که خیلی هم طوالانی نیست این کتابو میخونم اگه فکر می‌کنین برای درک مفهوم واقعی خوب و بد زندگی آماده هستین
بخونین یا بشنوینش
ممنون از کتابراه
مهدی فتاحی
۱۴۰۱/۹/۲۵
من تازه شروع کردم به گوش دادن این کتاب ارزشمند و از همین الان به همه دوستان توصیه میکنم
۳ بار با ترجمه‌ای دیگر این کتاب رو گوش کردم تا اینکه نیروی حال رو با صدای استاد برزگر نوش جان کردم حال میدانم زمینی نو را با لذتی دوچندان می‌شنوم
اینکه مترجم خود گوینده باشد به شنونده بسیار کمک میکنه چون تکلیف گوینده با متن پیش رو مشخص هست
روزگارتان در سال پر وهم ۱۴۰۱ روشن باد
ابوالفضل اصلانی
۱۴۰۱/۷/۲۴
این کتاب در جهت خودشناسی و خداشناسی و عرفان انرژی مثبت میده و راه رسیدن به سلوک را نشان میده و راجع به انسان کامل هم در آخر کتاب اشاراتی میرود. کتابی که طرز فکرتان را تغییر میدهد و امید است که دیگران را نیز آگاه و بیدار کنید که هدف از آفرینش آگاه کردن دیگران نسبت به خود درونی است،،، و چه آرامش بخش است صدای گوینده این کتاب، صدایت پایدار باد
آیدا علی وندحامد
۱۴۰۱/۱۱/۳۰
کتاب عمیقی که بیشتر به شناسایی ایگو یا نفس مون میپردازه به طوریکه مطرح میکنه ما دارایی هامون یا زیبایی مون نیستیم بلکه ذات حق هستیم و اتصال خدا در زمین هستیم و این تله ذهنه که مارو در گرداب خواستن‌های نا متعادل و حرص و طمع و مقایسه خود با دیگران میندازه. منتهای مراتب استاد گرانقدرم کمی آیات مرتبط هم ارائه دادن که من ترجیح میدادم نباشه
Maziar Mohsenian
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
کاش مترجم عزیز، آقای مسیحا برزگر، بجای تفسیر و دخل و تصرف در متن اصلی که دور از رسم امانت داری هست، توجه به اشرافشون به وادی عرفان و فلسفه و همچنین ادبیات، صرفاً سعی در ترجمه‌ای غنی داشتند بجای از نو نوشتن کتاب با واژه‌ها و معانی و گاهاً جایگزینی عرفان اسلامی با سخن نویسنده‌ی اصلی!
مهدی شعبانی
۱۴۰۰/۱۱/۱۳
به خودم اجازه نمیدم بگم بعد از خواندن و شنیدن این کتاب به آگاهی رسیدم اما تابش نورشو تو خودم احساس میکنم واقعا پذیرا شدم و معنای تسلیم بودنو درک کردم
رو پذیرش م بیشتر کار کردم و از جمله این نیز بگذرد تو همه احوالاتم استفاده کردم حالا بیشتر به اتفاقاتی که واسم میوفته دقت میکنم و از هر اتفاقی پیام و معناشو میگیرم
مشاهده همه نظرات 166

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زمینی نو

برای دریافت کتاب صوتی زمینی نو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.