دانلود کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی

  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی

کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی، دربردانده‌ی شش داستان پندآموز به قلم جمعی از نویسندگان است که با صدای جذاب و دل‌نشین نازنین آذرسا روایت می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی می‌شنویم:

در بیمارستانی، دو بیمار در یک اتاق بستری بودند. یکی از بیماران اجازه داشت که هر روز بعد از ظهر یک ساعت روی تختش که کنار تنها پنجره اتاق بود بنشیند ولی بیمار دیگر مجبور بود هیچ تکانی نخورد و همیشه پشت به هم اتاقیش روی تخت بخوابد.

آن‌ها ساعت‌ها با هم صحبت می‏‌کردند؛ از همسر، خانواده، خانه، سربازی یا تعطیلاتشان با هم حرف می‌‏زدند و هر روز بعد از ظهر، بیماری که تختش کنار پنجره بود، می‏‌نشست و تمام چیزهایی که بیرون از پنجره می‌‏دید، برای هم اتاقیش توصیف می‏‌کرد. پنجره، رو به یک پارک بود که دریاچه زیبایی داشت. مرغابی‌ها و قوها در دریاچه شنا می‏‌کردند و کودکان با قایق‌های تفریحی‌شان در آب سرگرم بودند. درختان کهن، به منظره بیرون، زیبایی خاصی بخشیده بود و تصویری زیبا از شهر در افق دور دست دیده می‌‏شد. همان‏‌طور که مرد کنار پنجره این جزئیات را توصیف می‌‏کرد، هم اتاقیش چشمانش را می‏‌بست و این مناظر را در ذهن خود مجسم می‏‌کرد و روحی تازه می‏‌گرفت.

 ۲۴ دقیقه، ۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
شش داستان مفهومی شنیدنی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی

برای دانلود کتاب صوتی شش داستان مفهومی شنیدنی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شش داستان مفهومی شنیدنی
سهراب ظهرابی
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
عالی است
سهراب ظهرابی
۱۳۹۷/۱۲/۱۰
عالی است
محمد خیری
۱۳۹۷/۹/۱۶
کتاب خیلی جالبیه ‌ دوست داشتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)