دانلود کتاب صوتی شکارچیان در برف


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شکارچیان در برف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شکارچیان در برف

کتاب صوتی شکارچیان در برف اثر نسیبه فضل اللهی، مجموعه‌ای شامل هشت داستان کوتاه است که با زاویه دیدهای مختلف روایت می‌شود. این کتاب صوتی به صورت مشترک با همکاری کتابراه و ماه‌آوا تولید شده است.

در داستان «یحیا»، نویسنده از زاویه دید یک مرد (حمید) داستان را روایت می‌کند و به‌خوبی موفق می‌شود تا با باریک‌بینی یک نویسنده زن، احساساسات درونی ناشی از اضطراب، نگرانی و تشویش مرد و نیز نگاه او را به شرایط روحی اطرافیانش با مهارت به تصویر بکشد که بی‌تردید کار چندان ساده‌ای نیست.

همه هشت داستان مجموعه واجد فضای متفاوتی هستند؛ در این داستان‌ها از پیرنگ، روابط علت و معلولی، حس تعلیق و مهم‌تر از همه شخصیت‌محوری آشکار خبری نیست؛ آنگونه که در دیگر داستان‌ها شاهد آن هستیم؛ به‌واقع می‌توان اذعان داشت که داستان‌ها به فرمی کاملا مدرن و متفاوت از جریان کنونی داستان‌نویسی ایران نوشته شده‌اند. 

بیشتر داستان‌های این مجموعه براساس موقعیت شکل گرفته‌اند، موقعیت‌هایی که اغلب هیجان‌انگیز و پرتنش نیستند و همه ما هر روز در زندگی روزمره با آن‌ها روبه‌رو می‌شویم و به سادگی از کنارشان می‌گذریم، اما تنها نگاه ژرف یک نویسنده است که می‌تواند با ظرافت و دقت نظری ستودنی این لحظه‌ها را با جزئیات دقیق ثبت و ضبط کند و بدون شرح و توصیف‌های غیرضروری و با شیوه‌ای نمایشی، از آن‌ها داستان‌هایی ارزشمند خلق کند.

از نسیبه فضل اللهی، کتاب‌های داستان گلستان، داستان اصفهان، امامزاده سید اسماعیل علیه السلام، امامزاده صالح علیه السلام، نیز منتشر شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی شکارچیان در برف می‌شنویم:

راننده، ورودی را دور زد و پرسید: «دعوا شده بود؟»
سوری سرفه‌‌ای کرد و گفت: «بلا نسبت شما مثل سگ و گربه پریدن به هم.»
گیتی گفت: «زن و شوهرن.»
و دوباره به هوای دیدن دور، سرک کشید. راننده از شیب ورودی پایین رفت و گفت: «مگه خونه رو ازشون گرفتن که تو خیابون دعوا می‌کنن؟»
سوری گفت: «همین رو بگو.» و گردنش را به پشتی صندلی تکیه داد.

 ۳ ساعت و ۴۱ دقیقه، ۲۰۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۶ دقیقه
بخش اول
۲۴ دقیقه
بخش دوم
۲۲ دقیقه
بخش سوم
۲۰ دقیقه
بخش چهارم
۱۹ دقیقه
بخش پنجم
۱۹ دقیقه
بخش ششم
۲۳ دقیقه
بخش هفتم
۱۸ دقیقه
بخش هشتم
۱۸ دقیقه
بخش نهم
۱۰ دقیقه
بخش دهم
۲۳ دقیقه
بخش یازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی شکارچیان در برف

برای دانلود کتاب صوتی شکارچیان در برف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شکارچیان در برف

نظرات کتاب صوتی شکارچیان در برف

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.