دانلود کتاب صوتی صبح جادویی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی صبح جادویی

کتاب صوتی صبح جادویی اثر هال الرود، شامل شش عادتی است که با انجام آن‌ها قبل از ساعت 8 صبح زندگیتان متحول خواهد شد.

این کتاب خلاصه‌ای مفید از کتاب صبح جادویی (The miracle morning) است که هال الرود در آن، شاهدی است که نشان می‌دهد، همه ما توانایی غلبه بر هر نوع مانعی را داریم و می‌توانیم زندگی رویایی‌مان را خلق کنیم.

هال الرود (Hal Elrod) در سال 1999 در بیست سالگی در حالی که زندگی خوب و آرامی داشت، یکی از بهترین ویزیتورهای یک شرکت بازاریابی بود، نامزدی دوست داشتنی، خانواده همیشه پشتیبان و دوستان بسیار خوبی هم داشت و به معنای واقعی کلمه خوشبخت بود.

در یکی از شب‌ها با یک راننده مست تصادف کرد و در صحنه تصادف برای چند لحظه از دنیا رفت و پس از این ماجرا در حالی به هوش آمد که پس از آن که شش روز در کما بود خبردار شد که دیگر هرگز نمی‌تواند راه برود، با یازده استخوان شکسته و آسیب مغزی جدی و نامزدی که در بیمارستان نامزدی‌اش را با او به هم زد...

گرچه کنار آمدن با شرایط جدید آسان نبود و گه گاهی با خود می‌اندیشید که چرا این اتفاق باید برای او بیافتد اما باید مسئولیت بازگشت زندگی‌اش به شرایط مطلوب گذشته را می‌پذیرفت و به جای ناله و شکایت اوضاع را آن گونه که بود در آغوش می‌گرفت.

رودی روتیگر درباره کتاب صبح جادویی می‌گوید: کتاب صبح جادویی به معنای واقعی کلمه همان چیزی است که تغییراتی سریع و عمیق در همه جنبه‌های زندگی‌تان به وجود می‌آورد. اگر واقعا به دنبال بهبود زندگی‌تان هستید حتما این کتاب صوتی را بشنوید.

کتاب صبح جادویی نه تنها توانمندساز، بلکه ساده و مفرح است. شما خیلی زود می‌توانید آن را بدون هیچ‌گونه زحمتی در باقی عمرتان به کار ببندید. در حالی که هنوز هم می‌توانید هر وقت که دوست دارید به رختخواب بروید، شگفت‌زده می‌شوید وقتی می‌فهمید دیگر تمایلی به این کار ندارید. حتی در روزهای تعطیل و آخر هفته هم می‌توانید خیلی زود بیدار شوید، آن هم فقط به این دلیل که با سحرخیز بودن، احساس بهتری به شما دست می‌دهد و عملکردتان بهتر می‌شود. هر روز با انرژی بیشتری از خواب بیدار می‌شوید، هیجان‌زده و پرانرژی هستید و به ابزارهایی مجهز می‌شوید که با آن‌ها می‌توانید توانایی‌های بالقوه‌تان را بالفعل کنید.

این کتاب به سرعت سطح استرس شما را کاهش می‌دهد. وضعیت سلامتیان بهبود می‌یابد اضافه وزن‌تان را از دست می‌دهید و به بهترین شرایط جسمانی دست پیدا می‌کنید بهره‌وری‌تان افزایش می‌یابد و توانایی شما برای تمرکز بر اولویت‌های اصلی‌تان بیشتر می‌شود. احساس قدرشناسی در شما بیشتر می‌شود و نگرانی‌هایتان کاهش می‌یابند. توانایی و قابلیت شما برای کسب درآمد بیشتر به طور چشم‌گیری افزایش می‌یابد و زندگی‌تان را کشف می‌کنید و یک زندگی هدفمند را آغاز می‌کنید.

در قسمتی از کتاب صوتی صبح جادویی می‌شنویم:

95 درﺻﺪ از اﻓﺮاد ﺟﺎﻣﻌﻪ‌ی ﻣﺎ ﻫﺮﮔﺰ ﺑﻪ زﻧﺪﮔﯽ ﻣﻮرد ﻧﻈﺮﺷﺎن دﺳﺖ ﭘﯿﺪا ﻧﻤﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ. اﮔﺮ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ دﯾﮕﺮ اﻓﺮاد ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻃﺮز ﻓﮑﺮ و ﺷﯿﻮه‌ی زﻧﺪﮔﯽ ﻣﺘﻔﺎوﺗﯽ ﻧﺪاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯿﻢ، ﺑﺎﯾﺪ ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ اﮐﺜﺮ آن‌ﻫﺎ زﻧﺪﮔﯽ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ و ﺗﻮأم ﺑﺎ ﺗﻘﻼ، ﺷﮑﺴﺖ و ﺣﺴﺮت را ﺗﺤﻤﻞ ﮐﻨﯿﻢ. ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﺑﻮدن ﯾﻌﻨﯽ رﺿﺎﯾﺖ دادن ﺑﻪ ﮐﻤﺘﺮ از آﻧﭽﻪ واﻗﻌﺎ ﺧﻮاﻫﺎﻧﺶ ﻫﺴﺘﯿﺪ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ‌اش را دارﯾﺪ، و ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﺗﻘﻼ ﮐﺮدن در ﺗﻤﺎم دوران زﻧﺪﮔﯽ. ﻫﺮ روز ﺑﺴﯿﺎری از ﻣﺮدم در ﺣﺎل ﺗﻘﻼ ﮐﺮدن ﻫﺴﺘﻨﺪ و ﺑﺴﯿﺎری از ﻣﺮدم ﺑﻪ ﮐﻤﺘﺮ از آن ﭼﻪ واﻗﻌﺎ ﻟﯿﺎﻗﺘﺶ را دارﻧﺪ رﺿﺎﯾﺖ ﻣﯽ‌دﻫﻨﺪ. ﺑﺴﯿﺎری از ﻣﺮدم ﻧﯿﺰ ﻫﺮ ﺻﺒﺢ از ﺧﻮاب ﺑﯿﺪار ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ و ﺑﺮای دﺳﺘﯿﺎﺑﯽ ﺑﻪ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ، ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ، ﻋﺸﻖ، ﮐﺎﻣﺮواﯾﯽ، ﺳﻼﻣﺘﯽ و رﻓﺎه ﻣﺎﻟﯽ ﮐﻪ واﻗﻌﺎ آرزوﯾﺶ را دارﻧﺪ، ﺗﻼش و ﺗﻘﻼ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ.

 ۵۵ دقیقه، ۷۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۷ دقیقه
صبح جادویی - بخش اول
۱۸ دقیقه
صبح جادویی - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی صبح جادویی

برای دانلود کتاب صوتی صبح جادویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  صبح جادویی

نظرات کتاب صوتی صبح جادویی

babak karamloo
۱۳۹۸/۷/۴
این کتاب جزو ارزشمند‌ترین کتابهایی هست که تا حالا مطالعه کردم و این رو بدون اغراق میگم اما به نظر من سه نکته برای این کتاب صوتی هست
اول اینکه کتاب هیچ جایی برای خلاصه کردن نداره و کامل باید خوانده بشه
دوم اینکه اگر موزیک به پشت زمینه صدای گوینده پین بشه ممکنه برای بعضی‌ها آزار دهنده و خسته کننده و
بشه هیچ راهی برای رد کردن اون هم نیست
و سوم اینکه من شخصا ترجیح میدم گوینده لحن ساده تر و کم ادا تری داشته باشه تا ارتباط ذهن شنونده با موضوع کتاب به سمت لحن گوینده منحرف نشه و در واقع محتوای کتاب مرکز توجه باشه
آرزو حیدری
۱۳۹۷/۱۱/۶
خود کتاب میشه گفت خوب و مفیده ولی من اصلا نتونستم با گوینده ارتباط برقرار کنم و بلافاصله پشیمون شدم که چرا قبل از خرید, نمونه کتاب رو گوش ندادم و صرفا به تعریف‌های کاربرای دیگه اعتماد کردم.
لحن ایشون مثل تیزرای تبلیغاتیه که بیشتر از یک دقیقه نمیشه تحملش کرد. البته صدای خوبی دارن و اگه تو کارهای بعدیشون این لحن تصنعی و خسته کننده رو کنار بذارن قطعا کارشون دلچسپتر میشه.
طهورا رخ
۱۳۹۸/۷/۱
من مدت‌ها بود که دنبال این کتاب بودم و فایل صوتی ایرانی و انگلیسی‌اش رو پیدا نمیکرم تا تو این نرم افزار دانلود کردم و تنها نکته‌ی منفی‌اش این بود که به شدت خلاصه شده بود و من اگر کتاب اصلی رو نمیخوندم متوجه نمیشدم چقدر کتاب عالی هست. برای کسی که یک بار کتاب رو خونده مثل مرور کردن خلاصه کتاب بدون توضیحات خواننده که باعث فهم بالاتری از مفاهیم کتاب میشه.
مشاهد همه نظرات (۴۴)