دانلود کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان

  • از: جان گاتمن
  • راوی: علی نجفی
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۱۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان

کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان اثر جان گاتمن، راهکارهایی مؤثر جهت آموزش جنسی به کودکان برای حفظ امنیت‌شان ارائه می‌کند و به ترس‌های والدین و معلمان در رابطه با این موضوع خاتمه می‌دهد.

این کتاب صوتی به شما کمک می‌کند نسبت به کودکان در مورد موضوعات جنسی به شناخت جامعی برسید، سپس به کنجکاوی‌ها و سوالات جنسی آن‌ها به درستی پاسخ دهید و با پیش بردن مجموعه‌ای از رفتارهای درست، آموزش‌های جنسی مورد نیاز را متناسب با سن کودکان خود آغاز کنید.

در جامعه‌ی امروزی و با پیشرفت سریع تکنولوژی و ارتباطات و با وجود گوشی‌های هوشمند و شبکه‌های اجتماعی که در دسترس همه قرار دارد، کودکان خیلی زود به یک سری آگاهی‌ها دست پیدا می‌کنند، که ممکن است برای آن‌ها خطرناک باشد. کودکانی که بدون هیچ‌گونه کنترلی وارد شبکه‌های اجتماعی می‌شوند و با موضوعاتی که هیچ اطلاعاتی از آن ندارند آشنا می‌شوند بدون اینکه بدانند چه خطرهایی برایشان به ارمغان می‌آورد. همین امر باعث شده بارها بشنویم که می‌گویند بچه‌های این دوره فرق می‌کنند، آن‌ها همه چیز را می‌دانند؛ و همین مسئله برای پدر و مادرها تبدیل به یک کابوس شده که چگونه کودکان خود را از لحاظ جنسی به درستی آموزش دهند و از آن‌ها در برابر خطرات احتمالی محافظت کنند.

این اثر به سوالاتی از قبیل: چه زمانی باید آموزش جنسی به کودکان را آغاز کنیم؟، چطور فرزندمان را آموزش بدهیم تا بتواند از خود در برابر صدمات جنسی مراقبت کند؟، چه مواردی باعث تحریک جنسی کودکان در سنین پایین می‌شود؟، علائمی که نشان می‌دهد کودک شما مورد تعرض جنسی قرار گرفته است، چیست؟، از کجا بفهمیم که فرزندمان مورد تعرض جنسی قرار گرفته است؟، به کنجکاوی‌ها و سوالات جنسی کودکان چطور جواب دهیم؟، بهترین سن برای آغاز آموزش جنسی به کودکان چه زمانی است؟، چرا کودکان خودارضایی می‌کنند؟، چگونه عادت خودارضایی را از سر فرزندمان بیندازیم؟، چگونه فرزندان را با تغییرات دوران بلوغ آشنا کنیم؟، آموزش دوران بلوغ در دختران و پسران، چه کسانی باید به کودکان آموزش جنسی بدهند؟، پاسخ می‌دهد. شنیدن این اثر برای تمامی والدینی که نگران تربیت فرزندانشان هستند، توصیه می‌شود.

در حال حاضر مسئله آموزش جنسی به عنوان یک موضوع بسیار مهم و حیاتی برای کودکان به شمار می‌آید. خطر همیشه در کمین است و اتفاق یک بار می‌افتد، بنابراین هرگز نباید آن را ندید بگیرید، چون گاهی جبران این آسیب‌ها برای فرزندان غیرممکن خواهد بود. پس پیش‌گیری بهتر از درمان است.

مطالب این کتاب از برخی مقالات و کتاب‌های جان گاتمن و بخشی هم از کتاب تونی جانسون برگرفته شده است. لازم به ذکر است بدانید، بعضی از مطالب به دلیل مغایرت با فرهنگ ایرانی اسلامی، با مشاوره مستقیم یک روانشناس کودک، به طور کامل حذف و برخی مطالب ایرانیزه شده است.

 ۲ ساعت و ۳ دقیقه، ۱۱۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۱۱ دقیقه
نبود آموزش جنسی مناسب برای کودکان
۱۱ دقیقه
چگونگی جواب دادن والدین به بعضی از سوال‌های جنسی که کودکان می‌پرسند
۸ دقیقه
درک کودک از جنسیت از 4 تا 5 سالگی
۱۲ دقیقه
مراحل مختلف ماهیت جنسی در کودکان
۸ دقیقه
رعایت اخلاق جنسی در خانواده
۱۴ دقیقه
تفاوت بین لمس مطمئن و لمس نامطمئن
۱۱ دقیقه
عوارض خودارضایی چیست
۹ دقیقه
برای درمان خودارضایی چه کارهایی می‌توان انجام داد
۱۳ دقیقه
خانواده‌ها در برابر سواستفاده‌ی جنسی از کودکان‌شان چه عکس‌العملی نشان می‌دهند
۱۰ دقیقه
نشانه‌‌ها و خصوصیات اولیه و ثانویه جنسی
۱۳ دقیقه
تمایل به مجادله

راهنمای دانلود کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان

برای دانلود کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  صفر تا صد آموزش جنسی کودکان

نظرات کتاب صوتی صفر تا صد آموزش جنسی کودکان

محدثه دختر متفکر
۱۳۹۹/۷/۲۰
ایرانیزه؟؟؟؟ یاد پاستوریزه افتادم، هرچند جدید بود!!! پاستوریزه از لحاظ محتوا!! چه معنی داره کتابارو سانسور میکنین؟؟ انسان کتاب میخونه به آگاهی برسه، قرار نیست با کتاب تحریکی صورت بگیره، دست از سانسور بردارین!!
لاله رنجبر
۱۳۹۸/۴/۲۸
واقعا عالی و آموزنده بود ممنون باید تمام والدین این کتاب صوتی رو گوش بودن و از آموزه هاش استفاده کنن ممنون از کتابراه عزیز
Omid khajeh kolaki
۱۳۹۸/۳/۳۰
با سلام و احترام
جالبه و من فکر میکنم برا هر خانواده‌ای نیازه که به مطالب این کتاب گوش کنه
مشاهد همه نظرات (۱۱)