دانلود کتاب صوتی عادات برنده


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عادات برنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی عادات برنده

کتاب صوتی عادات برنده نوشته‌ی دیک لایلز، در قالب یک داستان رازها و عادت‌های یک فرد موفق را با شما در میان می‌گذارد و کمک‌تان می‌کند تا در زندگی خود تغییر و تحول اساسی ایجاد کنید و به راه‌های موفقیت دست یابید.

درباره کتاب صوتی عادات برنده:

این کتاب ارزشمند چیزی بالاتر از یک اثر سرگرم‌کننده محسوب می‌شود؛ چرا که اصولی سودمند و کارآمد از عادات را به شما می‌آموزد و پیامی به ظاهر ساده اما قدرتمندی ارائه می‌دهد که می‌تواند شما را نه تنها در محیط کار بلکه در زندگی شخصی‌تان نیز به فردی موفق تبدیل کند.

دیک لایلز (Dick Lyles) در کتاب صوتی عادات برنده (Winning Habits) می‌گوید اغلب انسان‌ها را می‌توان به دو دسته تقسیم کرد: افرادی که همواره آماده و مشتاق کمک به دیگران هستند و کسانی که میل یاری رساندن به اطرافیانشان را در خود ندارند. کتاب پیش رو، به اعضای گروه اول تقدیم شده است، کسانی که همیشه راهکارهایی برای کمک به نیازمندی‌های هم‌نوعانشان می‌یابند. درواقع نویسنده به شما نشان می‌دهد چگونه با مردم به خوبی رفتار کنید.

داستان کتاب پیش رو از این قرار است که جنیفر و آلبرت با تغییر محل زندگی و کار خود از شیکاگو به کالیفرنیا، تحولات بسیاری را در زندگی‌شان تجربه می‌کنند. جنیفر در کارش ترفیع می‌گیرد تا یکی از خطوط تولید شرکت جدید را با خط تولیدی که در گذشته در شهر شیکاگو ارتقا داده بود، هماهنگ و یکسان کند.

در آغاز فکر انتقال و جابه‌جایی، آن هم به شهری با فاصله زیاد از محل تولد و سکونت، برایشان بسیار سخت و ترسناک است. چرا که آن‌ها نمی‌خواستند از دوستان و خانواده‌شان دور شوند و نگران این فاصله بودند و اینکه چقدر همه چیز در محل جدید، با روش زندگی‌ای که با آن رشد کرده بودند، تفاوت خواهد داشت. اما در ادامه آن‌ها با اتفاقات جالبی روبه‌رو خواهند شد و دیدگاه‌شان به بسیاری از مسائل تغییر پیدا خواهد کرد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی عادات برنده:

- دیک لایلز در کتاب راه‌های برنده به ما نشان داد چطور با مردم به خوبی کار کنیم. او اکنون در کتاب عادت‌های برنده، رازهای یک زندگی تمام و کمال را برایمان بیان می‌کند. (اسپنسر جانسون)

- این کتاب که به طرز منحصربه‌فردی در قالب یک داستان نوشته شده، بسیار فراتر از یک سرگرمی است و اصول کاربردی و عمیق زیادی را در قالب عادت‌های فردی آموزش می‌دهد. (استفان آر. کاوی)

- دیک لایلز دوباره این کار را انجام داد! او در کتاب عادت‌های برنده، به ما یک پیام ساده، اما نیرومند می‌دهد که می‌تواند ما را نه تنها در کار؛ بلکه، در زندگی شخصی‌مان نیز، کارآمدتر کند. آن را بخوانید و بیشتر برنده شوید. (کن بلانچارد)

- سریع‌ترین راه ایجاد فرهنگ برنده شدن در شرکت‌تان، وادار کردن همه به خواندن عادت‌های برنده و پذیرفتن رازهای آن است. (هری پل)

- کتاب عادت‌های برنده ثابت می‌کند که دیک لایلز در حال تبدیل شدن به یکی از نویسندگان برجسته زمانه است. این کتاب، داستانی جذاب است که مطمئناً در زندگی‌تان تغییری ایجاد می‌کند. (دری زیگارمی)

- عادت‌های برنده می‌تواند به همه کمک کند در مسیر فردی‌شان به سمت زندگی کامل قرار بگیرند. (باب نلسون)

کتاب صوتی عادات برنده به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر دوست دارید در زندگی‌تان تغییر و تحول ایجاد کنید و به موفقیت‌های شخصی و شغلی دست یابید، این کتاب صوتی برای شماست.

در بخشی از کتاب صوتی عادات برنده می‌شنویم:

همه افراد نسبت به آلبرت بی‌‌توجه بودند. او برای آن‌ها نامرئی بود. تلاش کرد تا به سلول چنگ بزند و خودش را آزاد کند، اما نمی‌توانست تماسی برقرار کند. او به طور مداوم تلاش می‌کرد تا فریاد بزند، اما هیچ صدایی از دهانش خارج نمی‌شد. او با ناامیدی می‌خواست به آن‌ها بپیوندد، بخشی از آن همه هیجان باشد، اما توسط نیروهای نادیدنی کاملاً محبوس شده بود. در این زمان بود که او می‌خواست با تمام قدرت از اعماق وجودش سر آن‌ها جیغ بزند که وحشت‌زده و عرق کرده بیدار شده بود.

حالا با اینکه آن خواب تمام شده بود، ولی آن احساس تمام وجودش را اشباع کرده بود. او بالاخره دراز کشید و پتوها را دوباره مرتب کرد. اما با اینکه تلاش می‌کرد، نمی‌توانست دوباره بخوابد. او می‌دانست چه چیزی باعث این خواب شده است و این موضوع حال او را بدتر می‌کرد. بنابراین بلند شد و چرخید و با خودش حرف زد. اگرچه زیاد یک مکالمه نبود. بیشتر سؤالاتی بود که به پرسیدنشان ادامه می‌داد، اما نمی‌توانست پاسخ دهد.

 ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۲ دقیقه
مقدمه
۳۴ دقیقه
فصل اول - ملاقات با دریاسالار
۶۲ دقیقه
فصل دوم
۱۸ دقیقه
فصل سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی عادات برنده

برای دانلود کتاب صوتی عادات برنده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  عادات برنده

نظرات کتاب صوتی عادات برنده

اعظم صفار
۱۴۰۰/۲/۱۷
کتاب گویا و روان و کاربردی و بیان گوینده‌ها هم عالی بود. نکات ساده و کاربردی در موفقیت و درغالب یه داستان کوتاه مطرح میکرد که به نظر خوب و جم و جور و شیرین و قابل اجرا میومد
مشاهد همه نظرات (۱)