دانلود کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم به قلم دی‍پ‍اک‌ چ‍وپ‍را به شما می‌آموزد که معنای اعتیاد چیست و چگونه بر عادت‌های غلط خود پیروز شوید. این کتاب راهکارهایی مطمین برای رسیدن به سلامتی و تعادل روح و جسم در اختیار شما قرار می‌دهد.

درباره کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم:

در جهانی که هر روز اخبار بد به سراغ‌مان می‌آید و به انواع عادت‌ها و رفتارهای نه چندان خوب مبتلا شده‌ایم، کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم (Overcoming addictions: The complete mind -body programme for addictive behaviors) می‌تواند راهنمایی مناسب برای رهایی از این مسائل باشد. رفتارهایی که موجب اختلال در روند زندگی سالم و عادی شده مانند: اعتیاد به مواد مخدر، الکل و یا حتی پرخوری.

دیپاک چوپرا در این کتاب سعی کرده، در سه بخش به بررسی این رفتارها بپردازد. او در بخش اول به معنا و انواع اعتیاد در زندگی و شناخت آن‌ها می‌پردازد. در بخش دوم با مثال‌های واقعی به تجربه اعتیاد در جوامع انسانی و بیان آن‌ها پرداخته و در نهایت در بخش سوم کتاب به ارایه راهکار و بازیابی تعادل می‌پردازد.

توجه به دنیای معنوی از طریق مراقبه و مدیتیشن از عمده مواردی است که به آن برای رفع عادت‌های مزاحم اشاره می‌شود. همچنین در بخش‌هایی از این کتاب با نمونه‌هایی از ورزش برای سلامت جسم ورژیم غذایی آشنا می‌شوید.

دی‍پ‍اک‌ چ‍وپ‍را را بیشتر بشناسیم:

دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) پزشک آمریکایی هند الاصل و نویسنده قهاری است که تاکنون بیش از 50 کتاب را به نگارش درآورده و این کتاب‌ها به بیش از 35 زبان دنیا ترجمه شده‌اند. او سبکی جدید در شیوه درمانی و نوشته‌هایش دارد؛ ترکیب معنویت با مسائل پزشکی و سلامت! او عضو کالج پزشکان آمریکا، عضو انجمن غدد درون ریز بالینی آمریکا، استاد کمکی دانشکده مدیریت کلوگ و دانشمند ارشد سازمان گالوپ و بنیانگذار و رئیس سازمان اتحاد برای بشریت جدید است.

جالب است بدانید که مجله تایم، دکترا چوپرا را به عنوان یکی از 100 قهرمان و شمایل برتر قرن 21 معرفی کرده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم:

- داروی جدیدی در دست ساخت است، دارویی که ذهن، شعور، معنا و هوش در آن نقش اساسی دارد. (لری دوسی، نویسنده کتاب Healing Words)

- دیپاک چوپرا به دلیل رویکرد جدید خود در ترکیب سنت‌های درمانی کهن با تحقیقات مدرن، به عنوان یک بقراط امروزی مورد ستایش قرار می‌گیرد. (ایرو کوپسینت، شیکاگو سان تایمز)

- نوشته‌های دکتر چوپرا از زیبایی، قدرت عالی، لذت فراوان و عقل سلیم بسیار برخوردار است. (کورتنی جانسون، نویسنده کتاب هنری جیمز و تکامل آگاهی)

- دکتر چوپرا اطلاعاتی را در اختیار ما قرار می‌دهد که می‌تواند به ما کمک کند زندگی طولانی و سالم داشته باشیم. (برنی سیگل، نویسنده کتاب عشق، پزشکی و معجزات)

شنیدن کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به کتاب‌های روان‌شناسی و موفقیت هستید و دوست دارید که بر عادت‌های مخرب جسمی و ذهنی‌تان مسلط شوید، این کتاب مفید و جذاب به شما توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم می‌شنویم:

معتقدم که اعتیاد و عواقب آن مهم‌ترین مسائلی هستند که سلامت جامعه را تهدید می‌کنند. بیماری‌های قلبی و عروقی بیماری‌های تنفسی انواع سرطان‌ها و ایدز تنها معدود مسائلی هستند که مستقیم یا غیرمسقیم ریشه در اعتیاد یا عادت‌های مزاحم دارند.

این کتاب خلاصه اهتمامی است برای برخورد با یک معضل بزرگ. در نگاه نخست ممکن است، کار بسیار دشوار به نظر برسد. حتی ممکن است گستاخانه به نظر بیاید که کسی بخواهد به وسیله کتابی که حجم آن کمی بیشتر از 100 صفحه است، درصدد برخورد با این مسئله پیچیده برآید.

اما معتقدم کتاب کم قطری که به شما تقدیم می‌کنم، می‌تواند به میلیون انسان‌ کمک کند که نه تنها خود را از شر انواع عادت‌های مزاحم نجات دهند، بلکه بستگان و عزیزان‌شان را نیز در حل این مشکل یاری نمایند.

 ۳ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۵۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۱۱ دقیقه
فصل اول
۱۱ دقیقه
فصل دوم
۲۲ دقیقه
فصل سوم
۳۰ دقیقه
فصل چهارم
۳۱ دقیقه
فصل پنجم
۲۶ دقیقه
فصل ششم
۲۰ دقیقه
فصل هفتم
۲۳ دقیقه
فصل هشتم
۱۴ دقیقه
فصل نهم - بخش اول
۵ دقیقه
فصل نهم - بخش دوم
۹ دقیقه
فصل دهم
۱۴ دقیقه
فصل یازدهم
۴ دقیقه
فصل دوازدهم
۱۴ دقیقه
فصل سیزدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

برای دانلود کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  غلبه بر عادت‌های مزاحم

نظرات کتاب صوتی غلبه بر عادت‌های مزاحم

Hasan Yosefi
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
کتاب خوبیه ولی مشکل اینجاست که بیشتر از اینکه به بررسی رفتار و عادت‌های بد بپردازه به الکلیسم و مواد مخدر میپردازه. به نظرم باید عنوان کتاب رو میگذاشتن غلبه بر مواد مخدر
حسین عبداللهی hosein
۱۳۹۹/۱۰/۱۶
یه کتاب خیلی خیلی خوب برای ترک همه عادتها
مخصوصا اعتیاد به مواد مخدر
ممنون از نویسنده و مترجم...... و کتابراه
فاطمه بهمنی
۱۴۰۰/۱/۱۹
کتابی منحصر بفرد که کمک میکنه ریشه عادت‌های بد زندگیتو بفهمی.
مشاهد همه نظرات (۹)