دانلود کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق

جیم ران در کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق، بنیاد و پایه‌های اصلی رسیدن به موفقیت را به کمک تفکر و خرد باستانی شرح می‌دهد.

از گذشته تا به امروز کتاب‌های بسیاری درباره‌ی موفقیت، سعادت و کامیابی نوشته شده که تمامی آن‌ها سعی کرده‌اند نحوه دستیابی به موفقیت را تحلیل و بررسی کنند، مهم‌ترین سوال این است که بااهمیت‌ترین تکه‌ی پازل موفقیت چیست؟ در حقیقت هیچ فرمول و نسخه فراگیری برای موفقیت وجود ندارد. هر فردی به روش خاص و منحصربه‌فردی می‌تواند کامیابی و سعادت را تجربه کند. البته شاید استفاده از راهکارها و شیوه‌ها به صورت کوتاه مدت و موردی به کار آید.

جیم ران (Jim Rohn) در کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق (The seasons of life) عقیده دارد که مهم‌ترین عامل موثر در دستیابی به موفقیت، دارا بودن بینش و فلسفه‌ی شخصی مناسب است.

تمامی ما در پی بهترین معامله‌ی ممکن هستیم. این حقیقت در هر تجارتی که در آن دست داریم صدق می‌کند. با این حال، اغلب اوقات مهم‌ترین خریدهای ما نه توسط اسکناس‌ها بلکه توسط زمان‌مان به دست می‌آید. این حقیقتی است که اغلب ما از یاد می‌بریم که ارزش زمان از پول بیشتر است. همیشه می‌توان پول بیشتر به دست آورد، اما نمی‌توانید زمان بیشتری به دست آورید. همیشه باید از زمانتان عاقلانه بهره ببرید و برای زمانی که صرف کرده‌اید بهترین بازدهی را دریافت کنید.

همه انسان‌ها می‌توانند مانند کرم ابریشم از پیله خارج شده، تغییر کنند و به دل آسمان بروند. طی این رشدِ فردی، اطلاعات درونی شده و از سوی دیگر، الهام‌بخش دیگران می‌شود. هنگامی که برای آموزش زمان صرف می‌کنید، بر روی خود و آینده‌تان سرمایه‌گذاری کرده‌اید. یک ایده خوب می‌تواند آینده‌تان را به طرز موثری دگرگون کند. از سلامتتان گرفته تا وضعیت مالی و روابطتان. هم‌چنین درک اینکه شما می‌توانید چگونه باشید و چگونه به دیگران کمک کنید، چالش اصلی زندگی است.

جیم ران کیست؟

جیم ران سال‌هاست که به عنوان درخشان‌ترین متفکر، مورد احترام اقشار مختلف مردم قرار گرفته است. جیم ران پرورش‌ دهنده و انگیزه‌ دهنده‌ی یک نسل کامل، از مربیان رشد شخصی و جزو صدها مدیر از شرکت‌های برجسته و ثروتمند آمریکا است. وی یکی از پرطرفدارترین اساتید موفقیت در قرن کنونی است و هنوز سخنان او در صدر قرار دارد و توصیه‌هایش مورد توجه قرار می‌گیرد. آثار او تأثیرِ به سزایی بر خلق و گسترش انسان‌های دیگری که در توسعه‌ی شخصی فعالیت داشتند، مانند جک کنفیل، برایان تریسی، آنتونی رابینز، مارک ویکتر هنسن داشت.

در قسمتی از کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق می‌شنویم:

خیلی از مردم به دنبال ثروت و بزرگی هستند، قطعا این موضوعی است که طی قرن‌های گذشنه خیلی بیشتر از حدش جلب توجه کرده و سال‌ها پس از انتشار این اثر هم هم‌چنان ادامه خواهد داشت. اما پاسخ به پرسش چگونگی دستیابی به ثروت و بزرگی، به طرز شگفت‌آوری ساده است، اما ممکنه این پیام با مذاق خیلی‌ها خوش نیاید، دستیابی به رفاه و بزرگی را می‌شود در کمک به دیگران خلاصه کرد، خیلی ساده بگویم این کاری است که منجر به رفاه، قدرت زیاد و تاثیرگذاری قابل توجهی شود. یکی از معروف‌ترین گفته‌های جان اف کندی این بود که نپرسید کشورتان چه کاری می‌تواند برایتان انجام بدهد بلکه ببینید شما چه کاری می‌توانید برای کشورتان انجام دهید.

 ۵۹ دقیقه، ۵۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
مقدمه: از پیله خود بیرون بیایید
۱۰ دقیقه
فصل اول: نردبان اقتصاد و بیسکویت‌های دختر دستفروش
۱۰ دقیقه
فصل دوم: فلسفه کارایی و بهره‌وری
۶ دقیقه
فصل سوم: کار با دیگران
۵ دقیقه
فصل چهارم: نگاهی به ضروریات
۹ دقیقه
فصل پنجم: اصلاح فلسفه شخصی و قدرت بخشیدن به آن
۵ دقیقه
فصل ششم: خزانه مالی شما و اندازه گیری میزان موفقیت
۸ دقیقه
فصل هفتم: شش قدم برای پیشبرد یک زندگی خارق‌العاده

راهنمای دانلود کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق

برای دانلود کتاب صوتی فلسفه زندگی موفق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  فلسفه زندگی موفق
حامد تایتن
۱۳۹۸/۱۱/۵
این پادکست واسه ارتقا شخصی واقعا محشره
امیر امیریان
۱۳۹۹/۱/۱۹
جیم ران واقعا کادش درسته. دارن هاردی بارها از او به عنوان مراد خود نام می‌بره
Ali Azizi
۱۳۹۸/۱۰/۲۷
بحث جذاب و صدا مناسب متن انتخاب شده... در لیستم قرار گرفت
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۵)