معرفی و دانلود کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید

عکس جلد کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید

کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید، اثر برایان تریسی، دربردارنده‌ی 21 روش کاربردی جهت فروش بیشتر، راحت‌تر و سریع‌تر در بازارهای رقابتی است که موجب می‌شود فروش و درآمدتان به سرعت افزایش یابد.

درباره‌ی کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید:

تمام فروشندگان خواستار دو چیز هستند، پول و موقعیت شغلى. آن‌ها می‌خواهند که فروش بیشتری داشته باشند تا از این طریق به درآمد بیشتر برسند. فروشندگان موفقیت خود را با درآمدى که در مقایسه با دیگران کسب می‌کنند، اندازه مى‌گیرند و دوست‌دار شناخته شدن کالای خود هستند. آن‌ها مى‌خواهند از کوشش‌هایشان قدرشناسى شود و مورد احترام قرار بگیرند.

بیشتر فروشندگان به صورت حرفه‌اى درباره‌ی فروختن کالا آموزش ندیده‌اند. درصد بالایی از فروشندگان هستند که مى‌توانند با کمی دانش و مهارت، میزان فروش خود را در مدت زمان اندکی افزایش دهند. در بعضی مواقع براى تبدیل شدن به یک فوق ستاره در فروش فقط به یک مهارت نیاز دارید. کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید (21Great Ways To Become a Sales Superstar) در جهت شناسایی مهارت‌هایتان به شما کمک مى‌کند. قدرت شما در فروختن ایده‌ها و نظرهایتان، موجب موفقیت شما در زندگى شخصی و کاری می‌شود. پس اگر درآمد و موفقیت شما به فروش مربوط است، آنچه در این کتاب صوتی می‌شنوید مى‌تواند زندگى شما را دگرگون کند.

تفاوت این کتاب با دیگر کتاب‌های فروش این است که مستقیماً فروش را نشانه می‌گیرد و 21 اصل باارزش و کاربردی را ارائه می‌کند. برایان این راهکارها را در جریان آموزشِ بیش از 500000 فروشنده حرفه‌اى در 23 کشور مختلف جهان یاد گرفته است. هر یک از این راهکارها مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و اثربخشى آن‌ها اثبات شده است. هر یک از این راهکارها مى‌توانند در مدت زمان کم، فروش و درآمد شما را افزایش بدهند.

به عبارت دیگر، اگر از یک مهارت باارزش هم‌چون یافتن مشترى یا قطعى کردن فروش برخوردار نباشید، درآمد خوبی نیز نخواهید داشت. این فاقد مهارت بودن به تنهایى نتایج فروش شما را تعیین و میزان درآمدتان را مشخص می‌کند و به عنوان نقطه ضعف برای کار شما به حساب می‌آید و مانع موفقیت بیشتر و سریع‌تر شما می‌شود.

کتاب صوتی فوق ستاره شوید ابزارهایی به شما ارائه می‌دهد که با بکارگیری از آن‌ها مى‌توانید نقاط ضعف خود را برطرف کنید. این ابزار به شما یاری می‌رساند تا ابتدا نقاط ضعف خود را بشناسید و بعد به یاری راهکارهای ارائه شده در مدت زمان کم در آن زمینه خاص به تقویت خود بپردازید. زمانی که از 21 راهکار موجود در این کتاب براى فوق ستاره شدن در کار فروش استفاده کنید، به سرعت به سمت رأس هرم فروشندگان برجسته حرکت مى‌کنید و آینده شما در کار فروش نامحدود مى‌شود.

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

برایان تریسی (Brian Tracy) نویسنده‌ای مشهور و نامدار و سخنرانی درخشان در موضوعات موفقیت شخصی و خودیاری است. او سمینارهای گوناگونی را در مورد رهبری، فروش، مدیریت موثر و استراتژی کسب و کار برگزار کرده است. او به مدت 30 سال موضوعاتی هم‌چون: موفقیت شخصی، رسیدن به ثروت، اقتصاد، تاریخ، کسب و کار، فلسفه و روانشناسی را تجزیه و تحلیل کرده و حاصل تحقیقات خود را در بیش از 70 کتاب به نگارش درآورده که بیشتر آثارش به زبان‌های مختلف ترجمه شده و فروش بسیار بالایی را نیز دربرداشته‌اند. بدون اغراق می‌توان گفت غیرممکن است در ایران بخواهید به موفقیت برسید، اما نام برایان تریسی را نشنیده باشید.

در قسمتی از کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید می‌شنویم:

یکی از قدرتمندترین روش‌های ایجاد ارتباط با مخاطبان، سؤال پرسیدن است. هنگامی که از فردی سؤالی می‌پرسید، او را مقید می‌کنید پاسخ دهد. حتی اگر پاسخ سؤال را نمی‌داند، یا اینکه سؤال‌تان انحرافی یا پرسش بدیهی باشد، هنگامی که سؤال می‌پرسید، ناگهان توجه وی را به خود جلب می‌کنید. وی به منظور یافتن پاسخ احتمالی در ذهنش به کنکاش می‌پردازد و به جلو خم می‌شود تا از زبان شما پاسخ سؤال را بشنود. به عنوان مثال، هنگامی که می‌خواهم توجه جمعی از مخاطبان در امر کسب و کار را که در میان مخاطبان هستند به خود جلب کنم، معمولاً می‌پرسم: «در آمریکا چه کاری از همه مهمتر و پر درآمدتر است؟» در ابتدا مخاطبان سکوت می‌کنند. سپس، شروع می‌کنند به گفتن پاسخ‌های احتمالی: «کار نمایش! فروش! سخنرانی حرفه‌ای! ورزش!»

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۳ دقیقه
فوق ستاره فروش شوید
۸ دقیقه
بهترین‌ها را جست‏‌وجو کنید
۴ دقیقه
چنان رفتار کنید که گویى
۴ دقیقه
با تمام وجود فروش کنید
۷ دقیقه
یک فروشنده حرفه‌‏اى باشید
۸ دقیقه
براى هر تماس کاملاً آماده باشید
۱۷ دقیقه
به یادگیرى ادامه‏‌دار متعهد شوید
۵ دقیقه
مسئولیت کامل نتایج خود را بپذیرید
۸ دقیقه
اصول را رعایت کنید
۵ دقیقه
روابط بلند مدت ایجاد کنید
۶ دقیقه
متخصص بهبود شرایط مالى شوید
۶ دقیقه
از آموزش فروش بهره بگیرید
۱۲ دقیقه
بر اعتبار خود نزد مشترى بیفزایید
۸ دقیقه
با اعتراضات برخورد مؤثر بکنید
۱۰ دقیقه
با قیمت‌ها برخورد حرفه‌‏اى بکنید
۶ دقیقه
قطعى کردن فروش را بیاموزید
۷ دقیقه
از دقایق استفاده کنید
۷ دقیقه
از قاعده 80 به 20 در همه کارها استفاده کنید
۱۲ دقیقه
قیف فروشتان را پر نگه دارید
۸ دقیقه
هدف‌هاى فروش و درآمدتان را مشخص کنید
۴ دقیقه
قلمرو خود را سازماندهى کنید
۱۵ دقیقه
هفت رمز موفقیت در فروش را تمرین کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهآرش نصیرپور
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید

مجتبی رءیسی
۱۳۹۹/۷/۱۴
کتاب بسیار مفید و عالی: فقط گوینده افتضاحه؛ حیف این کتاب با این گوینده، لحن و صدای یکنواخت؛ مکث‌های اشتباه؛ که مفهوم رو خیلی سخت میکنه و چند بار باید برگردونی؛ تا بفهمی چی شد؛ لطفا هر مبتدی میرسه؛ نزارین همچین کتابهای خوبی رو با گویندگی ضعیف و مبتدی خودشون خراب کنن؛ اگه برایان بفهمه خییلی ناراحت میشه
علی رضایی
۱۴۰۰/۴/۸
فوق العاده عالی و کاربردی
بسیار تأثیرگذار بود مخصوصا برای کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار خودشون رو دارند و اون دسته از کسانی از جمله بنده که وقت زیادی برای مطالعه ندارن ولی قصد دارند که کتاب بخوانند کتاب‌های صوتی رو پیشنهاد می‌کنم. به قول برایان تریسی ظبط صوت ماشین خود را به کتابخانه شخصی خود تبدیل کنید.
محمد عزیزی
۱۳۹۹/۷/۳۰
اتفاقا گوینده یا راوی انسان را به درون داستان میبرد وصدایش بسیار زیباست ِِفقط بنظر من نویسنده چیزی جدیدی نگفته همه اینها را میدانند 1کم در مورد کتاب بزرگنمایی شده است هرچند موضوع اجتماعی است ونیاز جامعه. محمد کورد
محمدرضا Moradi
۱۳۹۹/۴/۲۴
خوبه فقط گوینده یکم باید با انرژی تر باشه و جوری اجرا کنه انگار خودش داره سخنرانی می‌کنه اینارو اینجوری خیلی عالی تر میشه 🙃🥀
سجاد عباس نیا
۱۳۹۹/۶/۷
کتاب خوبی است. ولی گوینده چند باری پتق میزند انگار در حال سخنرانی هست. بهتر بود قبل از انتشار این موارد ویرایش میشد.
عباس لاریجانى
۱۴۰۰/۲/۱۷
سلام؛
چیزهایى رو گفته که اکثرا میدونیم، چیزه تازه اى نگفته.
برعکس کتاب جردن بلفورد که واقعاً عالیه.
ادریس شاکرمی
۱۳۹۹/۷/۱۴
توضیحات و ایده‌ها خیلی ساده و روان گفته شده و درک و فهمیدن و استفاده از آن بسیار آسان و فوق العاده است
مسعود رحیم پور
۱۳۹۹/۷/۶
با تشکر و سپاس کتاب که عالیه فقط گوینده در بعضی موارد مکث‌های اشتباه گوینده یکم از مفهوم اصلی دورمون میکنه
مشاهده همه نظرات ۳۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید

برای دریافت کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

آموزش بازاریابی، موفقیت شغلی، روش های فروش، شیوه های جدید جذب مشتری، مدیریت فروش، روش های بازاریابی، کتاب صوتی افزایش فروش، خرید کتاب صوتی فوق ستاره فروش شوید، خرید کتاب فوق ستاره فروش شوید، قیمت کتاب فوق ستاره فروش شوید، معرفی کتاب فوق ستاره فروش شوید، کتاب فوق ستاره فروش شوید برایان تریسی، دانلود فایل صوتی کتاب فوق ستاره فروش شوید، فایل صوتی کتاب فوق ستاره فروش شوید، اصول بازاریابی، روش های کسب درآمد، بازاریابی و فروش، مدیریت فروش و بازاریابی، موفقیت در فروش، افزایش فروش، انواع استراتژی های فروش، آموزش مدیریت فروش، راه های بازاریابی، کتاب 21 روش عالی برای فروش بیشتر سریع تر و آسان تر در بازارهاى رقابتى، کتاب 21 روش عالی برای فروش بیشتر، کتاب 21 روش عالی برای اینکه فوق ستاره فروش شوید، کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شوید، کتاب صوتی چگونه فوق ستاره فروش شویم، روش های جدید بازاریابی، بازاریابی، روش های مشتری مداری، استراتژی بازاریابی، اصول مشتری مداری، مدیریت ارتباط با مشتری، مشتری مداری، انواع استراتژی های بازاریابی، ارتباط با مشتری، روش های تبلیغات، اصول مدیریت ارتباط با مشتری، بهبود خدمات مشتری، 21Great Ways To Become a Sales Superstar، Brian Tracy