دانلود کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی نوشته‌ی ست گودین، قرار است زلزله‌ای در ساختارهای ذهنی‌تان ایجاد کند و به شما بیاموزد که هر کسی می‌تواند رهبری موفق در زندگی شخصی و شغلی خود باشد. کتابی پرطرفدار که از پرفروش‌ترین‌های وال‌استریت ژورنال و نیویورک تایمز در دوران خود بوده است.

معرفی کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی:

طبیعت انسانی به شکلی است که به جست‌وجوی قبایل اعم از مذهبی، قومی، اقتصادی، سیاسی یا حتی گروه‌های موسیقی می‌رود. کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی (Tribes: we need you to lead us) در واقع هر گروه اجتماعی را به یک قبیله تشبیه می‌کند که اعضای آن با همدیگر مرتبط هستند یا یک ایده و یک رهبر، جمع آن‌ها را شکل داده است. علاقه و انگیزه درونی مشترک و برقراری ارتباط بین افراد، ساختار اصلی یک قبیله را شکل می‌دهد.

همچنین به خاطر وجود اینترنت و فناوری‌های پیشرفته، هزینه‌ها و موانع جغرافیایی از بین رفته و مرز زمان و مکان کم رنگ شده است. وجود شبکه‌های اجتماعی و فضای وب نیز به گسترش هرچه بیشتر این فضا کمک کرده و قبایل بزرگ‌تر و جدیدتری به وجود آمده‌اند؛ اما این ذکر این نکته ضروری‌ست که اینترنت نمی‌تواند به عنوان یک رهبر عمل کند بلکه این موضوع هنوز به افراد وابستگی دارد.

نویسنده نیز کتاب قبایل را مختص افراد خاص مثل رهبران سیاسی و مذهبی نمی‌داند و معتقد است هرکسی درون خود استعداد آن را دارد که مرکز یک گروه کوچک قرار بگیرد؛ چرا که رهبری تا حد زیادی یک هنر محسوب می‌شود.

ست گودین درباره نوشتن اثر محبوب خود می‌گوید: «این کتاب نقطه عطفی برای خودم و کارم بود. درحالی که بیشتر کتاب‌های رهبری و مدیریت، شکلی از زورگویی را تبلیغ می‌کنند تا مردم ترغیب به انجام کاری شوند، این اثر شما را به یک مبارزه درونی دعوت می‌کند.»

ست گودین را بیشتر بشناسیم:

ست گودین (Seth W. Godin) نویسنده دوازده کتاب پرفروش، یک وبلاگ نویس محبوب و یک کارآفرین موفق به شمار می‌رود و کتاب‌هایش به بیش از 35 زبان دنیا ترجمه شده است.

او در زمینه توسعه و ایده‌پردازی کسب‌وکارها فعالیت می‌کند و به غیر از کار در فضای تبلیغات و مدیریت، به خاطر مطرح کردن مفهوم Permission Marketing (تبلیغ و بازاریابی با کسب اجازه از مخاطب) شناخته می‌شود.

«بازاریابی اجازه‌ای، گاو بنفش، تمام بازاریاب‌ها دروغگو هستند، کوچک بودن نوع جدیدی از بزرگ بودن است، دره موفقیت (شیب)، مهره‌ی حیاتی و به جعبه دست بزن» از جمله آثار ترجمه شده او هستند.

کتاب‌های ست گودین زبانی ساده و روان دارد و به راحتی با مخاطبان مختلف ارتباط برقرار می‌کند و توانسته شیوه تفکر مردم درباره موضوعاتی همچون رهبری و بازاریابی را تغییر دهد. امروزه این نویسنده محبوب آمریکایی را کارآفرین عصر اطلاعات می‌نامند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی:

- مشخص است که چرا مردم برای شنیدن حرف‌های گودین هزینه می‌کنند. (مجله تایم)
- قبایل را همه باید بخوانند. هر یک از ما رهبری هستیم که می‌تواند در شکل جدید در دنیای امروز رهبری کند. (سناتور سابق آمریکایی بیل بردلی)

کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر از علاقه مندان به حوزه کسب‌وکار و مدیریت هستید و می‌خواهید که در زندگی شخصی و کاری خود شیوه رهبری کردن را بیاموزید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی می‌شنویم:

رهبران را چگونه مدیریت می‌کنید؟ باتوجه به اینکه رهبران در هر جای سازمان دیده می‌شوند، ظاهرا وظیفه مدیران ارشد پیدا کردن رهبران و حمایت کردن از آن‌هاست. رهبران قبایل خودشان را دارند و یکی باید از قبایل را رهبری کند و این به ایده‌ی منحرفان مثبت منجر می‌شود.

قاعده کلی آن است که مدیران منحرفان را دوست ندارند؛ طبق تعریف انحراف از استانداردهای برقرار، به معنای شکست مدیری است که به امید موفقیت خدمت می‌کند. پس در بیشتر موارد، مدیران سخت برای سرکوب انحراف و منحرفانی که انحراف خلق می‌کنند، تلاش می‌کنند. مدیران منحرفان را سرکوب می‌کنند و این کاری است که می‌کنند.

رهبران حساب دیگری را می‌فهمند؛ رهبران می‌فهمند که تغییر نه تنها همه جا حاضر است، بلکه کلید موفقیت است و معلوم می‌شود کارکنان متعهد به تغییری که در محقق کردن تغییر مشارکت می‌کنند، شادتر و پربازده‌تر هستند.

 ۴ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۲۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۱ دقیقه
بخش اول
۴۰ دقیقه
بخش دوم
۴۱ دقیقه
بخش سوم
۴۲ دقیقه
بخش چهارم
۳۷ دقیقه
بخش پنجم
۳۱ دقیقه
بخش ششم
۲۸ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی

برای دانلود کتاب صوتی قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قبایل: به تو نیاز داریم که رهبرمان باشی