دانلود کتاب صوتی ماجرای پیتر سیاه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ماجرای پیتر سیاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ماجرای پیتر سیاه

کتاب صوتی ماجرای پیتر سیاه، از مجموعه‌ ماجراهای شرلوک‌ هلمز اثر سر آرتور کانن دویل نویسنده‌ سرشناس اسکاتلندی است. دائرة‌المعارف داستان‌های پلیسی، شرلوک هولمز را بزرگ‌ترین کارآگاه در عرصه ادبیات و احتمالا مشهورترین مخلوق ادبی همه اعصار می‌خواند.

داستان این کتاب روایت کارآگاه جوان اسکاتلندیارد، استنلی هاپکینز است که خبر از جنایتی هولناک می‌دهد. جنازه‌ی دریانوردی به نام پیتر که بدلیل خلق و خوی بدش به پیتر سیاه مشهور بوده در خانه‌اش پیدا شده در حالیکه نیزه‌ی بلند شکار نهنگ در سینه‌اش فرورفته است. هولمز به همراه دستیارش دکتر واتسون به محل جنایت می‌رود تا با توجه به نشانه‌ها و علایمی که از چشم او پوشیده نخواهند ماند قاتل و انگیزه‌ی او را کشف کند.

سر آرتور کانن دویل (Sir Arthur Conan Doyle) شخصیت هلمز را از شخصیت یک جراح اهل ادینبورد بنام جوزف بل الهام گرفت. بل می‌توانست با دیدن ظاهر مردم از شخصیت درونی آن‌ها آگاه شود. شرلوک هلمز، با دید تیز و شم کارآگاهی قوی خود، زودتر از دیگران به قلب معماهای جنایی می‌رسد و دکتر واتسون پزشک بازنشسته ارتش، بهترین یار و یاور هلمز در این ماجراهاست. این دو همراه هم و با حل معماهای پیچیده و مبهم جنایی و تسلیم جنایتکاران به دست عدالت، به نسل‌های مختلف خوانندگان این داستان‌ها لذت می‌بخشند.

این کتاب صوتی در فرم و شیوه اجرایی ساختار کلاسیک روایت را برگزیده و روابط شخصیت‌ها و مکان‌های وقوع داستان در همان چارچوب آشنا برای مخاطب فضاسازی و اجرا شده‌اند.

 ۱ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۶۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۸ دقیقه
بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی ماجرای پیتر سیاه

برای دانلود کتاب صوتی ماجرای پیتر سیاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ماجرای پیتر سیاه

نظرات کتاب صوتی ماجرای پیتر سیاه

Arash .H
۱۳۹۹/۹/۹
ای کاش ماجراهای شرلوک هولمز هیچوقت تمام نمیشد. هنوزم گاهی میرم آپارات و سریال قدیمی شرلوک که از تلوزیون پخش میشد با بازی جرمی برت رو نگاه میکنم. هر قسمتش رو چند بار دیدم ولی سیر نمیشم از دیدنش. هم عاشق شرلوکم هم عاشق انگلستان قرن هجدهم.
Soheyla Beyraghdar
۱۳۹۹/۹/۶
واقعا عالی بود،
یک نمایش صوتی کامل با روایت گری دکتر واتسون،
واینکه صداپیشه‌های کتابها ثابت بودن خیلی خوب بود.
علاوه بر اون کتاب‌های شرلوک برای کسایی که سبک معمایی رو دوست دارن واقعا عالیه
بهراد یوسفی راد
۱۳۹۷/۴/۱۲
واقعا بسیار عالی است مخصوصا صدای آقای عمرانی درست است که زحمت بسیار برده ولی قیمتش بالاست برای داستانک‌هایی از شرلوک هلمز که نسخه عادی آن به راحتی به صورت رایگان قابل دسترس است
مشاهد همه نظرات (۲۸)