دانلود کتاب صوتی مرداد دیوانه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرداد دیوانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مرداد دیوانه

کتاب صوتی مرداد دیوانه نوشته‌ی محمدحسن شهسواری، تریلری پلیسی و جنایی درباره قتل مرموز اعضای یک خانواده است و شخصیت اول داستان برای پیدا کردن عاملان این اتفاق شوم و انتقام از آن‌ها، وارد هزارتویی گیج کننده و خطرناک می‌شود.

درباره کتاب صوتی مرداد دیوانه:

در ادبیات داستانی ایران داستان و رمان‌های کمی در ژانر جنایی، معمایی و ترسناک نوشته می‌شود و آثار ارزشمند و جذاب محدودی وجود دارد که بتواند مرجع سایر نویسندگان قرار بگیرد. با این حال محمدحسن شهسواری در کتاب صوتی مرداد دیوانه، اولین اثر مجموعه «رمان ژانر» را در سال 1396 نوشت و قصه‌اش را براساس یک قتل مرموز و خانوادگی بنا کرد.

در ابتدا ماجرای کتاب مرداد دیوانه از زبان مردی به نام شهرداد شاهانی روایت می‌شود. فردی که یک قتل در خانواده‌اش تمام زندگی‌اش را زیر و رو می‌کند و برای آنکه بتواند انتقام خود را از قاتلان بگیرد، به دنبال سرنخ‌های حادثه می‌گردد و در این مسیر با دختری به نام ساغر و برادرش سهراب آشنا می‌شود که هر کدام به نحوی با این اتفاق ارتباطی دارند. پس از آن ساغر نیز یکی از راوی‌های رمان مرداد دیوانه می‌شود و شما داستان را در هر فصل از زبان یکی از این دو می‌شنوید.

محمدحسن شهسواری به غیر از نگارش رمان تریلر مرداد دیوانه، رمان‌های «جمجمه جوان، خاک آدم پوش، کاج‌ها وارونه‌اند، بی‌تابوت، اقامت ابدی و آدم نما» را نوشته که همگی در مجموعه «رمان ژانر» قرار گرفته‌اند و همگی حس و حالی مهیج و جنایی به شما انتقال می‌دهند.

کتاب صوتی مرداد دیوانه برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به رمان‌های جنایی و معمایی هستید و از شنیدن داستان‌های ایرانی لذت می‌بردید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

محمدحسن شهسواری را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده و روزنامه نگار ایرانی‌ست که با انتشار مجموعه داستان «کلمه‌ها و ترکیب‌های کهنه» در سال 1376 خودش را به عنوان نویسنده‌ای حرفه‌ای معرفی کرد.

محمدحسن شهسواری (Muhammad Hasan Shahsavari) که تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته ارتباطات دانشکده صدا و سیما گرفته، به عنوان مشاور در تیم نگارش فیلمنامه فیلم‌هایی نظیر «تنها دوبار زندگی می‌کنیم، اکباتان، قاعده تصادف و شهربانو» حضور داشته است. همچنین او داور سه دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی، جایزه هوشنگ گلشیری، مسابقه بهرام صادقی و جایزه منتقدان و نویسندگان مطبوعاتی بوده است.

شهسواری اولین رمانش با نام «پاگرد» را در سال 1383 منتشر کرد و تاکنون کتاب‌هایی نظیر: «تقدیم به چند داستان کوتاه، شب ممکن، شهربانو، وقتی دلی، میم عزیز، حرکت در مه و...» را نوشته است.

جوایز و افتخارات محمدحسن شهسواری:

- نامزد بهترین رمان سال در جایزه‌ یلدا برای رمان پاگرد (1383)
- نامزد بهترین رمان ششمین دوره‌ جایزه‌ ادبی جلال آل احمد برای رمان وقتی دلی (1391)
- نامزد بهترین مجموعه داستان سال جایزه گلشیری برای مجموعه داستان تقدم به چند داستان کوتاه (1386)
- نامزد جایزه‌ بهترین رمان سال در جایزه روزی روزگاری، نامزد جایزه‌ بهترین رمان سال در جایزه هوشنگ گلشیری، تقدیر به عنوان بهترین رمان متفاوت سال در جایزه‌ واو و رمان برگزیده‌ سال وبلاگ‌نویسان ایرانی برای رمان شب ممکن. (1388)

در بخشی از کتاب صوتی مرداد دیوانه می‌شنویم:

بیشتر وقت‌ها برای تحمل درد به پدر مورفین تزریق می‌کردند، برای همین تقریبا تمام ساعات شبانه روز را یا بیهوش بود یا از درد به خودش می‌پیچید. با همان خلوص غمناک حس چهارده سالگی می‌فهمیدم که ماندنی نیست.

دو سه هفته‌ای بود که یقین کرده بودم باید خودم را برای روزهای بی‌پدری آماده کنم. به نظر من که هیچکس به اندازه دختری که در نوجوانی پدر محبوبش را از دست می‌دهد، هستی خائنی بالفطره است. دیگر تا آخر عمر منتظر فقدانی؛ منتظر این هستی که نیرویی از دنیای سایه‌ها به داشته‌هایت هجوم بیاورد و ببرد؛ بهترین‌هایش را هم ببرد.

در یکی از معدود دفعاتی که درد پدر کم بود و هوشیاری‌اش به نسبت خوب، کنارش بودم. پشت دست بی‌رقمش را نوازش می‌کردم. ازش پرسیدم: «بابایی!»

- جون بابایی.
- حوصله سوال‌های سخت داری؟
- حوصله هر کار سختی رو برای تو دارم.

 ۹ ساعت و ۲۵ دقیقه، ۵۲۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۱۹ دقیقه
فصل دوم
۲۹ دقیقه
فصل سوم
۲۶ دقیقه
فصل چهارم
۲۷ دقیقه
فصل پنجم
۳۱ دقیقه
فصل ششم
۲۷ دقیقه
فصل هفتم
۲۸ دقیقه
فصل هشتم
۲۷ دقیقه
فصل نهم
۲۴ دقیقه
فصل دهم
۲۹ دقیقه
فصل یازدهم
۲۷ دقیقه
فصل دوازدهم
۳۰ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش یک
۲۸ دقیقه
فصل سیزدهم - بخش دو
۳۵ دقیقه
فصل چهاردهم
۱۹ دقیقه
فصل پانزدهم
۳۵ دقیقه
فصل شانزدهم
۱۸ دقیقه
فصل هفدهم
۲۷ دقیقه
فصل هجدهم
۳۱ دقیقه
فصل نوزدهم
۱۰ دقیقه
فصل بیستم

راهنمای دانلود کتاب صوتی مرداد دیوانه

برای دانلود کتاب صوتی مرداد دیوانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مرداد دیوانه

نظرات کتاب صوتی مرداد دیوانه

Hani Khodadadian
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
من این یک ستاره رو فقط برای روای داستان دادم
ادبیات بسیار ضعیف واژه‌های بسیار سخیف آقای نویسنده یه جوری از ولنجک و بنز و فرشته صحبت میکنن انگار از مریخ حرف میزنن اصلا خوب نبود پیشنهاد نمیکنم
حمیدرضا دلاوری
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
خیلی جالب و دوست داشتنی بود.
فقط اینکه این کتاب رو میتوان به صورت فیلم نامه درآورد و در قالب یک فیلم سینمایی ارایه داد
زاها م
۱۳۹۹/۱۲/۵
به شیوه رمان‌های عاشقانه ایرانی ماجراجویی و جنایی هستش، پایانش هم باز هست، برای من راوی خیلی باعث کشش به ادامه داستان میشد
مشاهد همه نظرات (۵)