دانلود کتاب صوتی مسری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مسری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مسری

کتاب صوتی مسری نوشته جونا برگر، یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال در سال 2013 است که به شما تکنیک‌های مفید و قابل اجرایی برای کمک به افزایش محبوبیت برندتان ارائه می‌کند.

آیا شما مدیر یک شرکت کوچک یا کسب و کار کوچک یا استارت آپی که سعی دارد برند خود را مشهور کند، هستید؟ آیا شما مدیر یک شرکت بزرگ هستید؟ یا حتی یک سیاستمدار که تلاش می‌کند، معروف شود؟ کتاب صوتی مسری (Contagious) به شما نشان می‌دهد که چطور ایده خود را به دست آورید. اگر می‌خواهید کالا، خدمت، ایده یا هدفتان شهره خاص و عام شود، یا موضوع صحبت در اینترنت شود،‌ این کتاب برای شما مناسب است. اما باید بدانید که نباید بیش از حد بر تبلیغات تکیه کنید. مردم به نظرات دوستان و آشنایانشان بیش از تبلیغات پولی اعتماد دارند.

جونا برگر (Jonah Berger) در کتاب حاضر، رازهای نهانی که در ارتباطات اجتماعی وجود دارند را بیان می‌کند. واقعاً چرا در مورد بعضی چیزها بیشتر سخن می‌گوییم و آن‌ها را بیشتر به اشتراک می‌گذاریم؟ این اثر با ارائه داستان‌های جذاب و تحقیقات جامع ابزاری برای اشخاصی که می‌خواهند محصول یا ایده خود را در سطح گسترده منتشر کند، ضروری‌ست.

در جامعه‌ی امروزی با پیچیده شدن فعالیت تجاری در عصر انفجار ارتباطات، بازاریابان معاصر هم ترفندهای بهینه‌ و متفاوتی را به کار بسته‌اند تا کوچک‌ترین حرکات انسان‌ها را در زندگی روزمره بررسی کنند و برای رواج کسب‌وکارهای مختلف در کار آورند. حالا دیگر بحث‌ها این قدر علمی و موشکافانه شده که بعید است کسی مدعی توضیح بحث‌های واضح شود.

وقتی یک محصول و یک اسم مثل نقل و نبات در سخنان عموم مردم بیان می‌شود و بین مردم کوچه و بازار رواج پیدا می‌کند صاحب آن اسم و محصول می‌تواند با خیال راحت رویای فروش مکرر محصول خود را ببیند. این تکنیک شگفت‌انگیز که می‌توان آن را کارآمدترین و بهترین شیوه تبلیغات در عصر کنونی دانست به عمومی و یا وایرال مشهور است. با استفاده از این تکنیک جدید بازاریابی و تبلیغات می‌توانید به صورت کاملا خردمندانه و با حداقل هزینه به معرفی محصولات، خدمات و علایق خود بپردازید. این اثر فقط یک شیوه‌ی تبلیغاتی را بیان نمی‌کند، بلکه اسلحه‌ای بهینه است که هر کس در هر موقعیتی برای تجارت باید به آن مجهز باشد.

در قسمتی از کتاب صوتی مسری می‌شنویم:

در سال‌ها و دهه‌های اخیر، مقالات، تحقیقات و کتاب‌های بی شماری منتشر شده است با این موضوع که چه کنیم جامعه‌ای تراز اول در مقیاس جهانی داشته باشیم. برخی از آن‌ها علاج این درد را در دموکراسی جسته‌اند و گروهی دیگر، پای تکنولوژی را وسط کشیده‌اند و تحول واقعی را از رهگذر فرهنگی دیده‌اند که تکنولوژی پدید می‌آورد. گروهی دیگر اما سراغ ریشه‌ها و سنت‌ها رفته‌اند و بازگشت به آن را برای رسیدن به جامعه‌ی تراز اول، تجویز کرده‌اند و...

اگر بخواهیم از تزها و تجویزهای ارائه شده برای این جامعه‌ی در حال گذار سخن گوییم، مثنوی هفتادمن برای خودمان و شما ساخته‌ایم؛ اما آن چه مشخص است مغفول ماندن و در خوش بینانه‌ترین حالت، کم رنگ شدن موضوعی ست که یکی از بنیان‌های هر اجتماعی به شمار می‌رود. در ایرانِ ما، دهه‌ها و شاید قرن‌ها به دلیل شرایط تاریخی، جغرافیایی و گاه تحمیلی و خارجی، نگاه منطقی و خالی از حب و بغضی به مقوله‌ی ثروتمندی و ثروت سازی وجود نداشته است و آن چه امروز به عنوان میراث این اندیشه‌های بومی برای ما به جا مانده است؛ فرهنگی ست به شدت ضد ثروت و ثروتمندی که حتا ثروتمندان‌اش هم خواسته و ناخواسته راه پوشش و ریا می‌روند و نتیجه‌ی زحمت خود را مخفی می‌کنند تا از هر جهت، اسباب طعن و انگ نشوند.

حالا خلافِ مسیرِ غالبِ طی شده در فرهنگ فکری این سرزمین، باید مشکلِ نرسیدن به جامعه‌ی تراز اول در روزگار امروز را در کمبودِ انسان‌هایی با صفت بارزه‌ی «ثروتمندان خودساخته» جست که در نگاه اول، چون عنوان ثروتمند را یدک می‌کشند، در بهترین حالت با کم توجهی مواجه می‌شوند و جدی گرفته نشدن. اما ثروتمند خودساخته به خصوص در دوران امروز، واجد معنایی ست که صرفن قرار نیست انگیزنده‌ای برای عموم مردمان باشد تا کمی حال و توان بیش تری بیابند. ثروتمند خودساخته یعنی آن که از خویش و توانایی‌های‌اش فراتر می‌رود و افق‌های جدیدی را در زندگی خود پدید می‌آورد و ناگفته پیداست که این فراتررفتن و افق سازی، بر حال جامعه هم موثر است.

 ۷ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۴۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶۲ دقیقه
مقدمه: چرا برخی چیزها مشهور می‌شوند؟
۶۸ دقیقه
فصل 1: ترویج اجتماعی
۶۵ دقیقه
فصل 2: محرک‌ها
۶۹ دقیقه
فصل 3: احساسات
۶۰ دقیقه
فصل 4: عمومی بودن
۴۹ دقیقه
فصل 5: ارزش عملی
۴۶ دقیقه
فصل 6: داستان‌ها
۱۸ دقیقه
کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی مسری

برای دانلود کتاب صوتی مسری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مسری
A Arani
۱۳۹۸/۷/۲۶
کتاب خیلی خوبیه.. بویژه برای فروش و بازاریابی
سعید قندی
۱۳۹۹/۱/۲۱
واسه من که عالی بود
عباس صادقی
۱۳۹۹/۱/۲
ارزش خواندن دارد حتمی مطالعه شود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)