دانلود کتاب صوتی معجزه عشق


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی معجزه عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی معجزه عشق

کتاب صوتی معجزه عشق نوشته‌ی کاترین پاندر، از تاثیر وجود عشق در زندگی سخن می‌گوید که می‌تواند زندگی هر شخصی را دگرگون کند و او را به سعادت برساند.

کاترین پاندر (Catherine Ponder) یکی از برجسته‌ترین نویسندگانی است که به مسئله خوشبختی، سعادت و کامیابی در زندگی بشر می‌پردازد. او در کتاب صوتی معجزه عشق (The Prospering Power of Love) بیان می‌کند که عشق جواب هرگونه نیازی است که ممکن است هر انسانی در زندگی احساس کند و آدمی نباید عشق را در بیرون از خودش جستجو کند. باید ابتدا عشق را از درون تفکرات و احساسات خود آزاد کند، سپس می‌بیند که تمام موقعیت‌ها و شرایطی را که باعث پیشرفتش می‌شوند، را به خود جذب می‌کند.

تمام عشق و محبتی که انسان‌ها برای شفا، سلامتی، شادمانی و سعادت به آن نیاز دارند در باطن خود می‌توانند پیدا کنند. آدمی عشق را مثل هر فضیلت دیگر، می‌تواند آگاهانه درون خود ایجاد کند و آن را پرورش بدهد.

کاترین پاندر عقیده دارد که خداوند دوست ندارد هیچ انسانی در سختی و محدودیت زندگی کند و انتخاب انسان‌ها اگر این‌گونه باشد، حماقت محض است زیرا خداوند در این جهان نعمت‌ها و فراوانی‌های بی‌شماری قرار داده است. در حقیقت زندگی کردن انسان‌ها با بدبختی و فلاکت، فطرت واقعی آن‌ها را به تصویر می‌کشد تا خود را گول بزنند.

شنیدن این کتاب صوتی باعث می‌شود زندگی‌تان، سرشار از کامیابی و سعادت شود. در طول تاریخ همیشه عشق و حقیقت پیروز و سربلند بوده است. قدرت بزرگ و ویژه‌ای به نام عشق در وجود هر انسانی نهفته است که قوی‌تر و تاثیرگذارتر از هر قدرت دیگری است. این قدرت در حقیقت، نیرویی را در شما برمی‌انگیزد که می‌تواند به عنوان برجسته‌ترین قدرت وجودی شما عمل کند و شما را به هر چیزی که می‌خواهید برساند.

عناوین دیگر این کتاب عبارت‌اند از: «در دولت عشق»، «راه کامیابی خود را دوست بدارید»، «قدرت رستاخیز بخش عشق»، «شیوه ویژه عشق 1»، «شیوه ویژه عشق 2» و «از دولت عشق».

در قسمتی از کتاب صوتی معجزه عشق می‌شنویم:

این روزها درباره‌ی قدرت ثمربخش عشق بسیار می‌شنویم، دکتر اسمایلی بلانتون در کتاب خود به نام عشق یا هلاکت می‌نویسد: بزرگ‌ترین نیاز انسان نیاز به عشق است و هیچ یک از ما نمی‌تواند بدون آن زنده بماند. آدمی باید عشق را در زندگی خود همراه کند، در غیر این صورت نابود خواهد شد. عشق بزرگ‌ترین فدرت روی زمین است.

 ۳۰ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۰ دقیقه
معجزه‌ی عشق

راهنمای دانلود کتاب صوتی معجزه عشق

برای دانلود کتاب صوتی معجزه عشق و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  معجزه عشق
شیلا هاشمی پور
۱۳۹۹/۲/۱
بینظیر بود، من که عاشق این کتاب شدم 😍👌
امیرحسین عباسپور
۱۳۹۹/۱/۱۹
قطعا از خوندن و وقت گذاشتن براش پشیمون نمیشید
fereshteh Mir
۱۳۹۹/۱/۱۸
گوینده خیلی سرد و بی‌روحه وگرنه محتوای کتاب عالیه😊
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)