دانلود کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول

کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول نوشته‌ی حمیدرضا بشیری، تکنیک‌ها و راهکارهای مفیدی در زمینه‌ی فروش به شما ارائه می‌کند تا با بکارگیری آن‌ها بتوانید قسمت اعظمی از کسب و کار خود را مدیریت کنید و درآمد خود را ارتقا دهید.

درباره‌ی کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول:

این کتاب صوتی یکی از آثار مهم و حیاتی در جهان تجارت و کسب ‌و کار است که به شما می‌آموزد چگونه با استفاده از تکنیک‌های کاربردی، فروش خود را ارتقا دهید. همچنین قسمت‌هایی از آن ‌هم به بیان موضوعاتی هم‌چون اعتماد به ‌نفس فروشندگان و تعدادی از ویژگی‌ها و عملکردهای منحصر به فرد فروشندگان ثروتمند می‌پردازد که شما با عملی کردن آن‌ها می‌توانید از فروش‌های بالا و موفقی برخوردار باشید.

کتاب صوتی مغازه‌دار پول‌دار، مغازه‌دار بی‌پول، به بسیاری از پرسش‌های شما در زمینه‌ی فروش و مشتری مداری پاسخ می‌دهد:

- چرا آن مغازه‌دار آنقدر مشتری دارد؟!
- چرا این مغازه آنقدر خلوت است؟!
- چطور می‌توانم فروش مغازه‌ام را صد برابر کنم؟

خبر خوب اینکه پس از شنیدن این کتاب صوتی و عملی ‌کردن توصیه‌های موجود در آن، مغازه‌تان از پرفروش‌ترین مغازه‌ها در کسب ‌و کارتان خواهد شد و این مسئله در صورت عمل ‌کردن به تک‌تک قسمت‌های کتاب تضمین خواهد شد. تمرین‌های این کتاب صوتی را جدی بگیرید و تا تمرین‌ها را عملی نکرده‌اید و پرسش‌ها را جواب نداده‌اید، به بخش بعدی نروید.

شنیدن کتاب صوتی مغازه دار پول دار مغازه دار بی پول به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر شما صاحب کسب و کاری هستید، در هر نوع و اندازه‌اش از مغازه‌ای کوچک تا شرکتی بزرگ، در این کتاب اصول و فنونی برای شما ذکر خواهد شد که به راحتی فروش خودتان را می‌توانید افزایش دهید. اگر می‌خواهید که چشم بازار و صنف را به خود خیره کنید، این کتاب صوتی مناسب شماست.

نظر جناب آقای دکتر علیرضا آزمندیان در مورد کتاب مغازه دار پول دار مغازه دار بی پول:

در جایگاه استادی که سال‌ها در زمینه‌ی تدریس فعالیت نموده‌ام و موضوعات گوناگونی هم‌چون برندسازی، فن بیان، سخنرانی رهبری و تکنولوژی فکر را در این چند دهه‌ی اخیر، به میلیون‌ها نفر در سراسر ایران و جهان آموزش داده‌ام و از طریق سخنرانی و کتاب‌هایی که به نگارش درآورده‌ام، همواره حوزه‌ی کسب و کار مشغولیت ذهنی من بوده است، این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنم.

این اثر یکی از کتاب‌های مهم و مفید در زمینه‌ی کسب و کار در ایران است و راهکارهای کاربردی آن می‌تواند در زمینه‌ی فروش و کسب و کار نکات و آموزه‌های ارزشمندی را به شما بیاموزد. هم‌چنین آقای حمیدرضا بشیری نویسنده این کتاب، یکی از دانشجویان برجسته‌ی اینجانب در کلاس‌های دوره نخبگان نوبل در سال 97 بوده است.

در بخشی از کتاب صوتی مغازه‌دار پولدار، مغازه‌دار بی‌پول می‌شنویم:

فروشنده سرباز است. اگر شغل شما را همانند جنگ در نظر بگیرم، در برابر تمام رقبا سرباز‌هایی دلیر و نام‌آوری باید داشته باشید. سرباز‌ان بی‌لیاقت و بی‌انگیزه زندگی شما را به باد خواهند داد و آن‌وقت باید از صفر شروع کنید.

و اما سرباز‌های شما نباید بی‌تجهیزات وارد میدان نبرد شوند. آن‌ها را باید از نظر مالی و روحی تأمین کنید تا در میدان نبرد پیروز شوند. سلاح آن‌ها روحیه و انگیزه‌ای است که هر روز یا در سیکل مناسبی به آن‌ها می‌دهید. همچنین باید تاکتیک‌هایی را آموزش ببینند. سرباز‌هایتان اگر آموزش نبینند و به‌روز نشوند، روحیه‌شان را از دست می‌دهند.

لباس‌های رزم آن‌ها باید از بهترین‌ها باشد. زیبا‌ترین فرم‌های لباسی را برای فروشندگان و کارمندان خود انتخاب کنید و بخرید؛ زیرا وقتی مشتری یا رقیب شما شما را قوی و با تجهیزات کامل می‌بینند، سریع پس می‌کشند و فرار را بر قرار ترجیح می‌دهد. نظم از ویژگی‌های مهم سربازان شماست. اگر نظم وجود نداشته باشد، همه‌چیز از بین می‌رود. بی‌نظمی همانند سیلی ویرانگر است که قطره‌قطره می‌آید؛ اما آن‌چنان قدرتی دارد که یک لشکر را با همۀ تجهیزات سنگین و سبکش در جا از بین می‌برد.

 ۳ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۱۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
پیشگفتار
۲۲ دقیقه
فصل اول: فکر فروشندۀ پول‌دار
۳۵ دقیقه
فصل دوم: انگیزه در فروش
۱۱ دقیقه
فصل سوم: اعتماد به ‌نفس چیست؟
۳۱ دقیقه
فصل چهارم: مدیریت زمان در فروش
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: خروشنده باشید تا فروشنده
۱۶ دقیقه
فصل ششم: حواس شش‌گانه در فروش
۳۰ دقیقه
فصل هفتم: تجهیزات فروش
۲۱ دقیقه
فصل هشتم: تکنولوژی در فروش
۹ دقیقه
فصل نهم: مزایای یادگیری فروش

راهنمای دانلود کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول

برای دانلود کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول

نظرات کتاب صوتی مغازه دار پولدار، مغازه دار بی‌پول

Mohsen Ghasemi
۱۳۹۹/۶/۲۷
همه چیزرودرباره فروشندگی یادمیدهد
موسی گری
۱۳۹۹/۱۰/۲
خوب جالب بود ولی گوینده با احساس کمی می‌گوید
ایمان عمادی
۱۳۹۹/۷/۲۳
بسیار آبکی و بی محتوا. حتی کتابای رایگان پرمحتواترن!
مشاهد همه نظرات (۳)