دانلود کتاب صوتی موهبت روان درمانگری


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موهبت روان درمانگری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی موهبت روان درمانگری

کتاب صوتی موهبت روان درمانگری، نامه‌ی واضح و روشنی از روانپزشک هستی‌گرا و نویسنده آمریکایی اروین د. یالوم است که برای روان درمانگران نسل امروز و بیماران آن‌ها به نگارش درآمده و به بررسی مفهوم و رویکرد روان‌درمانی ویژه‌ای به اسم اگزیستانسیال می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری:

کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری (The Gift Of The Therapy)، در سال 2001 چاپ شد و نتیجه‌ی 30 سال تجربه‌ی بالینی روانپزشک برجسته، اروین یالوم است، کتابی درخشان و آموزنده که بدون شک برای همه‌ی علاقه‌مندان به علم روانشناسی جذاب خواهد بود.

این کتاب به شما توصیه می‌کند که به جاى فرقه‌گرایى، به تکثرگرایى درمانى که در آن، مداخلات مؤثر، از میان گرایش‌هاى گوناگون درمانى بیرون می‌آید، متوسل شوید. هم‌چنین راهنمایی بی‌نظیر برای درمان موفقیت‌آمیز روان‌تان به حساب می‌آید. چهارچوب کارى اروین د. یالوم (Irvin D. Yalom)، اغلب، درمان‌هاى اگزیستانسیال و بین فردى است و اغلب رهنمودهایش از این دو دیدگاه برگرفته می‌شود.

اروین د. یالوم در این کتاب صوتی درخشان، هم مخاطبان عادی و هم متخصصان را فرا می‌خواند تا درس زندگی، درمانگری و ارتباط به آن‌ها بدهد، او با کلام مجذوب کننده‌‌ی خود اشخاصی که درمانگر یا بیمار نیستند هم به سمت خود می‌کشاند. او در این کتاب داستان نمی‌گوید که سرگرم شوید، بلکه دانسته‌های عمیق خود که در طی سال‌ها کار بالینی به دست آورده را به شما ارائه می‌کند.

در کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری متوجه می‌شوید که عشق بی‌انتهای یالوم به روان‌درمانی موجب شده رویکردهای درمانی گوناگونی را تجربه کند؛ به روشنی تمام خود و دیگران را مورد نقد و بررسی قرار دهد و از کتب مختلف روانشناسی استفاده کند، تنها به این دلیل که به بصیرتی ماندگار در درک انسان برسد و برای هر بیمار، درمانی ویژه و مختص خودش را ارائه دهد.

کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای نسل جدید روان‌درمانگران و بیماران آن‌ها بسیار مناسب است. هم‌چنین این کتاب برای افرادی که در جستجوی بهبود روابط خود با دیگران و درک بهتر خود هستند نیز کاربردی و مفید است.

اروین د. یالوم کیست؟

اروین د. یالوم (Irvin D Yalom) نویسنده اگزیستانسیالی و روان‌درمانگر درخشان معاصر است که در سال 2002 موفق به دریافت جایزه از انجمن روان‌پزشکان آمریکا شد. او از سال 1963 در دانشگاه آکسفورد مشغول به کار شد و نگارش مقاله و کتاب‌هایش را شروع کرد. یالوم پایه‌گذار روانشناسی هستی‌گرا یا اگزیستانسیال است. او کتاب‌های پرفروش داستانی و روان‌شناسانه بسیاری مانند دروغگویی روی مبل، وقتی نیچه گریست، هر روز نزدیک‌تر از پیش، مسئله اسپینوزا، هنر درمان، درمان شوپنهاور و تئوری و عمل در روان‌درمانی گروهی و... را به چاپ رسانده است.

در قسمتی از کتاب صوتی موهبت روان‌درمانگری می‌شنویم:

بسیاری از بیماران ما در قلمرو رابطه نزدیک مشکلاتی دارند و صرفِ رابطه نزدیک با درمانگر به درمانشان کمک می‌کند. بعضی‌ها از رابطه نزدیک می‌ترسند چون معتقدند که چیزی اساسا غیرقابل قبول در آنان وجود دارد؛ چیزی مشمئزکننده و بخشش‌ناپذیر. با توجه به این امر، این که انسان خودش را کاملاً برای دیگری آشکار کند و باز هم پذیرفته شده باشد ممکن است عامل عمده‌ای برای کمک درمانی باشد. بعضی دیگر، ممکن است از نزدیک شدن اجتناب کنند چون از سوء استفاده، استثمار و طرد شدن می ترسند. از نظر آنان نیز رابطه نزدیک و درمانی اگر منجر به فاجعه مورد انتظارشان نشود تجربه درمانی مثبتی خواهد بود.

 ۹ ساعت و ۱ دقیقه، ۵۴۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
بخش اول
۲۲ دقیقه
بخش دوم
۲۴ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم
۳۲ دقیقه
بخش پنجم
۲۷ دقیقه
بخش ششم
۱۸ دقیقه
بخش هفتم
۲۲ دقیقه
بخش هشتم
۲۴ دقیقه
بخش نهم
۲۸ دقیقه
بخش دهم
۲۶ دقیقه
بخش یازدهم
۲۸ دقیقه
بخش دوازدهم
۲۹ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۷ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۵ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۵ دقیقه
بخش هفدهم
۲۵ دقیقه
بخش هجدهم
۲۸ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۶ دقیقه
بخش بیستم
۲۷ دقیقه
بخش بیست و یکم

راهنمای دانلود کتاب صوتی موهبت روان درمانگری

برای دانلود کتاب صوتی موهبت روان درمانگری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  موهبت روان درمانگری

نظرات کتاب صوتی موهبت روان درمانگری

Abbas Mohebbi
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
بسیار عالی. از این روانپزشک متعهد که این همه به بیماران خود اهمیت داده و هر کاری را برای درمان انجام داده است. وبا شغل خود زندگی کرده. وبینش و تاثیر جدیدی به این عالم اضافه نموده. انسانی بزرگ و فدا کار.
سجاد علیزاده
۱۳۹۹/۴/۱۰
دوستان این کتاب رو با اون دسته از کتابهای یالوم که برای مخاطب عام نوشته‌اند اشتباه نگیرند. برای خیلی‌ها این کتاب شاید خیلی جذاب نباشه چون اساسا راهنمایی برا روان درمان گرهاست.
د. ناظمی
۱۳۹۹/۱/۸
روشنه که کتابهای اروین د. یالوم جادوی خودشون رو دارن، اما غیر از این، ماه آوا و صدای راوی، آقای عمرانی جدا به گوش دادنش می‌ارزه ❤
مشاهد همه نظرات (۹)