دانلود کتاب صوتی موهبت کامل نبودن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موهبت کامل نبودن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی موهبت کامل نبودن

برنه براون نویسنده پرفروش نیویورک تایمز در کتاب صوتی موهبت کامل نبودن، با ارائه‌ی ده راهکار اساسی به شما آموزش می‌دهد که چگونه شجاعت، عزت نفس و مهربانی را در خود پرورش دهید و با شناخت و پذیرش نقص‌ها و کمبودهای خود، یک زندگی جدید و پرآرامش را تجربه کنید.

درباره کتاب صوتی موهبت کامل نبودن:

هر روز با انبوهی از تصاویر و اخبار مختلف از سوی جامعه و رسانه‌ها روبه‌رو می‌شوید که هرکدام به شما می‌گویند که باید چه کسی باشید و چگونه زندگی کنید. حتی به خاطر این فشارهای اجتماعی بسیاری از مردم به این باور رسیده‌اند که اگر می‌توانستند زندگی کاملی داشته باشند و تمامی کارها و انتظارات‌شان به بهترین شکل ممکن پیش می‌رفت، دیگر هیچگاه احساس ناکافی بودن را تجربه نمی‌کردند. کتاب صوتی موهبت کامل نبودن (The Gifts of Imperfection) با استفاده از ده راهنمای انگیزشی خود به شما کمک می‌کند که تعریف اصیل و واقعی از یک زندگی باکیفیت را یاد بگیرید و بدانید که همه انسان‌ها در عین ناقص بودن و داشتن محدودیت‌های فراوان لایق داشتن بهترین نعمت‌ها هستند.

درواقع اکنون بیش از هر زمان دیگری، باید احساس عزت نفس، اعتماد به نفس و همچنین پذیرش عشق را در خود پرورش دهید و در برابر انواع توهین‌ها، انتقادها و ترس‌ها انعطاف پذیرتر باشید. دکتر برنه براون در کتاب موهبت کامل بودن با زبانی صمیمانه و داستانی، روند رشد شخصی را به شما آموزش می‌دهد و برای فهم بیشتر موضوع مثال‌های فراوانی را نیز در لابه‌لای تعاریف می‌گنجاند.

نباید فراموش کنید که برای یافتن حقیقت و عشق در زندگی ممکن است بارها با دردها و رنج‌های فراوان روبه‌رو شوید و مدام به این فکر کنید که مردم درباره شکست من چه می‌گویند؟ اما در نهایت با شنیدن کتاب صوتی موهبت کامل نبودن، یاد می‌گیرید که نقص‌های شخصی خود را در آغوش بگیرید تا درنهایت به آرامش و سعادت بیشتری برسید.

کتاب صوتی موهبت کامل نبودن برای چه کسانی مناسب است؟

اگر گاهی زندگی برای‌تان سخت می‌شود و نیاز دارید با مشکلات خود روبه‌رو شوید و برنامه‌ای برای رشد شخصی‌تان در نظر بگیرید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

برنه براون را بیشتر بشناسیم:

او استاد دانشگاه، سخنران، نویسنده و میزبان پادکست Unlocking Us و Dare to Lead Podcast است. برنه براون (Brené Brown) هم اکنون در دانشگاه هوستون به عنوان استاد پژوهش فعالیت می‌کند و همچنین استاد مهمان رشته مدیریت در دانشکده تجارت دانشگاه تگزاس است.

ویدئوی سخنرانی برنه براون در تد تاک (TED) با عنوان «قدرت آسیب پذیری» در سال 2010 با بیش از 38میلیون بازدید یکی از پنج ویدئوی پرطرفدار در دنیا به شمار می‌رود.

براون یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز محسوب می‌شود و از میان آثار او می‌توان به «جرأت بسیار، شهامت رهبری، اقتدار برخاستن و... » اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی موهبت کامل نبودن می‌شنویم:

قدرت تاب آوردن مشقت و سختی یکی از موضوعاتی‌ست که اوایل 1970 به بعد به شکل روزافزونی مورد مطالعه قرار گرفته. در این دنیای درگیر تنش و تقلا، همه افراد از روانپزشک‌ها، روانشناس‌ها و کارشناسان خدمات اجتماعی گرفته روحانیون و محققان حقوق کیفری مایل هستند بدانند چرا بعضی از مردم در تحمل سختی‌ها بهتر از مردم عمل می‌کنند؟

ما می‌خواهیم بدانیم چرا بعضی افراد قادر هستند با تنش و آسیب مقابله کنند و همچنان به پیشرفت در زندگی خود ادامه دهند و چرا افراد دیگر به ظاهر از این پدیده‌ها اثر می‌پذیرند و درجا می‌زنند؟

من در روند جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده‌های خود به این نتیجه رسیدم، بسیاری از مردمی که با ایشان مصاحبه کردم درواقع داستان تحمل و انعطاف را شرح می‌دادند؛ ماجرای مردمانی را شنیدم که با وجود سختی و مشقت موفق شدند زندگی صمیمانهای را برای خود پرورش دهند.

 ۶ ساعت و ۵۵ دقیقه، ۳۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۴۰۰، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
پیشگفتار
۶ دقیقه
مقدمه
۱۳ دقیقه
لحظه‌های تعیین کننده
۴۲ دقیقه
شهامت، شفقت و پیوند
۳۴ دقیقه
پیوند و رابطه
۳۷ دقیقه
موانعی که در مسیر وجود دارد
۳۷ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 1؛ ای محقق شرم در طلب شفای خود باش
۲۴ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 2؛ پروراندن مهربانی با خویشتن
۴۱ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 3؛ پروراندن روحیه انعطاف پذیر
۲۸ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 4؛ پروراندن حق شناسی و سرور
۱۶ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 5؛ پرورندان بصیرت و اعتماد به ایمان
۱۵ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 6؛ پروراندن خلاقیت، رهایی از مقایسه
۱۷ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 7؛ پروراندن بازی و استراحت
۱۸ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 8؛ پروراندن آرامش و سکون
۱۸ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 9؛ پروراندن تلاش هدفمند و معنی‌دار
۲۴ دقیقه
تابلوی راهنمای شماره 10؛ پروراندن خنده، آواز و رقص
۷ دقیقه
کلام آخر
۱۱ دقیقه
درباره فرآیند تحقیق
۶ دقیقه
درباره نویسنده

راهنمای دانلود کتاب صوتی موهبت کامل نبودن

برای دانلود کتاب صوتی موهبت کامل نبودن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  موهبت کامل نبودن

نظرات کتاب صوتی موهبت کامل نبودن

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.