دانلود کتاب صوتی نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی)

کتاب صوتی نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی) که یکی از جلدهای مجموعه راهنمای جامع آداب معاشرت است، به جزئیات و مواردی اشاره می‌کند که خوب است در مورد این نوع از ورزش‌ها بدانیم.

امیلی پست (Emily Post) در این کتاب به صورت جامع و تخصصی و همراه با جزئیات، نکاتی را درباره ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی یادآور می‌شود که برای افرادی که به اینگونه ورزش‌ها می‌پردازند بسیار مفید و ضروری است.

با مجموعه کتاب‌های فست‌بوک با مدت زمان کوتاه 20 دقیقه‌ و حتی کمی کمتر، شما می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و گزیده‌ای از بخش‌های مهم کتاب اصلی را در اختیار داشته باشید. با استفاده از فست‌بوک‌ها شما از اطلاعات مفید و مختصر در زمانی کوتاه بهره‌مند می‌شوید.

در بخشی از کتاب صوتی نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی) می‌شنویم:

کسی که اول می‌رسد حق تقدم دارد چه برای به آب انداختن قایق و چه برای پهلو گرفتن در بارانداز. هنگامی که قایق‌های زیادی منتظر ورود یا خروج هستند، نوبت را یکی در میان رعایت کنید. دیگران را برای به آب انداختن قایقتان معطل نکنید. مرتب کار کنید و قبلاً پیش‌بینی کارهای لازم را انجام دهید تا هنگامی که قایقتان را به آب می‌اندازید بتوانید آن را از ورودی دور کنید و تریلر را به محوطه پارکینگ برگردانید و ورودی را برای قایق بعدی خالی کنید. در حالی که در بارانداز منتظر نوبت‌تان هستید برای تسریع کارها به دیگران کمک کنید.

 ۱۸ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
نکاتی درباره‌ی ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی)

راهنمای دانلود کتاب صوتی نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی)

برای دانلود کتاب صوتی نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نکاتی درباره ورزش‌های مختلف (ورزش‌های آبی و اسکی صحرایی)