دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی

  • از: جیم ران
  • راوی: ونوس صفری
  • ناشر صوتی: آگاه باشیم
  • ۱۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی

کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی نوشته جیم ران، به شما کمک می‌کند که چگونه عادت‌ نگرانی را ترک کنید و بر نگرانی‌های موجود در زندگی غلبه کنید و به موفقیت برسید.

نگرانی، باعث جدا شدن روح از بدن می‌شود. نگرانی و دلهره می­‌تواند تمام وجود شما را فرا بگیرد و روح شما را آزار دهد. به عقیده بسیاری از پزشکان افرادی که دائما نگران هستند و غصه می‌خورند زودتر از افراد بی‌خیال و بی‌غم و غصه از دنیا می‌روند. غصه باعث می‌شود انسان‌ها دق کنند و روی رویاها، موفقیت‌ها، خوشحالی و شادی و در کل روی کیفیت زندگی شما تاثیر می‌گذارد.

در زندگی شخصی خود هیچ‌وقت نخواهید که موانع کم‌تر سرراهتان قرار بگیرد بلکه بهتر است شما درخواست مهارت‌های بیشتری داشته باشید. دنبال مشکلات کمتر نباشید بلکه دنبال دانش و تجربه بیشتری باشید. این مبارزه‌های زندگی هستند که تجربه را شکل می‌دهند. زندگی با همین رنگ‌ها و هیجانات است که تجربه‌ها را به وجود می‌آورد. اگر آن‌ها را بخواهید یعنی زندگی را دوست دارید و طالب آن هستید. در مسیر پرفراز و نشیب زندگی ترس، دلهره و نگرانی نداشته باشید. بهتر است هیچ‌وقت نگرانِ نگرانی نباشید، بلکه با اشتیاق وارد این کار بشوید، پس از مدتی می‌توانید از نگرانی دور شوید و یک زندگی ایده‌آل برای خود بسازید.

جیم ران (Jim Rohn) درباره‌ی نگرانی می‌گوید:

در کنفرانس‌های سال‌های پیش چند موضوع مهم و ساده را بیان کرده‌ام که به اعتقاد من می‌تواند زندگی را دگرگون کند. مهم‌ترین این بحث‌ها که نظر همه را به خودش جلب می‌کند بیماری نگرش است، که همین موضوع باعث می‌شود سؤال‌های زیادی درباره‌ی نگرانی و چگونگی ترک عادت نگرانی بیان بشود. حالا منم قصد دارم دیدم خود را نسبت به نگرانی، تعریف کنم و راه تشخیص و ترک کردن آن را به شما بگویم تا بتوانید اعتماد به نفس خود را به دست بیاورید و در برابر نگرانی‌ها پیروز شوید.

قبل از هرچیزی باید بدانید که نگرانی قادر است شما را نابود کند. درست است به جسم شما کاری ندارد، ولی طبق گفته دکترهای زیادی آدم‌های نگران و غمگین عمر کوتاه‌تری دارند، خود من نیز شاهد تخریب‌های ویرانگر نگرانی بوده‌ام، مدتی حدودا برای سه سال نمی‌توانستم نگرانی خود را کنترل نمایم و اصطلاحا به خدای نگرانی‌ها تبدیل شدم. در این کار خِبره بودم. نگرانی‌های کوچیک و بزرگ از آینده، مهارت، پیشرفت در زندگی یا طرز فکر مردم راجع به خودم و خیلی از مسائل دیگر همگی دست به دست هم دادند تا اینکه سرانجام باعث تضعیف جسمم شد، به طوری که در بیمارستان بستری شدم و بخاطر افسردگی عاطفی، روحی، روانی و ناامیدی شدید حتی توان حرکت کردن هم نداشتم. به جای اینکه از فرصت‌های جوانی خود بهره ببرم یک گوشه در خودم جمع شده بودم. پس از مدتی شخصی توانست به من کمک کند. تفکرات و عقاید منحصر به فرد او، من را از بند نگرانی‌ها نجات داد و یک دید جدید در ذهن من باز کرد. اگر من توانستم این مشکل را پشت سر بگذارم پس شما هم می‌توانید.

 ۱ ساعت و ۷ دقیقه، ۶۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
بخش اول
۵ دقیقه
بخش دوم - قسمت اول
۵ دقیقه
بخش دوم - قسمت دوم
۸ دقیقه
بخش دوم - قسمت سوم
۷ دقیقه
بخش دوم - قسمت چهارم
۹ دقیقه
بخش سوم - قسمت اول
۳ دقیقه
بخش سوم - قسمت دوم
۸ دقیقه
بخش چهارم
۵ دقیقه
بخش پنجم - قسمت اول
۵ دقیقه
بخش پنجم - قسمت دوم
۵ دقیقه
بخش پنجم - قسمت سوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی

برای دانلود کتاب صوتی نگرانی‌های زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نگرانی‌های زندگی
مریم جعفری
۱۳۹۸/۹/۱۲
متاسفانه گویندگی خیلی بدبود اصلا محتوای کتاب با این صدا قابل درک وفهم نیست🙁
محمدحسن انصاری
۱۳۹۸/۹/۱۰
صدا و لحن خیلی بد... توصیه میکنم ونوس خانم روی گفتار ولحنشون بیشتر کار کنن
soli .
۱۳۹۸/۹/۱
کتاب کامل و جامعیه. من ک راضی بودم. ولی کاش گویندش بهتر بود. این صدا اصلا خوب نبود.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۷)