دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور

کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز نوشته دبی فورد، به شما کمک می‌کند تا سایه و ضمیر ناخودآگاه‌تان را بهتر و بیشتر بشناسید و از این طریق استعدادهای نهفته‌تان را شکوفا کرده و حال بهتری را نسبت به خود و دیگران تجربه کنید.

آسان نیست آنچه را که از آن متنفر بوده‌اید، آنچه را که از آن ترس داشته‌اید، انچه را که دائماً فکرتان را به خود مشغول کرده یا رنجتان داده است دوست بدارید. اغلب آسان‌تر می‌آید که به رنج گذشته بچسبید تا به شفای لحظه حال ولی دبی فورد (Debbie Ford) در کتاب نیمه تاریک جویندگان نور (The Dark Side Of The Light Chasers) این اطمینان را به شما می‌دهد که آسان‌تر نیست.

آینده‌ای که عمیقاً در آرزویش هستید تنها وقتی از آنِ شما خواهد شد که حاضر باشید با دردهای گذشته‌تان روبه‌رو شوید و نقطه پایانی بر آن‌ها بگذارید. تنها راه داشتن آینده‌ای متفاوت‌تر از قبل نه فقط پذیرفتن گذشته بلکه در آغوش گرفتن آن است.

وقتی یاد بگیرید تمام آنچه را که هستید، تمام آنچه را که تجربه کرده‌اید هر چقدر هم که سخت بوده در آغوش بگیرید به تکاملی دست می‌یابید که در آرزویش هستید. وقتی دریابید که تک‌تک جنبه‌های بشری‌تان برای کامل بودنتان ضروری‌اند، گامی بلند به سوی عشق ورزیدن به خود و محقق کردن زندگی اصیل خویش برمی‌دارید.

وقتی تمام جنبه‌های وجودتان را درک کنید و آن‌ها را بپذیرید، آدم‌های پیرامونتان هم از نتیجه آن بهره‌مند می‌شوند. این موهبتی است که تمامی ندارد. چون آن‌هایی که در حضورتان هستند، احساس بهتری در مورد خودشان پیدا خواهند کرد. اطرافیانتان مشتاقانه از شما می‌خواهند که آنچه را می‌دانید به آن‌ها نیز بگویید. چون چه در حال حاضر قبولش داشته باشند چه نداشته باشند، همه به دنبال بازگشت به یکپارچگی خویش هستند. همه می‌خواهند از آنچه هستند احساس خوبی داشته باشند. همه می‌خواهند از ته دل احساس ارزشمند بودن کنند و این همان چیزی است که کتاب حاضر در اختیار شما می‌گذارد و همان چیزی است که با انجام تمرین‌های هر فصل آن می‌توانید انتظار دریافتش را داشته باشید.

اگر این راه را بروید ضرر نمی‌کنید. وقتی درمی‌یابید که از هیچ چیزی غیر از عشق ناب ساخته نشده‌اید قلبتان گشوده می‌شود و با خودتان و با دیگران به صلح می‌رسید. وقتی که ارزش تک‌تک جنبه‌های شخصیتتان را درک کنید دیگر هرگز خودتان یا دیگران را مثل سابق نمی‌بینید و از آن کسی که فرصت بودنش را در این زندگی یافته‌اید بر سر ذوق می‌آیید.

صدها هزار نسخه از این کتاب در سرتاسر جهان به فروش رسیده و به 19 زبان دنیا نیز ترجمه شده است. مطمئناً دلیل این اقبال اثرگذاری آن است. این کتاب شما را به سرمنزل مقصود می‌رساند و می‌توانید با خیال راحت قدم در این راه بگذارید. این کتاب صوتی در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی سراسر دنیا تدریس می‌شود و تمامی مشاوران، روانشناسان و روانکاوان دنیا توصیه به خواندن و شنیدن این کتاب کرده‌اند.

با دبی فورد بیشتر آشنا شویم:

دبی فورد مدرس، معلم، سخنران و نویسنده در اول اکتبر 1955 در کالیفرنیا متولد شد. عمده شهرت او به دلیل نوشتن کتاب نیمه تاریک جویندگان نور است. این اثر در سالی که انتشار یافت عنوان پرفروش‌ترین کتاب سال را به دست آورد.

پس از آنکه اپرا وینفری مجری مشهور آمریکایی کتاب نیمه تاریک جویندگان نور را در برنامه‌اش در سال 2000 مورد نقد و تحلیل قرار داد، این اثر در طول چند هفته در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز در اواخر سال 2000 و اوایل 2001 قرار گرفت.
فورد در رادیو و تلویزیون کارگاه‌های آموزشی فراآورش سایه برگزار و مؤسسه تحول آموزشی فورد را تأسیس کرد. همچنین چندین برنامه تلویزیونی و مستند ساخت.

او در 17 فوریه 2013 بعد از مبارزه طولانی با سرطان در سن 57 سالگی درگذشت. از دیگر آثار او می‌توان به در آغوش سایه خود، طلاق معنوی، بهترین سال زندگی شما، نامه‌ای از بهشت، بازتاب سایه، پاک‌سازی آگاهی، شجاعت و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور می‌شنویم:

درون هر کدام از ما گنجینه‌ای از طلای ناب پنهان است. این جوهر طلایی روح ماست. خالص، باشکوه، درخشان و در اختیار. ولی رویه سختی از گِل ترس و وحشت این طلا را پوشانده است. این روکش گِلی نقابی است که در اجتماع به چهره می‌زنیم و خود را با آن به دنیا نشان می‌دهیم.

پرده برداشتن از سایه‌ات، نقابت را آشکار می‌کند. ما باید به دیده عشق و دلسوزی به این نقاب نگاه کنیم. چون درک آنچه که پشت آن پنهان داریم بسیار ارزشمند است.

داستان بودای طلایی را در نظر بگیر. در سال 1957 معبدی را در تایلند به محل دیگری منتقل کرده بودند و گروهی از راهب‌ها مسئول جابه‌جایی مجسمه گِلی عظیم‌الجثه بودا شده بودند. در نیمه راه یکی از راهب‌ها متوجه تَرَکی در این مجسمه شد. راهب‌ها که نگران آسیب دیدن مجسمه بودند تصمیم گرفتند یک روز صبر کنند و فردایش به راه خود ادامه دهند.

 ۹ ساعت و ۱ دقیقه، ۲۷۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
تقدیم
۱۳ دقیقه
سخن نویسنده
۱۵ دقیقه
فصل 1 - جهان برون، جهان درون - قسمت اول
۱۴ دقیقه
فصل 1 - جهان برون، جهان درون - قسمت دوم
۱۶ دقیقه
فصل 2 - دنبال کردن سایه - قسمت اول
۱۱ دقیقه
فصل 2 - دنبال کردن سایه - قسمت دوم
۷ دقیقه
فصل 2 - تمرین‌ها
۱۴ دقیقه
فصل 3 - جهان در درون ماست - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل 3 - جهان در درون ماست - قسمت دوم
۱۱ دقیقه
فصل 3 - تمرین‌ها
۱۸ دقیقه
فصل 4 - به یاد آوردن خودمان - قسمت اول
۲۶ دقیقه
فصل 4 - به یاد آوردن خودمان - قسمت دوم
۲ دقیقه
فصل 4 - تمرین‌ها
۲۰ دقیقه
فصل 5 - سایه‌ات را بشناس تا خودت را بشناسی - قسمت اول
۱۹ دقیقه
فصل 5 - سایه‌ات را بشناس تا خودت را بشناسی - قسمت دوم
۱۰ دقیقه
فصل 5 - تمرین‌ها
۱۱ دقیقه
فصل 6 - من آن هستم - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل 6 - من آن هستم - قسمت دوم
۱۸ دقیقه
فصل 6 - من آن هستم - قسمت سوم
۴ دقیقه
فصل 6 - تمرین‌ها
۲۱ دقیقه
فصل 7 - در آغوش کشیدن نیمه تاریک - قسمت اول
۱۷ دقیقه
فصل 7 - در آغوش کشیدن نیمه تاریک - قسمت دوم
۱۵ دقیقه
فصل 7 - در آغوش کشیدن نیمه تاریک - قسمت سوم
۶ دقیقه
فصل 7 - تمرین‌ها
۱۸ دقیقه
فصل 8 - خود را از نو تفسیر کن - قسمت اول
۲۹ دقیقه
فصل 8 - خود را از نو تفسیر کن - قسمت دوم
۱۹ دقیقه
فصل 8 - خود را از نو تفسیر کن - قسمت سوم
۴ دقیقه
فصل 8 - تمرین‌ها
۱۶ دقیقه
فصل 9 - بگذار نور وجودت بدرخشد - قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل 9 - بگذار نور وجودت بدرخشد - قسمت دوم
۲۲ دقیقه
فصل 9 - بگذار نور وجودت بدرخشد - قسمت سوم
۶ دقیقه
فصل 9 - تمرین‌ها
۱۶ دقیقه
فصل 10 - آن زندگی که ارزش زیستن دارد - قسمت اول
۲۰ دقیقه
فصل 10 - آن زندگی که ارزش زیستن دارد - قسمت دوم
۲۱ دقیقه
فصل 10 - آن زندگی که ارزش زیستن دارد - قسمت سوم
۱۰ دقیقه
فصل 10 - تمرین‌ها
۱۰ دقیقه
کلام آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور

برای دانلود کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نیمه تاریک جویندگان نور
sara triples
۱۳۹۹/۶/۴
محتوای مفید و عالی داره
راوی هم کارشو عالی انجام داده کتابیه که
بارها و بار‌ها باید خونده بشه
Nina Kamran
۱۳۹۹/۵/۲۷
آموزش هاى این کتاب، اگر اجرا شود از فرد یک انسان واقعى میسازد، چون ما شبانه روز بدون اینکه بفهمیم در حال قضاوت کردن هستیم
طاهره شریفی
۱۳۹۹/۵/۱۴
عالیست. باید مرتب مرور شود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)