دانلود کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش)

کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش)، به روایت زندگی جک ما کارآفرین و نیکوکار چینی، موسس و مدیرعامل یکی از بهترین و درخشان‌ترین شرکت‌های اینترنتی جهان به نام گروه علی بابا از زبان شخص خودش می‌پردازد.

کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (Never give up) دربردانده‌ی سخنرانی‌های مردی بزرگ است که در مدت زمانی کمتر از یک نسل، انقلابی در بازار چین و به‌صورت بزرگ‌تر در تجارت الکترونیک جهان به راه انداخته است.

این کتاب داستان واقعی از فرش به عرش رسیدن جک ما است و برای افرادی مناسب است که بلند پرواز هستند و آرزویی در سر دارند یا هر فردی که باید به او یادآوری شود که هرگز تسلیم نشود. سرگذشت جک ما موسس علی بابا و مسیر طولانی و پرفراز و نشیبش به مخاطب نشان می‌دهد که چگونه جک ما، معلمی ساده که دو بار در آزمون ورود به دانشگاه رد شد، بعدها توانست علی‌بابا (Alibaba) را تأسیس کند. هم‌چنین توضیح می‌دهد که چگونه شرکت علی بابا، این شرکت نوپای کوچک، توانست با رهبری او به غولی عظیم در عرصه‌ی تجارت الکترونیک تبدیل شود.

جک ما (Jack Ma) یکی از قدرتمندترین و ثروتمندترین انسان‌های کره‌ی زمین به حساب می‌آید. او مدیری کاریزماتیک، جذاب و پرانرژی است و مجله تایم او را در فهرست تاثیرگذارترین شخصیت‌های خود قرار داده و نشریه Businessweek نیز در سال 2007، به او لقب تاجر سال را اهدا کرده است. وی در حال حاضر به‌عنوان مدیر عامل و رئیس هیئت مدیر گروه علی‌بابا مشغول به کار است. همه‌ی عموم جک ما را به عنوان مغز متفکری می‌شناسند که با تأسیس شرکت علی بابا، تجارت الکترونیکی را دچار تحولات بزرگی کرد و اکنون این شرکت، بزرگ‌ترین پلت فرم تجارت الکترونیک در جهان و با سرمایه 246. 12 میلیارد دلار را دارد. وی هم‌اکنون در رتبه 18 از فهرست ثروتمندترین اشخاص جهان مجله فوربز قرار دارد.

 ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه، ۱۵۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متنِ پشت جلد
۸ دقیقه
پیش‌گفتار
۴ دقیقه
گزین گویه‌ها - شخصی
۱۳ دقیقه
اصول کسب و کار
۱۶ دقیقه
علی بابا و شرکت‌های دیگر
۱۲ دقیقه
رهبری
۹ دقیقه
موفقیت و شکست
۱۳ دقیقه
رقابت
۱۵ دقیقه
پول، سرمایه‌گذاری و ارزش
۱۵ دقیقه
کارآفرینی و نوآوری
۱۱ دقیقه
رسانه‌ها و بازاریابی
۱۳ دقیقه
اینترنت، تجارت الکترونیک و مبادله‌ی جهانی
۵ دقیقه
دوست‌دار زیست‌بوم و هم‌نوع
۱۰ دقیقه
درس‌های زندگی
۱۷ دقیقه
سال‌شمار زندگی
۱ دقیقه
درباره‌ی گردآورندگان

راهنمای دانلود کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش)

برای دانلود کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش)

نظرات کتاب صوتی هرگز تسلیم نشو! (جک ما از زبان خودش)

Sara D
۱۳۹۹/۴/۲۲
تحربه من از این کتاب خیلی خوب بود.
اگر ممکنه و کتابی از نکات مفید و کلیدی از راهکارهای مواجهه با سد‌ها و مشکلات در زمینه موفقیت ارایه شده از جک ما یا زاکربرگ یا بافت و جابز و... هست بگذارید.
سپاس
reza abedi
۱۳۹۸/۱۲/۱۴
در واقع کتاب مجموعه‌ای از جملات جک ماست که از منابع مختلف جمع شده و چیزی که خیلی اذیت میکنه اینه که در نسخه صوتی همه این رفرنس‌ها مکررا گفته میشه که کاملا وقت خواننده رو تلف میکنه
سید جعفر بادی
۱۳۹۸/۷/۵
جملات کوتاه بریده شده از سخنرانی‌ها و مصاحبه‌های جک ماست بدون توضیح و تفسیری. در ضمن آخر هر قطعه سخنرانی تاریخ دقیق اون بیان میشه که به نظر من مطلب اضافی هست
بازم ممنون
مشاهد همه نظرات (۹)