دانلود کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک

کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک اثر کارلو روولی، با بیانی روان و ساده به طرح و بررسی مباحث فیزیک مدرن می‌پردازد و ساختاز ذهنی شما را درباره‌ی فیزیک تغییر می‌دهد.

فیزیک در دید بسیاری از افراد علمی غیرقابل فهم و پیچیده است و به خاطر این دید، افراد همیشه از مطالعه علم فیزیک فراری هستند. کارلو روولی در کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک (Seven brief lessons on physics) مباحث فیزیک مدرن مانند ساختار و معماری کیهان، ذرات، دانه‌های فضا و... را مطرح می‌کند. مباحثی که باعث شده این کتاب به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی تبدیل شود.

کارلو روولی (Carlo Rovelli) مدرس فیزیک در دانشگاه مارسی فرانسه در سال 1956 در ایتالیا به دنیا آمد. وی به عنوان یکی از پژوهشگران پیشرو در شاخه جدید علم فیزیک (جاذبه‌ی کوانتومی) به شمار می‌رود. او دو کتاب «حقیقت آن چیزی نیست که به نظر می‌آید» و «هفت درس کوتاه فیزیک» را نوشته است.

در قسمتی از کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک می‌شنویم:

نسبیت عام به ما آموخته است که فضا یک جعبه‌ی لخت نیست، بلکه یک چیز پویا است: نوعی پوسته حلزونی عظیم متحرک که ما در آن جای گرفته‌ایم، چیزی که می‌تواند فشرده شده و تاب داده شود. از سوی دیگر، مکانیک کوانتومی به ما آموخته است که هر میدان از این نوع از کوانتوم‌های ساخته شده است و یک ساختار دانه‌ای ریز دارد.

 ۲ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۱۲۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
درس اول: زیباترین نظریه
۱۸ دقیقه
درس دوم: کوانتوم‌ها
۹ دقیقه
درس سوم: معماری کیهان
۱۶ دقیقه
درس چهارم: ذرات
۱۸ دقیقه
درس پنجم: دانه‌های فضا
۲۵ دقیقه
درس ششم: احتمال، زمان، و گرمای سیاه‌چاله‌ها
۲۹ دقیقه
درس هفتم: خودمان

راهنمای دانلود کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک

برای دانلود کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هفت درس کوتاه فیزیک

نظرات کتاب صوتی هفت درس کوتاه فیزیک

فاطمه صفری
۱۳۹۹/۱۰/۲۷
نویسنده خیلی قابل فهم و با مثال‌های ساده مسائل رو توضیح داده که حتی اگر علاقه‌ای هم به مباحث فیزیک نداشته باشید علاقمند میشید. ترجمه هم عالی هست و صدای گوینده هم عالی هست
Karo Hesami
۱۳۹۸/۶/۳
بسیار ساده و خودمانی مباحث فیزیک روز رو بیان کرده و باعث ایجاد انگیزه وشعف شنونده به خواندن بیشتر فیزیک در شاخه‌های مختلف می‌شود بسیار عالی
البته به نظر من نسخه‌ی پی دی اف بهتر است
امیرحسن اکبری
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
من در حال خوندنشم چند روزی واقعا عالیه و البته برای مخاطبانی که اهل علوم و نظریات فیزیکی علاقهمندن واقعا خوراک مناسبیه من واقعا موقع خوندن لذت میبرم.....
به نظرم ارزش خریدن داره....
مشاهد همه نظرات (۷)