دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت نوشته نویسنده و پزشک هندی‌الاصل دیپاک چوپرا، دربردارنده‌ی 7 قاعده‌ی طلایی و قدرتمند است که به شما کمک می‌کند در تمام مراحل زندگی شخصی و کاری‌تان جهت دستیابی به موفقیت از آن استفاده کنید.

کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت (The Seven Spiritual Laws Of Success) به بعد معنوی زندگی بسیار توجه دارد و راه‌های ثروتمند شدن را طبق دریافت راستین رفتار طبیعت به شما می‌گوید. این دانش هر چه بیشتر در درون‌تان نفوذ کند، توانایی شما برای ثروتمند شدن نیز بیشتر می‌شود و موجب موفقیت شما در هر زمینه و کاری می‌شود.

دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) نه تنها شما را با قوانین آورده شده در این کتاب آشنا می‌کند، بلکه چگونگی عملکرد آن‌ها را نیز توضیح می‌دهد، هم‌چنین به شما می‌آموزد که چگونه می‌توانید این قوانین را به زندگی شخصی و روزمره‌ی خود تزریق کنید و هر چه زودتر به موفقیت برسید.

موفقیت در زندگی هر شخصی تعریف خاصی دارد و هدف‌ها و آرزوهای افراد با یکدیگر مختلف است، گاهی آرزوی فردی شادمان بودن و تحقق آرزوهای ارزشمند درونی خود است، سلامتی، انرژی و رغبت به زندگی، رابطه‌های موفقیت‌آمیز و ماندگار، آزادی خلاق، ثبات عاطفی و روانی، ثروتمند بودن، حس رفاه و آرامش ذهن می‌تواند آرزوهای هر فردی باشد. باید بدانید که موفقیت، یک سفر است نه مقصد، پس تا می‌توانید از مسیر این سفر لذت ببرید. موفقیت به این معناست که بتوانید آرزوها و رویاهای خود را با تلاش و توکل برآورده کنید.

با عملی کردن قانون‌های این کتاب صوتی خود را با طبیعت هماهنگ می‌کنید و در درون خود شادمانی و عشق به وجود می‌آورید. طبیعت از این قانون‌ها برای ایجاد ماهیت مادی آنچه که با چشمان خود می‌بینیم، با گوش‌هایمان می‌شنویم، و با دهان خود می‌چشیم و با دستان خود لمس می‌کنیم، بهره می‌برد. ما برای رسیدن به موفقیت باید نگرش‌های معنوی‌تری داشته باشیم. کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت، مسیری را پیش روی شما می‌گذارد تا بتوانید زندگی‌تان را در بالاترین و جامع‌ترین هدایت کنید.

دکتر دیپاک چوپرا، نویسنده‌ای درخشان، فیلسوفی مشهور، پزشکی متبحر است و به دلیل رواج طب روحانی معروف شد. او عقیده دارد که جسم و روح انسان، ارتباط تنگاتنگ و عمیقی با همدیگر دارند. دیپاک چوپرا بیش از 40 کتاب با موضوع معنویت تا سلامتی را به نگارش درآورده است که معروف‌ترین آن‌ها کتاب جسم جاودان است. او هم‌چنین در آثار خود چندین رمان و مجموعه شعر معنوی از هندوستان و ایرانی دارد. کتاب‌های او به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه شده و بیش از 10 میلیون نسخه از کتاب‌های او به فروش رفته است.

در قسمتی از کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت می‌شنویم:

«حداقل تلاش زمانی شکل می‌گیرد که رفتارهایتان برانگیخته از عشق باشند، چون عشق موجب انسجام طبیعت می‌شود. وقتی می‌خواهید بر دیگران قدرت و کنترل داشته باشید، انرژی‌تان را تلف می‌کنید. هنگامی که برای خودتان در جستجوی پول یا قدرت هستید، به جای آن که در زمان حال از شادی‌ لذت ببرید، انرژی‌تان را صرف توهم شادی‌ می‌کنید. هنگامی که فقط به خاطر سود شخصی در جستجوی پول هستید، انرژیِ جاری به سوی خودتان را قطع می‌کنید و مانع از بیان آگاهی طبیعت می‌شوید. اما هنگامی که رفتارتان با عشق برانگیخته می‌شود، هیچ‌ انرژی‌ای تلف نمی‌شود. هنگامی که رفتارتان برانگیخته از عشق باشد، انرژی‌تان مضاعف و انباشته می‌شود و انرژی مازادی که انباشته شده است، مانند ثروتی بیکران، برای خلق آنچه می‌خواهید مصرف می‌شود.»

 ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه، ۱۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
1. قانون توانایی خالص
۱۳ دقیقه
2. قانون بخشایش
۱۵ دقیقه
3. قانون «کارما» یا علت و معلول
۱۶ دقیقه
4. قانون کمترین تلاش
۱۸ دقیقه
5. قانون قصد و آرزو
۱۴ دقیقه
6. قانون عدم وابستگی
۱۳ دقیقه
7. قانون دارما یا غایت حیات
۱۰ دقیقه
چکیده و نتیجه‌گیری
۵ دقیقه
توصیه دکتر چوپرا

راهنمای دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی هفت قانون معنوی موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هفت قانون معنوی موفقیت
علیرضا فهمیده
۱۳۹۸/۸/۲۵
بسیارزیباوپرمفهوم متشکرم
محسن مامایی
۱۳۹۸/۱۰/۱۸
با سلام
واقعا کتاب پر مفهوم و جالبی است
حتما پیشنهاد میکنم
من واقعا بعد از خواندن این کتاب شرایط زندگی واقعا مطلوب تر و زیبا تر شد
نوشین فرج پور
۱۳۹۹/۲/۲۹
واقعا خوب بود بخصوص صوتی بودنش بسیار برای من باوقت کم کارگشا بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)