دانلود کتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

  • از: مارک منسون
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

آیا تاکنون فکر کرده‌اید که چرا اخبار همیشه ناامیدکننده به نظر می‌رسد؟ یا چرا با وجود آسان شدن زندگی، مردم احساس اضطراب بیشتری می‌کنند؟ مارک منسون در سومین کتاب پرفروش خود یعنی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید (میکروکتاب)، به مسائلی نظیر امیدواری و رنج در جهان کنونی می‌‌پردازد.

درباره میکروکتاب صوتی همه چیز به فنا رفته:

اگر فکر می‌کنید که برای زندگی کردن به امید نیاز دارید و می‌خواهید دغدغه‌های ذهنی خود را در این مورد حل کنید، میکروکتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید (Everything is f*cked : a book about hope) می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد.

اگر دقت کنید، همه آدم‌های این دوران در یک برهه جالب زندگی می‌کنند؛ از نظر مادی همه چیز به بهترین شکل ممکن است؛ انسان‌ها آزادتر، سالم‌تر و ثروتمندتر از هر کس دیگری در طول تاریخ بشریت هستند. با این حال به نظر می‌رسد همه چیز به طرز وحشتناک و جبران ناپذیری به سمت نابودی می‌رود؛ کره زمین در حال گرم شدن است، اقتصاد دولت‌ها مدام شکست می‌خورد و همه در شبکه‌های اجتماعی آزرده خاطر هستند. درواقع انسان‌های این نسل در لحظه‌ای از تاریخ قرار دارند که انواع فناوری، آموزش و ارتباطات در دسترس‌شان است اما باز هم احساس ناامیدی می‌کنند.

به نظرتان چه خبر است؟ اگر به دنبال جواب این سوال هستید، مارک منسون یکی افرادی است که می‌تواند نامی برای بیماری فعلی این دوران بگذارد و به رفع آن نیز کمک کند. او موفق شد با نوشتن کتاب همه چیز به فنا رفته در سال 2019 به یکی از نویسندگان پرفروش‌ نیویورک تایمز تبدیل شود.

درواقع او در این کتاب بخش‌های تاریک و پرنقص انسان‌ها را موشکافی می‌کند و با استفاده از یافته‌های روانشناختی و فلسفی پاسخی به مشکلات امروزی می‌دهد. منسون از خرد فیلسوفانی همچون افلاطون و نیجه استفاده کرده و دین، سیاست و دنیای مدرن را به چالش می‌کشد. همچنین این نویسنده آمریکایی رابطه میان انسان‌ها با پول، سرگرمی و اینترنت را بررسی می‌کند و تعاریف همیشگی از ایمان، سعادت، آزادی و امید را زیر سوال می‌برد.

مارک منسون را بیشتر بشناسیم:

یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز مارک منسون (Mark Manson) نام دارد. او یکی از بزرگ‌ترین وبسایت‌های رشد شخصی در جهان را دارد که ماهانه بیش از دو میلیون نفر خواننده نوشته‌هایش هستند.

منسون پس از نوشتن کتاب هنر ظریف بی‌خیالی و همه چیز به فنا رفته به شهرتی جهانی رسید و تاکنون کتاب‌هایش به 50 زبان زنده ترجمه شده و بیش از 12 میلیون نسخه از آن‌ها در سراسر جهان فروخته شده است.

همچنین نوشته‌های او در نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال، مجله TIME، فوربس، سی. ان. ان و ووکس و بسیاری دیگر از مطبوعات به چاپ رسیده است.

نکوداشت‌های میکروکتاب صوتی همه چیز به فنا رفته:

- کتاب همه چیز به فنا رفته، فراخوانی است برای مشارکت در ساخت دنیایی بهتر و تنها همین کتاب، برای رسیدن به این مقصود، کافی است. (رایان هالیدی، نویسنده دو کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز)

- مارک منسون در سبک خاص و غیرمعمول خودش استاد است. ساده‌نویسی او در این کتاب وادارتان می‌کند ساعت‌ها به طور ناخودآگاه، آن را ورق بزنید. (جیمز کلیر، نویسنده کتاب پرفروش خرده عادت‌ها)

- همه ما از شرارت‌های دنیا می‌ترسیم و مارک به ما نشان می‌دهد که چه‌طور از وجه تاریک خود دوری کنیم. کتابی پر از بصیرت و شوخ‌طبعی که همه ما باید در اولین فرصت، آن را بخوانیم. (شان پاریش، بنیانگذار Famam street)

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی همه چیز به فنا رفته می‌شنویم:

اگر کارمند استارباکس بودم، به جای اسم مردم، روی فنجان آن‌ها می‌نوشتم: «شما و همه عزیزان‌تان روزی می‌میرید و فقط بخش کوچکی از کارها یا حرف‌هایتان برای تعداد اندکی از مردم اهمیت خواهد داشت. آن هم تنها برای یک زمان کوتاه. تمام آنچه انجام می‌دهید یا فکر می‌کنید فقط فرار زیرکانه‌ای از این واقعیت است که ما غبارهایی بی‌اهمیت هستیم. دنیای بزرگی را تصور می‌کنیم و اهدافی برای خودمان تعیین می‌کنیم اما راستش هیچی نیستیم. پس از قهوه لعنتی‌ات لذت ببر!»

البته همه این‌ها روی یک فنجان جای نمی‌شود و حتی اگر خیلی ریز بنویسم هم صف قهوه صبحگاهی احتمالا تا 2 میدان پایین‌تر می‌رود. اصلا شاید برای همین است که استارباکس هرگز استخدامم نکرد. در این جهان گسترده، مهم نیست که بچه‌تان دانشگاه قبول نشده یا کدام حزب برنده انتخاب شده است، این شما هستید که اهمیت دارید. این شما هستید که به چیزهای دیگر اهمیت می‌دهید، چون نمی‌خواهید قبول کنید که همه چیز هستی، غیرقابل فهم است. این کار را می‌کنید چون به شما امید می‌دهد.

 ۲ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۱۲۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۲ دقیقه
درباره کتاب و نویسنده
۷ دقیقه
مقدمه
۸ دقیقه
فصل اول: چطور می‌توانم کمک‌تان کنم؟
۱۴ دقیقه
فصل دوم: خویشتن‌داری خیال خام است
۱۸ دقیقه
فصل سوم: قانون احساسات نیوتن
۲۱ دقیقه
فصل چهارم: چگونه رویاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید؟
۱۲ دقیقه
فصل پنجم: امید به فنارفته
۱۴ دقیقه
فصل ششم: اوضاع خیلی خراب است
۱۷ دقیقه
فصل هفتم: رنج، عنصر ثابت جهانی است
۹ دقیقه
فصل هشتم: اقتصاد احساسات
۹ دقیقه
فصل نهم: آیین نهایی
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

برای دانلود کتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

نظرات کتاب صوتی همه چیز به فنا رفته؛ کتابی درباره امید

مهرداد ويسي
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
اینکه امشب این کتاب بهم معرفی شد و سریع تو برنامه شما پیداش کردم و مخصوصا کتاب صوتیش رو گذاشتید، فوق العاده بود، ممنون.
امیدوارم خود کتاب هم جالب باشه و حوصلم بشه گوش کنم.
mohamad salami
۱۳۹۹/۱۱/۱۵
گویندش انگار اخبار میگه
محمد محمدی
۱۴۰۰/۱/۲
کتاب بسیار خوب و مفیدی است
مشاهد همه نظرات (۳)
خودسازی، میکروکتاب، میکروبوک، میکروکتاب صوتی، کتاب پرفروش نیویورک تایمز، نویسنده پرفروش نیویورک تایمز، راه و رسم زندگی، مهارت های زندگی، رسیدن به خوشبختی، کتاب همه چیز به فنا رفته، کتاب اوضاع خیلی خراب است کتابی درباره امید، کتاب همه چیز به فنا رفته کتابی درباره امید، کتاب همه چیز باطل است جستاری اندر امیدواری، کتاب همه به تباه شده کتابی درباره امید، کتاب همه چیز رو به فناست، کتاب همه چیز رو به فنا نده، کتاب همه چیز رو به فنا رفته است، خرید کتاب همه چیز به فنا رفته، کتاب همه چیز به فنا رفته کتابی درباره ی امید، کتاب همه چیز به فنا رفته کتابی دربارۀ امید، دانلود کتاب همه چیز به فنا رفته، کتاب به فنا رفتگان، مارک منسن، دانلود کتاب های مارک منسون، کتاب اوضاع خیلی خراب است مارک منسن، امید به زندگی، امید داشتن، امید به آینده، امید در زندگی، تغییر زندگی، خوشبختی، رازهای خوشبختی، Everything is fucked a book about hope، Mark Manson، Everything is fucked، a book about hope