دانلود کتاب صوتی همه چیز، همه چیز


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همه چیز، همه چیز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همه چیز، همه چیز

کتاب صوتی همه چیز، همه چیز اولین اثر نویسنده‌ی خوش ذوق آمریکایی نیکولا یون، رمانی دل‌نشین، الهام‌بخش و به طرز تکان دهنده‌ای عاشقانه است که همه چیز شما مانند احساسات، گریه، خنده و افکارتان را در هم می‌آمیزد.

کتاب صوتی همه چیز همه چیز (Everything, Everything) رمانی پیش‌بینی‌ناپذیر و جذاب است که در سال 2015 منتشر شد و به مدت 40 هفته در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز در گروه سنی رمان‌های نوجوان قرار گرفت.

این رمان درباره‌ی دختری به نام مدی است که نسبت به دنیای بیرون ترس دارد و سعی می‌کند از آن دور شود و تنها در اتاق خود بماند. او شیفتگی و عاشقی را در کتاب‌ها جستجو می‌کند، اما مگر این‌طور نیست که برای دستیابی به عشق باید همه‌ی خطرات را به جان خرید و قدم در مسیری پرفراز و نشیب و سخت در دنیای واقعی گذاشت؟

مدی نمی‌تواند از خانه بیرون بیاید یا با هر وسیله‌ی غیر بهداشتی تعامل برقرار کند. زیرا او به بیماری نقص ایمنی مرکب مبتلا شده و تحت درمان است. تمام دنیای مدی را مادر مهربانش، پرستار دلسوزش و کتاب‌های جذابش تشکیل داده‌اند. پدر و برادر او سال‌های زیادی است که از دنیا رفته‌اند.

در یکی از روزها خانواده‌ی جدیدی به محله‌ی آن‌ها می‌آیند و همسایه‌ی مدی و مادرش می‌شوند، مدی از پنجره، اسباب‌کشی این خانواده را نگاه می‌کند. نام پسر این خانواده اُلی است. با گذشت زمان رابطه‌ای صمیمی و دوستانه بین آن‌ها به وجود می‌آید که مدی را مجبور به انجام بزرگ‌ترین ریسک در زندگی‌اش می‌کند.

افتخارات کتاب همه چیز، همه چیز:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز 2015
- نامزد جایزه‌ی کتاب برگزیده‌ی خوانندگان جوان پنسیلوانیا (2017)
- نامزد جایزه کتاب نوجوانان همیشه سبز Evergreen (2018)
- نامزد جایزه کتاب نوجوانان شهر میلواکی
- نامزد بهترین داستان‌ نوجوان در سایت گودریدز
- نامزد جایزه خوانندگان Missouri Gateway

نیکولا یون کیست؟

نیکولا یون (Nicola Yoon) قبل از روی آوردن به نویسندگی به مدت 20 سال برنامه‌نویس بود و در شرکت‌های مدیریت سرمایه‌گذاری مشغول به کار بود، اولین کتاب او همه چیز، همه چیز بود که موضوع آن را از زندگی دختر دو رگه‌ی خود برگرفت. او همیشه به دنبال این بود که کتابی بنویسد تا رفتار و شخصیت و موقعیت فرزند خود را در آن نشان دهد. او هم‌اکنون به همراه همسر و دخترش در لُس‌آنجلس کالیفرنیا زندگی می‌کند. از رمان همه‌چیز، همه‌چیز فیلمی توسط مترو گلدن مایر در سال 2017 ساخته شد که بازیگران درخشانی مانند آماندلا استنبرگ، وین بردی، نیک رابینسون، و آنیکا نونی رز در آن ایفای نقش کردند.

در قسمتی از کتاب صوتی همه چیز، همه چیز می‌شنویم:

از پنجره رو برمی‌گردانم. از چه چیزی پشیمانم؟ از اینکه در اولین فرصتی که پیش آمد بیرون رفتم. از اینکه دنیا را دیدم و عاشقش شدم. از اینکه عاشق آلی شدم. حالا که می‌دانم همه‌ی آن چیزها را از دست داده‌ام، چطور می‌توانم بقیه‌ی عمرم را با این عذاب سر کنم؟ چشم‌هایم را می‌بندم و سعی می‌کنم بخوابم. اما تصویر چهره‌ی قبلی مامان، آن همه عشق فداکارانه‌ای که در چشم‌هایش موج می‌زند، دست از سرم برنمی‌دارد. پس به این نتیجه می‌رسم که عشق چیز فوق‌العاده وحشتناکی است. دوست داشتن کسی به همان شدت که مامان من را دوست دارد باید شبیه جان کندن قلب آدم بیرون از سینه‌اش، بدون پوست، بدون استخوان و بدون هیچ محافظه‌ای باشد. عشق چیز وحشتناکی است و از دست دادنش از آن هم بدتر است.

 ۸ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۴۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۱۴ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۱۸ دقیقه
بخش چهارم
۱۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۴ دقیقه
بخش ششم
۶ دقیقه
بخش هفتم
۱۵ دقیقه
بخش هشتم
۱۸ دقیقه
بخش نهم
۱۵ دقیقه
بخش دهم
۱۲ دقیقه
بخش یازدهم
۱۷ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۸ دقیقه
بخش سیزدهم
۲۳ دقیقه
بخش چهاردهم
۲۵ دقیقه
بخش پانزدهم
۲۳ دقیقه
بخش شانزدهم
۱۹ دقیقه
بخش هفدهم
۳۴ دقیقه
بخش هجدهم
۱۵ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۲ دقیقه
بخش بیستم
۲۴ دقیقه
بخش بیست و یکم
۱۶ دقیقه
بخش بیست و دوم
۱۴ دقیقه
بخش بیست و سوم
۱۶ دقیقه
بخش بیست و چهارم
۲۲ دقیقه
بخش بیست و پنجم
۳۲ دقیقه
بخش بیست و ششم
۲۵ دقیقه
بخش بیست و هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی همه چیز، همه چیز

برای دانلود کتاب صوتی همه چیز، همه چیز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همه چیز، همه چیز
هستی یکتا
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
کتاب قشنگی بود. برداشت من زندگی مادلین زندگی تک تک ماست که در ترسهای غیرواقعی و تفکرات نادرست خودمون فرورفتیم و زندگی رو احساس نمی‌کنیم. مادلین زندگی نمی‌کرد ولی ناراحت هم نبود. تا اینکه عشق شجاعت زندگی حقیقی رو به او داد و فهمید به دنیای بزرگتری تعلق داره
سولماز بویری
۱۳۹۸/۱۱/۳۰
عاشقش شدم داستان رون و ساده و زیبایی بود منو یاد یه اپیزود از چنل بی‌انداخت که مادره دخترشو مریض نشون میداد
S8DEGH .
۱۳۹۹/۷/۱۵
بسیار عالی به همه پیشنهاد میکنم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۲)