دانلود کتاب صوتی هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت

کتاب صوتی هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت (میکروکتاب) به قلم رولف دوبلی، یکی از پرفروش‌ترین و برجسته‌ترین کتاب‌های جهان است که به شما مجموعه‌ای از ترفندهای مفید و کاربردی را جهت رسیدن به یک زندگی خوب و ایده‌آل ارائه می‌کند.

میکروکتاب صوتی هنر خوب زیستن (The art of the good life)، هم ترفندهایی مهم و کاربردی در اختیار شما می‌گذارد و هم یک راه‌ حل جامع و مفید برای موانع غیرقابل پیش‌بینی در اختیارتان قرار می‌دهد.

هنگامی که انسان‌ها به وجود آمدند و پا به عرصه‌ حیات گذاشتند، از خودشان سوال کردند که زندگی خوب چه معنا و مفهومی دارد؟ یک زندگی ایده‌آل و مناسب از چه چیزهایی تشکیل شده؟ نقش تقدیر در این بین چیست؟ آیا بهتر است که دائماً در پی شادی باشیم و از غم و ناراحتی دوری کنیم؟ هر نسلی به صورت متفاوت به این پرسش‌ها جواب داده که البته نمی‌توان خیلی روی آن‌ها حساب کرد و برای بهبود زندگی آن‌ها را اعمال کرد.

در طی قرن‌ها، علوم گوناگون توانسته‌اند پیشرفت‌های فراوانی داشته باشند، با این حال نمی‌توان برای دگرگونی زندگی از یک فرمول ویژه استفاده کرد. شما به مجموعه‌ای از ابزارهای متنوع نیازمندید تا بتوانید در هنگام لزوم و در زمان بروز مشکلات از آن‌ها بهره ببرید.

رولف دوبلی (Rolf Dobelli) در طی تحقیقات و مطالعات بسیاری که انجام داده، 52 ابزار گوناگون را در میکروکتاب هنر خوب زیستن گردآوری کرده است. این ابزارها در هنگام مشکلات به شما یاری می‌رسانند تا از زندگی بهتری برخوردار باشید؛ شاید نتوانند یک زندگی عالی و رویایی برایتان ایجاد کنند، اما به شما می‌آموزند که در هر موقعیتی به تلاش خود ادامه دهید.

انسان‌ها همیشه در تلاش برای دستیابی به یک اصل یا یک قانون مشخص برای زندگی بهتر هستند، در حالی‌ که چنین قانونی اصلاً وجود خارجی ندارد. این جهان آن‌قدر پیچیده‌ است که خلاصه‌ کردنش به یک راهکار یا یک قانون مشخص عملاً غیرممکن است و شدنی نیست. آن چیزی که برای خوب زیستن باید اتفاق بیافتد در ذهن شماست. پس شما به یک جعبه‌ ابزار ذهنی نیازمندید که مجموعه‌ای از ابزارها را به شما ارائه کند و امکان فهم بهتری از جهان را به شما بدهد.

در این کتاب صوتی شما با جعبه‌ای خارق‌العاده از ابزارهای ذهنی رو به رو می‌شوید که با بهره‌گیری از آن، بسیاری از تصورات ذهنی‌تان دگرگون می‌شود. با وجود اینکه آشنایی با این جعبه ابزار به تنهایی برای ساخت یک زندگی ایده‌آل کافی نیست، اما حداقل به شما کمک می‌کند تا عملکرد بهتری نسبت به گذشته داشته باشید.

رولف دوبلی را بیشتر بشناسیم:

رولف دوبلی نویسنده‌ی جوان، مشهور و پرطرفدار سوییسی است که در رشته‌ی فلسفه در مقطع دکتری فارغ‌التحصیل شد. او به خاطر نگارش کتابی با عنوان «هنر شفاف اندیشیدن»، توانست مورد توجه بسیاری از مردم دنیا قرار بگیرد و با انتشار کتاب «هنر خوب زیستن» به یکی از پرفروش‌ترین نویسنده‌ها تبدیل شد. خلاقیت و نوآوری در آثارش، او را به یک نویسنده‌ درخشان تبدیل کرده است.

میکروکتاب چیست؟ چرا میکروکتاب‌ها مفید هستند؟

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب صوتی هنر خوب زیستن می‌شنویم:

درگیری بین آمریکا و ژاپن در جنگ جهانی دوم شدت گرفت. شدیدترین این درگیری‌ها در چند جزیره در اقیانوس آرام بود. بومیان منطقه گاهی مورد لطف سربازان قرار می‌گرفتند و آن‌ها با هواپیماهای نظامی خود برای بومیان غذا پرت ‌می‌کردند.

این غذاها برای آن‌ها مثل یک معجزه بود. کمی بعد که درگیری‌ها کاهش یافت دیگر غذایی از آسمان فرود نمی‌آمد. بومیان فکر کردند باید به فرقه‌ جدیدی روی بیاورند. آن‌ها با وسایل ابتدایی خود هواپیماها و وسایلی شبیه به ابزارهای نظامیان ‌ساختند و آنها را مورد پرسش قرار ‌دادند. اما حتی با این کار هم دیگر هواپیمایی برای آنها غذا نفرستاد و آسمان خلوت شده بود.

در دنیای امروز هم آیین پرستی وجود دارد و انگار هر لحظه در حال گسترش است. اینکه ما به شدت دیگران را الگوی خود قرار می‌دهیم و سعی می‌کنیم سر تا پا شبیه آن‌ها شویم نمونه‌ای از همین موضوع است. تقلید کردن نمی‌تواند به شما کمک کند تا شبیه کسی یا چیزی شوید. تقلید باعث نمی‌شود تا موفق‌تر عمل کنید، بلکه برعکس حتی ممکن است دچار تصمیم‌گیری‌های اشتباه شوید. به جای تقلید کردن روی مهارت‌هایتان کار کنید تا موفقیت به سمت شما سرازیر شود.

 ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه، ۸۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
فصل اول: چطور باخت را به بُرد تبدیل کنیم
۱۶ دقیقه
فصل دوم: چرا موفقیت‌هایتان را خودتان کسب نکرده‌اید
۱۷ دقیقه
فصل سوم: چرا کسل کننده‌ها از ماجراجوها موفق‌ترند
۹ دقیقه
فصل چهارم: چطور بلندگوهای درون کله‌تان را خاموش کنید
۹ دقیقه
فصل پنجم: نحوه‌ مطالعه ما اشتباه است
۱۶ دقیقه
فصل ششم: چرا زندگی ما مثل داستان‌های جنایی کلاسیک نیست
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت

نظرات کتاب صوتی هنر خوب زیستن: 52 راهکار برای آرامش، ثروت و موفقیت

Hengame Adibzade
۱۳۹۹/۴/۹
درود٬ روزتون الهی٬ این کتاب یه راهنمایه فوق العاده ست که واقعیتهایه مخربی رو که به وجود آوردیم و بهشون اعتیاد پیدا کردیم و بررسی میکنه خصوصا نکته‌ی (سیوکردنه انرژیه ذهنی وپذیرشه واقعیتهاو ضده بهره وری وٱپدیت کردنه برنامه هاوهنره منفیه خوب زیستن٬که کبریته زندگیهاشده) نکته هایه کلیدی هستن٬ خوانشه گوینده بسیار روان و مسلطه این متن جدیته کمتری میخواد٬ بسیارعالی٬ سپاسگزارم.
Kambiz Gilany
۱۳۹۹/۹/۱۹
من این کتاب رای یک بار با ترجمه آقای عادل فردوسی پور خواننده خیلی خیلی آموزنده بود و فکر آدم را خیلی جمع می‌کند و این یک کتابی است که دوست دارم چند بار گوش کنم
Masoud Khalifeh
۱۳۹۹/۱۲/۱
کتاب خوبی بود. دیدگاه‌ها و پیشنهادات اخلاقی خوبی داده شد. با عمل به فعالیتها که اکثرا رفتاری هستند قطعا میتوان به آرامش رسید
مشاهد همه نظرات (۲۲)