دانلود کتاب صوتی هنر رفتار با زنان


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر رفتار با زنان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر رفتار با زنان

کتاب صوتی هنر رفتار با زنان نوشته‌ی آرتور شوپنهاور، مجموعه‌ای از عقاید تند و صریح این فیلسوف شهیر آلمانی درباره زنان است. اثری جذاب و پرحاشیه که زنان را موجوداتی کم عقل و بدطینت توصیف می‌کند که جایگاهی بسیار پایین‌تر از مردان دارند.

درباره کتاب صوتی هنر رفتار با زنان:

یکی از عناوین هشت گانه فیلسوف بزرگ آلمانی آرتور شوپنهاور، کتاب صوتی هنر رفتار با زنان (On Women) است که دیدگاه‌های او را درباره زنان مطرح می‌کند. نظراتی جنجالی و عجیب که هر زنی با شنیدن آن عصبانی خواهد شد!

در کتاب هنر رفتار با زنان به برتری جنس مرد و ضعف عقلانی زنان بارها اشاره شده و موضوعات این اثر می‌تواند موجبات خنده و شوخی را در میان مردان فراهم کند اما فرانکو وولپی گردآورنده این مجموعه، معتقد است که نوشته‌های این کتاب غیرعلمی، غیرعقلانی و مقرضانه نوشته شده و نمی‌توان هیچ توجیهی برای آن متصور شد و تمام نکات گفته شده در کتاب هنر رفتار با زنان از خشم درونی این فیلسوف از زنان زندگی و دوران خودش نشات گرفته است. پس قبل از آنکه تصمیم به شنیدن این کتاب بگیرید باید بدانید نویسنده برای زنان هیچ نبوغی در نظر نگرفته و در بهترین حالت ادعا می‌کند شاید بعضی از زنان کمی استعداد داشته باشند! شوپنهاور در ادامه تقلب، دروغ و بدذاتی را برای زنان امری طبیعی می‌داند و با لحن تمسخرآمیز به بیان عقاید جنجالی خود ادامه می‌دهد.

باتوجه به اینکه شوپنهاور به عنوان یکی از تاثیرگذارترین فیلسوف‌های جهان شناخته می‌شود، آشنایی با نقطه نظرات غیرقابل دفاع او، خالی از لطف نیست.

آرتور شوپنهاور را بیشتر بشناسیم:

آرتور شوپنهاور (Arthur Schopenhauer) یکی از بزرگان فلسفه اروپا و از تاثیرگذارترین فیلسوفان تاریخ در حوزه هنر، اندیشه، ادبیات و روانشناسی معاصر است که از او به عنوان فیلسوفی شکاک و بدبین به انسان و جهان یاد می‌شود.

او معتقد بود که عالم ابلهانه و انسان موجودی بدبخت و نکبت زده است و به خاطر همین نقطه نظرات جنجالی، شوپنهاور را در زمره فیلسوفان سیاه قرار می‌دهند.

آرتور شوپنهاور در قرن هجده میلادی در کشور لهستان متولد شد و در سنین نوجوانی پدرش خودکشی کرد. به غیر از این واقعه تلخ، او با مادرش نیز رابطه صمیمانه‌ای نداشت و همین امر، بر روی نظراتش نسبت به زنان تاثیر به سزایی گذاشت؛ حتی در تمام زندگی خود تن به ازدواج نداد.

این فیلسوف آلمانی در دانشگاه به آموختن طب مشغول شد اما به خاطر علاقه زیاد به فلسفه، مسیر زندگی خود را تغییر داد. از آثار مهم و شناخته شده او می‌توان به: «دو مسئله اساسی فلسفه اخلاق، درباره اراده در طبیعت، جهان چونان اراده و تصور، هنر همیشه بر حق بودن، جهان و تاملات فیلسوف و در باب حکمت زندگی» اشاره کرد.

او در سال‌ها آخر عمرش، کم‌کم شناخته‌تر شد اما پس از مرگش به شهرتی جهانی رسید. همچنین نمی‌توان به راحتی تاثیر فراوان نظریات آرتور شوپنهاور بر روی هنر و ادبیات را نادیده گرفت و حتی او بر روی متفکران پس از خود همچون نیچه، فروید، بورکهارت و هایدگر تاثیر گذاشت.

سرانجام این فیلسوف شکاک آلمانی در سال 1860 میلادی از دنیا رفت.

کتاب صوتی هنر رفتار با زنان به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر از علاقه‌مندان به شوپنهاور هستید و می‌خواهید نظرات جنجالی یکی از فیلسوفان بزرگ تاریخ را در مورد زنان بشنوید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی هنر رفتار با زنان می‌شنویم:

در میان مردان به طور طبیعی، نوعی بی‌تفاوتی محض نسبت بهم وجود دارد ولی در میان زنان دشمنی ذاتی. وقتی زن‌ها در خیابان همدیگر را می‌بینند، مانند دزد و شحنه یا آبای کلیسا و قیصر به همدیگر نگاه می‌کنند.

نوعی جایگاه دروغین جنس زن همانند گونه‌ای از حادترین عامل بیماری در ذات زنان ما وجود دارد. نوعی کاستی بنیادینی در شیوه معاشرت که از قلب‌شان سرچشمه می‌گیرد و لاجرم تاثیر زیان آورش را به تمام اعضا منتقل می‌کند.

مرد حتی با یکی از دون پایه‌ترین زیردستان خود، قاعدتا همیشه با نوعی ملاحظه و انسانیت آشکار سخن می‌گوید ولی می‌بینیم که یک زن اشراف‌زاده در بیشتر موارد خیلی راحت، کاملا با تبختر و به شکل زننده موقع حرف زدن با زنی از خود فرودست‌تر که حتی در خدمت او نیست، با ادا و اطوار به او توهین می‌کند.

این مسئله احتمالا از جایی ناشی می‌شود که در میان زنان، تمام تمایزات طبقاتی و ارزشی بسیار مسئله آفرین‌تر از ما مردهاست و همین ممکن است خیلی سریع‌تر فرد را تغییر دهد و برکشاند.

 ۲ ساعت و ۴۰ دقیقه، ۱۴۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۸۰۰۰ ت - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
یادداشت مترجم
۴۴ دقیقه
پیش درآمد
۶ دقیقه
سرشت زن
۱۰ دقیقه
تمایزات بین مرد و زن
۵ دقیقه
وظایف طبیعی زنان
۲ دقیقه
برتری‌های زنان
۴ دقیقه
ضعف‌های زنان
۶ دقیقه
انتخاب زن درست
۱۵ دقیقه
عشق
۱۴ دقیقه
زندگی جنسی
۱۶ دقیقه
وضع زناشویی
۱ دقیقه
تک همسری یا چند همسری
۱ دقیقه
حقوق زنان
۶ دقیقه
زنان، فرهنگ و هنر
۷ دقیقه
زنان و فلسفه
۴ دقیقه
زنان و سرشت شهسواری
۱۱ دقیقه
آنچه باید بدانیم؛ زنان چه مردانی را ترجیح می‌دهند
۲ دقیقه
در ستایش زنان

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر رفتار با زنان

برای دانلود کتاب صوتی هنر رفتار با زنان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر رفتار با زنان
فاطمه هدایتی نژاد
۱۳۹۹/۹/۵
عالیه واقعا❤😍 من ک در حال گوش دادنم و راضی ام
علی دادفر
۱۳۹۹/۹/۱۲
بی نظیره واقعا حیف این فیلسوف بزرگ که انقدر مظلوم واقع شده است
Ali Reza Sohrabi
۱۳۹۹/۹/۱۱
لطفا نسخه الکترونیکیش رو هم بزارین
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)